586 Shares 2956 views

HTC 600 Dual Sim. Telefon komórkowy HTC Desire 600 Dual Sim

Jego zakres HTC jest aktualizowana rzadko, nie wspominając o smartfony, wspierają dwie karty SIM. Cokolwiek to było, w ubiegłym roku odbył się oficjalny debiut modyfikacji, ma stosunkowo niski koszt i zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom dzisiejszych konsumentów – HTC 600 Dual SIM. Liczba właściciele przeważnie scharakteryzować jako dość udany model urządzenia wielofunkcyjnego , który obsługuje dwie karty. Większość z nich skupia się na niuanse, że są one zarówno na stałe aktywny. Wiele innych modeli różnych producentów takiej funkcji nie może się pochwalić. HTC 600 Dual Sim opis jest przedstawiony bardziej szczegółowo w dalszej części tego artykułu.

wygląd

projekt smartfon w ogóle można nazwać raczej powściągliwa, surowa, a typowe dla firmy produkującej. Jedynym jasnym elementem na swoim ciele – to znajduje się na etykiecie z boku markowych jeść dźwięku. W przypadku białego urządzenia wykonawczego dalej dobrej jak czerwone stylowy obręczy. Nie do końca jasne zobowiązanie było umieszczenie logo poniżej ekranu, ponieważ ta przestrzeń może być wykorzystywane bardziej efektywnie. W przeciwieństwie do popularnego trendu obecnie standardowym układ przycisków na urządzeniach tego typu w HTC 600 Dual SIM klawisz Power na szczycie wszystko jest ustawione. Co do regulacji dźwięku, można je znaleźć po prawej stronie. Na górnym końcu otwór przeznaczony do podłączania słuchawek. Na dole jest microUSB oraz mikrofon.

Sama obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego, w połączeniu z wykładziną aluminium. Plastikowe chociaż jest matowa i ma chropowatość powierzchni, ale nadal sprawia, że powierzchnia lekko nietypowe i oryginalne. Trzymać urządzenie całkiem przyjemnie leży w dłoni. Masa modelu wynosi 130 g, a jego wymiary – 135 x 67 x 9 mm. Indywidualne pochwały zasługuje jakość wykonania oraz zdejmowany panel tylny, które nie skrzypią i skupienia się na nie płacąc.

pokaz

Jeden z najdroższych elementów w dowolnym smartfonie jest ekran. Ja wyjątkiem i HTC 600 Podwójny SIM. Charakterystykę tego urządzenia wyświetlającego w dużej mierze ze względu na leżący z jakości podstawy typu matrycy Super LCD2. Wielkość ekranu wynosi 4,5 cala, natomiast według rozdzielczości – 960 x 540 pikseli. Podświetlenie może być regulowana ręcznie lub automatycznie. W odniesieniu do pikselizacja, nie jest identyfikowalne. Kąty widzenia poziomo i pionowo różne. Z powodu braku warstwy powietrza obrazie widać dość wyraźnie i dobrze, a kolory są przenoszone poprawnie. Jednocześnie w przypadku operacji przed słońcem nie jest silny, ale wciąż zniekształcenia kolorów. Cokolwiek to było, dość celowe byłoby rozdzielczości HD na HTC 600 Dual Sim. Opinii wielu ekspertów są przykładem.

Praca z dwiema kartami SIM

Zdolność do obsługi modelu jednocześnie z dwóch kart SIM zorganizowany dość prosta. Pierwsza szczelina jest za korzystanie z karty, która będzie działać w sieciach 3G, podczas gdy drugie gniazdo służy do połączeń typu 2G. Tryb priorytetu dla przekazywania informacji podana jest w menu. Wybór odpowiedniej karty SIM odbywa się bezpośrednio przed zadzwonić lub wysłać wiadomość. W tym przypadku, każdy z nich z kluczem prywatnym. Należy zauważyć, że w HTC 600 Dual Sim dwa radiotelefony są wykorzystywane jednocześnie, które są niezależne od siebie. Ze względu na to, obie karty są zawsze dostępne. Ponadto, możliwe jest nawet dwa naraz mówić. Ta funkcja jest rzadkością nawet nowoczesne smartfony i telefony rynku.

połączenia

Wszystkie połączenia są wyświetlane w osobnym rozdziale, gdzie są oznaczone różnymi kolorami w zależności od rodzaju połączenia (przychodzące, wychodzące, nieodebrane). Ponieważ lista jest wspólna lista jest dość długa. Wygoda wirtualnej klawiaturze stosowane w urządzeniu, z powodu szybkiego dostępu obu styków i cyfr. W razie potrzeby można dodatkowo wyświetlić tej samej listy danych z portali społecznościowych lub do usuwania niepotrzebnych informacji z nim. Dla każdego z kontaktów zapisanych w pamięci przewidzianego dla dużej liczby pól informacyjnych. Wszystkie numery w książce telefonicznej można podzielić na grupy, przypisując pojedynczych obrazów i sygnałów.

Wiadomości i e-mail

Nie mniej interesujące dla HTC 600 Dual SIM jest menu wiadomość, której główną cechą była zdolność do skalowania czcionek i stworzyć tak zwane ukryte grupy komunikatów, które będą przechowywane SMS „tajne”. Jak już wspomniano powyżej, klawiatura urządzenia można nazwać całkiem wygodne. Wpisz wiadomości dość proste, wspomagany przez dużych rozmiarów ekranu. Można wprowadzić tekst za pomocą funkcji niezależnie korygującą literówki i błędy ortograficzne.

