150 Shares 8613 views

Smartfon Lenovo Sisley S90: opis, cechy i recenzje

Nawet pojawienie się najpopularniejszym urządzeniem na świecie, konieczne może być zmieniony. Jest to i pokazał firma, założona na podstawie szóstej iPhone jego nowości. producent S90 wzięła pod uwagę wszystkie prototyp subtelności i błędów.


projekt

Sisley etniczność Lenovo S90 przyjemnie wyróżnia się wśród modeli firmy. Powodem tego było klonowanie słynnej marki. Smartphone kopiowane nie tylko wygląd, ale także grubość wadze. Urządzenie, jak iPhone, dość cienkie, tylko 6,9 mm. jego masa samo flagowy jabłkowy, mianowicie 129 gramów.

Decyzja o nie kopiowanie najlepszy wybór może wydawać się tak dobrze znanych producentów, ale we wszystkich jego plusów. Użytkownicy będą mogli uzyskać podobny styl i niższą cenę urządzenia. I pojawienie się nowoczesnych urządzeń rzadko świecą oryginalności.

Ciało zostało aluminium, co znacznie poprawiło wygląd i trwałość urządzenia stosowane. Kilka przynosi ochronę ekranu. Zamiast Gorilla Szkło Urządzenie wyposażone jest tylko z hartowanego szkła. Naturalnie poziom ochrony znacznie niższa. Nawiasem mówiąc, oleophobic powłoka szkło było dość łatwo zabrudzone.

dane wejściowe zajęli standardowych lokalizacjach. Przedni wyświetlacz znajduje, przyciski frontalka, flash, czujniki, głośnik, i dotykowe. Marginalia po prawej stronie jest regulacja głośności przycisk i moc, a po lewej – tacy simok. Z tyłu „spełnia” logo firmy użytkownika, głównego aparatu i lampy błyskowej.

Butt zajmuje pierwsze gniazdo na słuchawki, mikrofon i wtyczki antenowej. Dolne głośniki chronionej Gniazdo USB, mikrofon i śrub. Należy zauważyć, że dolny koniec jest kopiowany do najmniejszego szczegółu.

Mimo, że inteligentny telefon i jest wyrzut klon wygląda niemożliwe. Urządzenie to elegancki i niezapomniany. Firma działa na każdy drobiazg Lenovo Sisley S90.

pokaz

Telefon posiada ekran 5-calowy. W tej funkcji Lenovo S90 Sisley postanowił nie naśladować iPhone. Biorąc pod uwagę rozdzielczość 1280 na 720, przekątna jest bardzo przydatnym urządzeniem.

Technologia ta stosowana jest wyświetlacz Super AMOLED, jak w wielu „Samsung”. Zastosowanie tego nowego produktu, aby umożliwić wyświetlanie bardziej nasycony i jasny. Niestety, realizowany w Lenovo Sisley S90 (szary – jedno z następujących urządzeń kolorowych) technologia jeszcze nie osiągnął szczyty koreańskich mistrzów. Faktycznie, wiele ekranów przedstawić w Ustawienia „Samsung” po prostu nie mają.

Wyświetlacz był bardzo mocny, choć z mało widocznymi pikselami. Uchwyt w pełni cieszyć się jakością i kolor urządzenia odtwarzającego.

kamera

Dystrybutor wyposażony Lenovo Sisley S90 we wszystkie niezbędne do wysokiej jakości filmowania. Główna jednostka posiada aparat tak samo jak 13 megapikseli i niezwykle wysokiej rozdzielczości – 4208 do 3120. unfazed zdjęciu nie pozostawi nikogo. Zdjęcia wychodzą bardzo szczegółowy, niestety, brakuje jasności obrazu. Wśród wszystkie pozytywne cechy tego braku jest po prostu stracone.

Miłośnicy zachwyci portrety frontalka. Przednia kamera ma aż 8 megapikseli i jest wyposażony w lampę błyskową LED. Ustawienie frontalki rozdzielczości – 3264 do 2448. Jakość obrazów uzyskiwanych przez nieco powyżej średniej, ale to za mało.

Jeśli weźmiemy pod uwagę aparat Sisley Lenovo S90 przeglądu to tylko stwarza pozytywne wrażenie. Wysiłki producenta należy się pochwała.

„Wypełnienie”

Obecny w Lenovo Sisley S90 LTE cztery rdzenie bieg na 1,2 GHz każdy, i są w stanie zaskoczyć wielu użytkowników. Ale bardziej interesująca cecha „wypychania” jest wykorzystanie procesora Snapdragon. Chiński producent postanawia zmienić rzadko znajomy MTK na ten szczegół. Kilka przebrania wideo akcelerator Adreno 306, on jest zdecydowanie słaby do takiego sprzętu.

