166 Shares 3762 views

Smartphone "Microsoft Lyumiya 532": charakterystyka i opis, recenzje, opinie

Rynek smartfonów jest obecnie większa niż kiedykolwiek. Z jednej strony, to daje wiele możliwości indywidualizacji, ale z drugiej – jest zakłopotany przez wybór. Fakt, że konieczne jest nie tylko zrozumieć podstawową konstrukcję i funkcjonalność, ale również zagłębić się w zawiłości wdrożenia platformy. Jedynym kryterium, które pozostały niezmienione chyba po całej historii urządzeń mobilnych – tak jest cena. Często staje się decydujący. Urządzenie „Microsoft Lyumiya 532” jest atrakcyjna pod wieloma względami, ale na wszelki wypadek wszystko można rozwiązać koszt. Według wielu ekspertów, jest ona poważnie zawyżone, a model ten można kupić tylko ci, którzy naprawdę docenia Windows Phone i oryginalny projekt od Microsoft. Jednakże, smartphone i istnieje wiele innych zalet, ale po kolei.


parametry techniczne

Natychmiast należy zauważyć, że nie było nic rewolucyjnego w jego farszu gadżet nie będzie zaskoczony, i oszacować szanse na zakup powinien być napięty, porównując jego możliwości z konkurencyjnych ofert. Ale po pierwsze, warto zapoznać się z potencjałem „Lyumiya 532”, których cechy mogą być reprezentowane przez następujące osoby:

  • Wymiary – 118.9 mm długości, szerokości 65,5 mm i 11,6 mm grubości.
  • Masa – 136 g
  • Ustawienia ekranu – 800 x 480 pikseli, 16 milionów kolorów.
  • Platforma OS – Windows Phone w zmodyfikowanej wersji 8.1.
  • Kamery – główną Moduł 5 megapikseli i przednią VGA 0,3 megapiksela.
  • Procesor – "Kvalkom Snapdragon" na 1,2 GHz.
  • Pojemność pamięci – właściciel około 3 GB wolnego z możliwością zwiększenia pojemności 128 GB z powodu kart.
  • pamięć RAM – 1 Gb.
  • Bateria – bateria litowo-jonowa 1560 mAh.
  • połączeń bezprzewodowych – Bluetooth 4 i Wi-Fi.

Konstrukcja i cechy organizmu

Nie zapominaj, że chodzi cały rzeczywisty produkt Nokia, firma, która zawsze dostaje udanych pracowników państwowych. Od szarej masy zawodników takich modeli, różniące się przede wszystkim wysoka jakość wykonania i oryginalnym wystroju. W dużej mierze udało się to osiągnąć w przypadku „Nokia Lyumiya 532”, który jest dobrze zorganizowane i jest dostępne w 3 żywych kolorach, z wyjątkiem białego. Matowa powierzchnia z tworzywa sztucznego przyjemny w dotyku – jest on powszechnie stosowany w smartfonach i Microsoft stał się niemal znakiem rozpoznawczym marki. Ale wymiary powodować niespójności w wyrokach. Mimo to, zestawy konkursowe wyglądać trochę bardziej elegancki, a co najważniejsze, w twojej dłoni leżą organicznie.

Zysk z tego inteligentnego telefonu pod względem funkcji organizmu, więc ten brak chwiejne stawów i luzów. Jednocześnie producent był w stanie zrealizować wygodny projekt „Microsoft Lyumiya 532” ma z punktu widzenia użytkownika demontażu. Urządzenie jest łatwe w montażu, przy zachowaniu niezawodności wszystkich elementów złącznych. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, i ergonomiczne rozmieszczenie elementów sterujących – z gniazd do głośności przyciskami sterowania słuchawek wszystko warto w tym miejscu i nie przeszkadza. Chociaż brak podświetleniem LED i latarki nadal smutny.

Funkcje wyświetlacza

Ponownie, w tej części wystawy wyposażony linię budżetową Nokia, który używa tego samego szablonu dla ekranów. Wystąpił wyjątek i wyświetlanie „Lyumiya 532”, którego cechy można przedstawić następująco: ekran 4-calowy o rozdzielczości 480 x 800. Faktycznie, nie jest to najbardziej imponujące rozmiary, a na tle konkurencyjnych smartfonów i wszystko małe. I nie jest to rozdzielczość, ale po przekątnej, z powodu których wiele jest niewygodne podczas oglądania filmów.

Nadal, ekran posiada szereg istotnych ulepszeń, które wcześniej były niedostępne masowy producent publiczność. Na przykład, twórcy pracowali nad jasnością, ulepszone automatyczne podświetlenie, oraz pod warunkiem, aby zablokować aproksymacji punktów ekranu. Szczególne cechy wyświetlacza „Nokia Lyumiya 532” odnosi odcieni i nasycenia technologicznego, przy czym obraz stał się bardziej żywy w ciemnych miejscach i na słońcu. Ale istnieją błędy w realizacji wysokich technologii. Tak reklamowane Sam film oleophobic nie jest całkowicie uzasadnione, ponieważ odciski dłoni i palców pozostają.

