166 Shares 4286 views

IPhone 6: analogi. IPhone 6: Przegląd i funkcje

Wzrost cen sześciu modeli legendarnej amerykańskiej jednostki była już z pierwszą od grudnia ubiegłego roku. Być może jest to zachęta dla nas – zwykłych ludzi, którzy, choć lubiący unikalnej konstrukcji, potężnego sprzętu i innych przyjemności telefonu życia, ale wciąż nie jest gotowy zapłacić pieniądze, które mówią, nie bez powodu. Dzisiaj omówimy, jak on może być – analogowy telefon iPhone „6”.

Korea Południowa wygrywa na niedostępność pomocy USA?

Tak, klin światło na „POŚ” nie zbiegały się, a my musimy iść dalej. Co firma przychodzi do głowy, gdy po raz pierwszy myśl o wymianie iPhone na tańsze, ale nie wiele gorsze od jego modelu? Oczywiście, południowokoreańska firma „Samsung”. Chociaż polityka cenowa już wymaga przeglądu, aby producent nieuzasadniony pompowania ceny wyłącznie kosztem marki, jest to najbardziej realna i skuteczna alternatywa dla szóstego iPhone w danym czasie.

A dokładniej, chodzi o smartphone Samsung Galaxy Alpha, których cena wynosi 25 000 rubli rosyjskich. Co czeka na swoich klientów? Po pierwsze, od razu uderza niezgodność projektu. Wydaje się, że Koreańczycy nadal podejmować inicjatyw przewodnich, bez odchodzenia od tradycyjnych kursów w zakresie odtwarzając wygląd, ale jest coś w urządzeniu chwytliwego projektu, dzięki czemu jest prawdziwym liderem wśród innych analogów.

Czy są jakieś zmiany w powierzchowności?

Samsung Galaxy Alpha, których cena od czasu do czasu podlega wahaniom (wpływ i działania podejmowane w salonach telefonii komórkowej), wydany niezwykle i zaskakująco czysty, ładny. Metal błyskotliwość jego spojrzeniem. Jeśli mówimy o wrażeń dotykowych, są takie same jak wykorzystanie piątego modelu amerykańskiego smartphone. Mianowicie, uważa się, że urządzenie jest zamontowany trwale, integralny, niezawodny. To także dodaje naprawdę realne poczucie bycia w produkcji materiałów nikt nie zapisać.

urządzenie pros

Wśród zalet smartphone potrafi odróżnić wysoką wydajność, która ma wewnętrzną farsz sprzętu. Wykaz głównych zalet aparatu przyszedł z wyświetlacza. I – och, Boże! – wskaźniki żywotności baterii. Tak, ktoś może twierdzić, i powiedzieć, że taka koncepcja została zrealizowana, nawet w segmencie budżetowym. Mark zwykły stary Wielki Prime, w którym bateria jest przeznaczona do 2600 miliamperowych godzinach. Argument ten jest więcej niż wyłącznie do jednego oznaczenia charakterystyki rozmiar i ciężar. Teraz na rynku jest bardzo małe modele, które w takiej próbie, takie dobrym źródłem energii.

minusy aparatura

Ale coś musi zepsuć obraz, prawda? Oczywiście, jest to niezdolność do integracji napędu zewnętrznego. Wewnętrzna pamięć nieulotna jest 32 GB, a użytkownik będzie musiał obliczyć swój potencjał, tak aby było wystarczająco dużo dla swoich potrzeb. Inną wadą była niska rozdzielczość ekranu. To jest to, co nie jest naprawdę zadowolić fanów oglądania filmów. Chociaż takie na luki w Korei Południowej deweloper ma wszystko od dawna przyzwyczajeni.

Fly Tornado Slim: Czy złote myśli?

Analogi „iPhone 6 Plus” niekoniecznie muszą mieć porównywalną cenę. Wystarczy tylko spojrzeć na ten telefon, który sprzedaje za zaledwie 13 tysięcy rubli, a tam jest ryzyko zakochania się w urządzeniu, zapominając o amerykańskim flagowego zawsze. Mimo, że sprzęt nie jest wypełnienie wszystkich aspektach budzi wiarygodność i szacunek, spojrzeć na model, warto. Zwłaszcza, że urządzenie jest zdefiniowany jako należące do segmentu low-end na rynku telefonów komórkowych.

