405 Shares 8696 views

treści na telefon komórkowy: co to jest, jak wyłączyć?

Dziś słowo „content” jest szeroko stosowane we wszystkich dziedzinach rozrywki, począwszy od prostych stron internetowych dla urządzeń mobilnych. Często, koncepcja ta wejdzie w osłupienie użytkowników nowoczesnych gadżetów. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Zastanówmy się, jakie treści mobilnych, jak go używać i wyłączać.


Treść: ogólna definicja

Każdy blog, sklep internetowy lub inny zasób jest powłoka, wewnątrz której znajduje się treść w postaci tekstu, obrazów, filmów, plików audio i wiele innych. To jest treść. Wiele odnoszą się tylko to tekstów artykułów i notatek, ale w rzeczywistości reprezentuje wszystko to, co jest zawarte w miejscu skóry.

Jeśli pójdziesz do dowolnego zasobu sieciowego, a następnie wszystko, co widzi na monitorze komputera, tabletu lub telefonu, po prostu być zadowolony. Z grubsza rzecz biorąc, książkę, która nie ma tekstu i obrazów, jest pusta skorupa. Oznacza to, że nie ma treści. To samo z zasobów sieciowych.

Jeśli mówimy o tym, co mobilnej treści, to nie jest prawda, podobny porównanie. Jednak w sytuacji, z smartfonów, istnieją pewne różnice, tak jak w tym przypadku, użytkownik wyświetli stronę, nie tylko w Internecie, ale również korzystać z różnych „użyteczne” od operatorów komórkowych. Rozważmy szczegóły.

Jaka jest zawartość mobile w telefonie

Jeśli chodzi o nowoczesne smartfony, operatorzy telefonii komórkowej są bardzo aktywne w tej dziedzinie rozwija. W rzeczywistości, zawartość komórkowy jest także rodzaj informacji lub treści rozrywkowych. Tylko w tym przypadku jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych, które są poprawnie wyświetlane na miniaturowym urządzeniu ekranu.

Jeśli nadal będziemy wchodzić na pytanie, co to znaczy dla treści na telefon komórkowy, trzeba powiedzieć kilka słów na temat subskrypcji. Prawie wszyscy dostawcy oferują usługi „Słuchajcie nową melodię każdy dzień” lub „Odnów dzwonek”. W zasadzie są one płatne treści. Użytkownik płaci co miesiąc pewną sumę pieniędzy lub wysyła wiadomość SMS, a następnie otrzymuje od nowej grze operatora telefonii komórkowej, zdjęcia, dzwonki, i tak dalej. D.

Ale to nie ogranicza się do tego. Pomijając fakt, że ten telefon treść, nie wspominając o nowoczesne usługi, które oferują operatorzy użytkowników:

  • Nowa metoda pobierania z MP3-plików. Bardzo szybko monopol iTunes może być łamane, jak to już pełnowymiarowe utwory muzyczne można pobrać w kilka sekund. Jednocześnie, użytkownicy mogą tworzyć wirtualne dyski z muzyką i korzystać z nich za darmo.
  • Telewizor. To jest inny rodzaj treści rozrywkowych dla telefonów komórkowych. Dziś oglądać każdy będzie transmisja na żywo w telewizji, można niemal dowolny nowoczesne urządzenia przenośnego. Nie trzeba do zakupu tunera lub innego urządzenia.
  • Zawartość dla mobilnego planetarium – nowe słowo zasobów rozrywkowych. Teraz właściciele smartfonów może wyglądać niesamowite i realistyczne obrazy rozgwieżdżonego nieba. Ta treść zaangażowany technologii 3D, więc spektakl okazuje niezapomniany. Dla tych, którzy są zbyt leniwi, aby przejść do prawdziwego planetarium, ta zawartość będzie się cieszył.

dostawca

To kolejny nie bardzo rozumiem te słowa dla użytkowników mobilnych. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Zawartość dostawca – firma, która jest właścicielem praw do transmisji, sprzedaży lub bezpłatnej dystrybucji wszelkich informacji lub rozrywki treści. W tym przypadku, właściciel nie musi być operatorem komunikacji komórkowej. Dzisiaj, w internecie można znaleźć na telefonach content „Snickers”, różnych banków, teatrów internetowych i innych organizacji.

Zawartość zakupu: jak nie należy przeliczyć

Przy zakupie treści premium z osobami trzecimi i mało znanych firm istnieje ryzyko, aby dać pieniądze i nic w zamian. Akcje z kolorowych zdjęć i zjednać banery nie powinny być zwodnicze dla użytkowników.

Najlepiej jest zakupić zawartość (dzwonki, dowcipy, zdjęcia, itd. D.) od dostawców komórkowych, które mają więcej zaufania. Ale co, jeżeli operatorzy komórkowi są stale kompulsywnie wysłać swoje pomysły lub nawet odpisać pieniądze.

Jak odłączyć się od treści „Tele 2”

Aby zrezygnować z otrzymywania niechcianej poczty, należy:

  • Wpisz swoje osobiste konto na oficjalnej stronie operatora.
  • Przejdź do sekcji „Zarządzaj subskrypcjami”.
  • Wyłącz wszystkie niepotrzebne opcje.

Albo można po prostu wysłać SMS pod numer 605, określając następującą kombinację: „Stop (ID)” Każda aplikacja lub abonamentu ma szereg liczbowy, że wystarczy, aby wejść.

Jak wyłączyć treści z MTS i „Megafon”

Aby pozbyć się narzuconych usług tych dostawców, trzeba również odwiedzić oficjalną operatorów witryn. Sposób postępowania jest taki sam. Po pierwsze, należy utworzyć konto i zalogować się do swojego profilu. Wtedy wystarczy, aby znaleźć informacje na temat podłączonych subskrypcji i anulować je.

Problem polega na tym, że dostawcy treści są często arogancki sposób i bez uprzedzenia do uruchamiania tych lub innych opcji. Byłoby zatem użyteczne okresowo odwiedzać tę stronę i sprawdzić operatora, nie pojawiła się na koncie, czy nowe subskrypcji. Wiedząc, jakie treści na telefon komórkowy, nie można używać tylko to, ale również tworzyć własne ciekawe zasoby informacyjne dla telefonów. W tym przypadku, można zarobić dobre pieniądze.