Pamięć i wydajność

Ogólnie rzecz biorąc, model posiada 8 GB pamięci, ale usuwanie użytkownika z nich jest tylko 2,7 GB. W razie potrzeby, objętość można zwiększyć za pomocą karty pamięci o maksymalnej pojemności 128 GB. Można również korzystać z pamięci w systemie onedrive który przydziela 15 GB dla każdego właściciela „Lyumiya 532”. Cechy pamięci RAM nie jest imponująca, jak to jest tylko 1 GB, ale czy to wystarczy, aby korzystać z gier i aplikacji dla Windows Phone. W ogóle, o wydajności tego urządzenia nie ma większych zastrzeżeń. Wynika to głównie ze względu na procesor „Kvalkom Snapdragon 200”. Ten chipset Quad-Core, częstotliwość, która jest do 1,2 GHz na rdzeń. Jako właścicieli, wiele operacji trudność platformy nie ma znaczenia.

kamera

Smartfon ma wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, który, według dzisiejszych standardów, raczej nie imponujące, i sprawia, że funkcjonalność modułu analizy z różnych stron. Faktem jest, że najnowsze modele są coraz udowadniając, co następuje: przy parametrach formalnych podobne urządzenia mogą stanowić całkowicie inną jakość. W przypadku smartphone „Lyumiya 532” kamery wyglądają obiecująco cechy – częstotliwość 30 klatek wideo z rozdzielczością 848 x 480 pikseli. Niestety, te parametry nic specjalnego jak Autofokus nie działa, a zatem należy oczekiwać wysokiej jakości.

Jednak na dzień dobry, gdy sukces oświetlenie może być całkiem dobry serię zdjęć. Podczas pracy z wideo, który pozwala na wyostrzenie i deweloperzy Moduł 5-megapikselowy mieć również możliwość filtrowania dźwięków niewygodne dla ludzkiej percepcji. Na przykład, podczas smartphone wideo „Lyumiya 532„może zapobiec ingresu szumy w ścieżce dźwiękowej pojazdów lub deszczu.

pozytywne opinie

Doświadczenie w korzystaniu z tego typu smartphone znalazła korzyści w różnych aspektach pracy. Główne koszty obejmują wszystkie typowe cechy urządzenia. Właściciele twierdzą, że słyszalność i jakość dźwięku zazwyczaj wyprzedzają większości telefonów tego segmentu. Co więcej, na tle urządzeń opartych na Androidzie oznaczone stabilności systemu operacyjnego „Lyumiya 532”. Recenzje pochwalił normalne funkcjonowanie smartphone, ale „błędów” i „hamulce” są coraz bardziej powszechne w gadżetów, i model z firmy „Nokia” przyciąga do niego z powodu braku takich braków.

Jednocześnie zaznaczono estetyczne zalety smartfonu. Użytkownicy twierdzą, że nawet po tym nie tracą jasny odcień, jak również utrzymanie fizycznej wytrzymałości panelu operacyjnym. Jednak ci, którzy dbają o fizycznej integralności urządzenia nie będzie trudno wybrać obudowę dla „Lyumiya 532” w najbardziej odpowiednim stylu projektowania.

negatywne opinie

Jak wspomniano powyżej, urządzenie nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale do pierwotnego projektu i zalety platformy niż Windows. A jeśli nie na negatywne strony, smartfon mógłby zająć miejsce lidera w swojej klasie. Jednak tak się nie stało z powodu wielu czynników. Właściciele, zwłaszcza, skrytykowała twórców oszczędnościowych „Lyumiya 532” camera, o którym podkreślają, że AF może znacznie poprawić jakość obrazu. Należy ponadto zauważyć, braku oświetlenia latarki i niską wydajnością. Względem obudowy bo widoki są mieszane. Głównie negatywne doświadczenia związane z funkcjonowaniem zabrudzonej pokrywą. To naprawdę pozostawił ślady i odciski palców, co wskazuje, że stosowanie niskiej jakości folią ochronną.

Cena i konkurenci

Zanim pójdziesz do głównych modeli konkurentów, należy zwrócić uwagę na pozycjonowanie „Lyumiya 532” aparatu. jego cena wynosi 6000 rubli., więc zapoznać się z smartphone może być silny sektor publiczny. Ale tu czeka „młodszego” model w rodzinie indeksem 435. Faktycznie, na zewnątrz podobnego urządzenia, ale „bohater” Przegląd korzyści z procesora (4 z rdzeniem 2) oraz aparat z dużą liczbą pikseli. Różnica w cenie – 4500 rubli przed 6000.

Bardziej poważna rywalizacja nałożyć smartfonu przedstawicieli „androidów”, wśród których EXPLAY Świeże i Highscreen Zera F. Z punktu widzenia funkcjonalności i wydajności modele te mogą być bardziej interesujące niż „Lyumiya 532”. Cena smartfon 6000 rubli. nie wymaga dodatkowej opłaty. Jednak „Android” platformy w przypadku pracowników państwowych jest dość nieprzewidywalny. Jest to segment ten stanowi dla największej liczby skarg dotyczących interfejsu niestabilnej pracy i tak dalej. D.

wniosek

Podsumowując, wniosek jest prosty. Z punktu widzenia użytkownika telefonu „Microsoft Lyumiya 532” jest niezawodnym urządzeniem do rozmów i rozwiązywania prostych zadań multimedialnych. Oraz podstawę techniczną dla tych funkcji realizowana jest na przyzwoitym poziomie. Ta dobra słyszalności w rozmowie i stabilności procesora odbioru sygnału i jego prawidłowe działanie. Inną rzeczą jest to, że dzisiejsi użytkownicy chcą więcej, a tu ona rozebrać, scenografów, nie wytrzymuje. A smartfony z tej samej rodziny z szerokiej funkcjonalności i, na przykład, wyższej jakości kamery są znacznie droższe.