Wysoka wydajność zapewni nie tylko interfejs użytkownika oraz doskonałą wydajność dla aplikacji, ale również obsługuje najbardziej zaawansowanych gier. Martwić o braku zasilania nie jest konieczne.

Poważnie uczęszczał do „wypychania”, producent zwracał uwagi i pamięci RAM. Zamiast zwykłej gigabajt S90 wyposażony w 2 GB pamięci. Takie rozwiązanie pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie smartfonu.

Było kilka opcji urządzenia, a mianowicie Lenovo Sisley S90 32GB i 16GB. Faktycznie, kupujący będzie trudnym wyborem. Jednak należy zauważyć, że w urządzeniu znajduje się gniazdo dla kart pamięci flash.

system

Naprawiono „Android” jest zdecydowanie nieaktualne dla S90. System nieprzyjemne zaskoczenie użytkowników wersji 4.4.4. Na szczycie „Android” producent zainstalowane zastrzeżone Vibe interfejsu UI. Razem ze skorupą znajduje się wiele aplikacji. Niektóre z nich są przydatne, ale są absolutnie niepotrzebne programy.

Powłoka uległa istotnym zmianom i stają się bardziej stabilne. Wszystko hamowania i trzymanie, powodując prekursorów, zostały wyeliminowane.

Gdy pilna potrzeba przeprowadzenia aktualizacji jest możliwe poprzez FOTA lub przy użyciu niestandardowego firmware. Znajdź nowszą wersję nie jest trudne.

dźwięk

Chociaż zewnętrzne znaki w aparacie dwa głośniki, jeden jest blenda. Dźwięk jest całkiem znośny dla urządzenia na „Android”. Entuzjastyczne jakość nie powoduje, ale także negatywne emocje, też nie będzie.

autonomia

Bardzo bolesne miejsce telefon jest non-wymienny akumulator. Producent składować serię wysokowydajnych baterii S, sfałszowane gadżet 2300 mAh. Biorąc pod uwagę, że akumulator jest wbudowany, to bardzo zła decyzja.

Przy aktywnym wykorzystaniem wsadu devaysa wystarcza na około 3-4 godziny. Dość niski wynik, nawet dla urządzeń budżetowych. Taka pomyłka po prostu nie do przyjęcia dla urządzeń średniej półki.

cena

Sisley koszt Lenovo S90 32GB waha się od 13 do 15 tys. Wersja z 16 GB tańszą tylko kilka tysięcy. Przed zakupem należy określić ilość pamięci. Brak gniazda na dysku flash USB zmusza użytkownika do trudnych wyborów.

Opcje

Dodatkowo do zestawu telefonu zawiera kabel USB, słuchawki, zasilacz i instrukcje. Dla większej niezawodności właściciela może być uzupełniony o więcej opakowań i pokrywy.

pozytywne opinie

Aby rozpocząć, należy zauważyć, wybitny projekt Lenovo Sisley S90. Recenzje mówić o wielu zwolenników odbieranego stanowczej decyzji naśladowania flagowy Apple. Oczywiście, niektórzy użytkownicy nie lubią sklonowanego design. Jednak wygląd nie pozostawia nikogo obojętnym.

Kolejną zaletą gadżetu jest ekran o doskonałej jakości. Wysokiej rozdzielczości 5-calowy wyświetlacz zapewniają właścicielowi przyjemnych wrażeń.

Aparat nie jest zadowalająca. Jakość obrazu zadowoli nawet wymagających użytkowników.

Zdolne dużo „wypychania” – innego asa S90. Wymiana procesora MTK wygląda o wiele bardziej atrakcyjne, i 2 GB pamięci RAM – wszystkie top oczekiwania.

Obsługiwane przez wszystkich pozytywnych cech niskich kosztach. Cena jest dość demokratyczna, co sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

negatywne opinie

Są na maszynie i drobnych problemów. Na przykład to, że bateria nie odpowiada na żądania Sisley Lenovo S90. Recenzje właścicielami są pełne niezadowolenia do autonomii smartphone. Biorąc pod uwagę silne prekursory baterii, taki błąd w obliczeniach „Lenovo” w S90 jest bardzo nieprzyjemne.

Dezorientuje użytkowników i starą wersję systemu. Właściciel będzie musiał radzić sobie z własnym „Android” aktualizacja. Chociaż nie są dostępne w wersji 4.4.4 istnieje szereg zastosowań, nowsze programy.

wynik

Nawet kopiowanie wyglądu, producent był w stanie w pełni ujawnić swoje mocne strony w maszynie Lenovo Sisley S90. Przegląd urządzenia pozwala docenić wysiłki chińskich mistrzów. Na pewno warto zobaczyć użytkownicy smartfonów S90.