Szczególną cechą

Dla kategorii „Tornado Slim” ma bardzo ciekawy design. Natychmiast można odwołać te słowa, że jest podobna do innych urządzeń produkowanych przez azjatyckich marek, z boku. Gdybyśmy byli w stanie odłożyć lub Fail na pewne kryteria, pierwszy znak brytyjskiego smartphone otrzymałby za jakość materiałów, z których są wykonane. Druga maszyna offsetowa – za jakość wykonania. Luz, zadrapania lub cokolwiek innego w tym stylu – nie znajdzie użytkownikowi.

braki

Zalety skład zakończone żywotność baterii. A to znów zaskakujące, jeśli weźmiemy pod uwagę charakterystykę masy i wielkości. Jednak istnieją pewne pułapki tutaj? Ponownie mamy do czynienia z faktem, że wielkość wbudowanej pamięci długoterminowej nie może być zwiększony. On ma 16 gigabajtów. W segmencie, można znaleźć sporo modeli takich kosztów, które są wyposażone w moduł do użytku w sieciach telefonii komórkowej czwartej generacji, ale z jakiegoś powodu nie.

Chciałbym lepszy aparat

Wyobraźmy sobie, że malowanie drogiego wandali wylewa farbę losowo w różnych kolorach. Widzisz te kolory? Tak, to jest w tym przypadku jest bardzo słaby aparat. Wydawałoby się, na tle Asus Zenfone 2 urządzenia laserowe brytyjskiej powinny produkować wspaniałe zdjęcia. Ale nie jest, niestety, tak się nie stało. Do pewnego stopnia o nazwie „Tornado Slim” analog szósty iPhone jest nadal możliwe. Jeśli jednak przejść przez wszystkie parametry, honorowy tytuł analogu można łatwo zabrane.

HTC One M8: analogowy "iPhone 6"

Chiny, oczywiście, ubijaniu obecnie ogromną liczbę modeli, które mogą być doskonałym substytutem dla jednostki amerykańskiej. Ale warto to robić, gdy dosłownie na wyciągnięcie ręki jest cud? Przed nami jest analogiem „iPhone 6” w „Android” – tajwański HTC One M8. W swoim czasie, otrzymał tytuł najbardziej stylowy smartfon roku, jak to miało miejsce w 2014 roku. Wygląda to naprawdę niesamowite. Brak kruchości, bez luzu – montaż urządzenia wyłącznie z metalu. Ludzie, którzy kochają niezawodne smartfony, z pewnością docenią ten kawałek godności.

Azjatycka „samolot”

Nie wszystkie analogi „iPhone 6” może poszczycić się takimi cechami. Ale nasz model – coś zmontowane z jednego kawałka aluminium. Innowacje te są stosowane w ograniczonej liczbie nowoczesnych smartfonów, to nawet okazać się zbędne. Ponadto, nie wszystkie analogi „iPhone 6” są wyposażone w górę napełniania, dostępny w tym modelu. Co nas czeka? Przede wszystkim, ekran pięć cali. Natychmiast quad rdzenie procesora, które pracują z częstotliwością zegara 2,3 GHz. Wsparcie dla czwartej generacji sieci komórkowych, zdolność do integracji napędu zewnętrznego, wydajne i, co ważniejsze, czyste dynamika … Jest pogardy.

wniosek

Lista alternatywnych rozwiązań może iść dalej i dalej, a to zajmie dużo czasu. Ale, jak widzieliśmy, nie wszystkie analogi „iPhone 6” ma taką samą wartość jak siebie samego. Pomimo faktu, że są one tańsze, niektóre cechy pozostają porównywalne. Tak, ten sam brytyjski „Tornado Slim” będzie w stanie konkurować z iPhone szóstej generacji wyjątkiem pod względem powierzchowności. Ale to jest coś? Zwłaszcza biorąc pod uwagę urządzenie należy do segmentu budżetowego. Chociaż w porównaniu z najbliższymi jego konkurentami nie jest źle, powinien on zostać rozpoznany. W ogóle, analogi „iPhone 6” są bardzo częste. I okazuje się, że kwestia, który model dać pierwszeństwo pozostaje otwarta. A odpowiedź na to od nas zależy, i nikt inny.