Pracuj z poczty e-mail w modelu odbywa się kosztem dwóch niezależnych aplikacji. Z pierwszym z nich (działa wyłącznie z systemem Gmail), odpowiednia konto użytkownika przy pierwszym uruchomieniu smartphone. W przyszłości, skrzynka jest konfigurowany automatycznie. Druga aplikacja jest przeznaczona do zbierania i wysyłania listów przez resztę usług pocztowych.

parametry techniczne

Zasługują na oddzielne słowa w smartfonie 600 charakterystyki urządzenia HTC Dual SIM z technicznego punktu widzenia. Zainstalowany jest procesorem firmy Qualcomm Snapdragon 200 quad rdzeniem. To działa w paśmie o częstotliwości 1,2 GHz. Wbudowany jest pamięć 8 Gb. Jednak należy zauważyć, że prawie połowa z nich jest zarezerwowana dla zasobów systemowych, więc model zalecany kupić bezpośrednio z dodatkowych kart pamięci (do 32 GB rozmiarem pamięci). Urządzenie ma 1 GB pamięci RAM. W ogóle, to działa całkiem sprawnie i normalnie. Jeśli małym opóźnieniem i tam, są one związane z obszernych grach i przełączanie aplikacji w menu.

bateria

Podobnie jak wiele innych modeli tego producenta, bateria typu wymiana o pojemności 1860 mAh i jest wyposażony w HTC 600 Dual SIM. Instrukcja, która jest przymocowana do smartfona, mówi, że to wystarczy do 11,1 godzin w trybie konwersacyjnym i 577 godzin w oczekiwaniu. Praktyka pokazuje, że podczas pracy w standardowych warunkach z dwóch aktywnych kart SIM urządzenie może pracować bez ładowania do maksymalnie jednego dnia. Po włączeniu filmowanie z maksymalnej jasności – jest całkowicie rozładowany w ciągu około pięciu godzin. W razie potrzeby, można włączyć tryb czuwania, ale w tym przypadku zmniejszony poziom podświetlenia i częstotliwości procesora. Co więcej, będzie to zablokować ekran i dostęp do internetu.

Zdjęcia i wideo

HTC 600 Dual Sim główny aparat wyposażony w jasny błysk, automatyczną regulacją ostrości i możliwość nagrywania filmów w jakości HD. Jego rozdzielczość 8 megapikseli. Jakość zdjęć i zapisów dla urządzeń należących do tej klasy można nazwać dość wysokie. Dodatkowo, model wyposażony w specjalny chip, który jest samowystarczalny urządzenie, którego głównym celem było wdrożenie operacji fotografowania. Dzięki niemu aplikacja uruchamia się niemal natychmiast. Poza głównym, urządzenie posiada również dodatkową przednią kamerę o rozdzielczości 1,6 megapiksela, która może być wykorzystana do komunikacji wideo i tworzenia tzw autoportretów.

muzyka

Standardowy odtwarzacz smartfon zapewnia możliwość zobaczyć dane multimedialne i covery, grywalne i tworzenia list. EQ nie jest przewidziane. Zamiast tego, HTC Desire 600 Dual Sim jest przeznaczona właśnie taką opcję, jak Beats Audio, który absolutnie nie psuje jakość dźwięku, jak w wielu innych modelach. Ze względu na nią podczas słuchania muzyki i zmienić ustawienia wybrane automatycznie. Przełączanie utworów mogą być produkowane przy użyciu wyjście do widgetu ekranu blokady. Smartfon posiada głośników głośnych i doskonały dźwięk podczas korzystania ze słuchawek. Ponadto, nie jest aplikacją, która pozwala na słuchanie muzyki nawet przez radia internetowego, a także w celu określenia nazwy piosenek i artystów, brzmiące w pobliżu.

aktualizacja firmware

W celu zaoszczędzenia zasobów zaleca, że w urządzeniu takim jak HTC 600 Dual SIM, firmware jest aktualizowane w obecności bezprzewodowego połączenia z Internetem. Uruchom może to być bardzo proste, nawet zwykły użytkownik smartphone, który jest podobny do nigdy nie spotkałem. Aby to zrobić, należy najpierw przejść do menu Ustawienia w sekcji „Informacje o telefonie”. Że w nim i wyświetlanie informacji o aktualnym firmware. Następnie kliknij na „System Update”, a następnie rozpocząć proces pobierania plików. Główne dwa niuanse, aby mieć świadomość, podczas wykonywania tej manipulacji jest obecność wymaganej ilości wolnej pamięci, a urządzenie nie może być używane (lub wyłączyć) podczas pobierania. Po zainstalowaniu nowych plików smartphone restart niezależnie.

odkrycia

Podsumowując, musimy skupić się na tym, że urządzenie jest bardzo mała grupa smartfony, z dwoma pełnej radia. Fakt ten jest często decydującym czynnikiem przemawiającym na korzyść modelu i sprawia, że optymalnym rozwiązaniem w swojej klasie cenowej dla tych ludzi, którzy spędzają dużo czasu na rozmowy. Oczywiście, są one bardzo dobre, a niektóre inne cechy urządzenia – wysoką wydajność, dobry wyświetlacz i potężne głośniki stereo. Jedyna istotna wada nie może być nazywany najlepszym baterii. Cokolwiek to było, zwięzłość jego pracy był wynikiem powyższych zalet. Co do kosztów HTC 600 Dual SIM smartphone cena wynosi średnio 440 dolarów.