468 Shares 5869 views

EXPLAY Hit 3G: opis Gadget

Tablet EXPLAY Hit 3G – doskonałe najnowsze urządzenie, które jest przeznaczone do aktywnego używania, stosuje się także do surfowania po internecie, bezpłatne komunikacji, nawigacji w samochodzie. Dzięki niemu można oglądać filmy w dobrej jakości i słuchać muzyki. Dobry procesor dwurdzeniowy umożliwia urządzenie do skutecznego radzenia sobie z zadaniami. Lekki korpus EXPLAY Hit 3G zapewni wygodę w podróży.

Ogromny wybór połączenia za tabletkę

Jedną z głównych funkcji urządzenia – jest obecność dwóch kart SIM. Użytkownik może, oprócz korzystania z szybkiego internetu 3G podczas rozmowy na urządzeniu semimidyuymovomu, na telefon. Również w telefonie ma Wi-Fi, gniazdo kart pamięci o pojemności do 32 GB, z jej tabletki można zmieścić wiele różnych informacji. Urządzenie jest idealne w podróży: waga zaledwie 292 gramów, nie złe utrzymuje poziom naładowania akumulatora i oferowane do tych, którzy często są w drodze. Dwie istniejące kamery zapewniają możliwość jednoczesnego przechwytywania połączeń wideo i zainteresowanych pracowników.

Specyfikacja urządzenia

Jeśli bardziej szczegółowe rozpatrzenie EXPLAY Hit 3g cechy tego urządzenia są: typ ekranu – TFT wielkość ekranu – 7 cali wspierać wielodotykowy, procesor dwurdzeniowy RAM – 512 Mb. Wbudowanej pamięci – 4 GB. Urządzenie obsługuje karty microSD do 32 GB, B / W / T – 119/192/9. Kraj pochodzenia – Chiny.

Po włączeniu tabletu EXPLAY Hit 3G, pierwszą rzeczą, że połowy oka – na pulpicie ma trochę nietypowym rodzaju dla Androida – bez należnej „Google”, ale „Yandex”. Nie denerwuj się o nim, można pobrać „rynku”. Również bez najmniejszych problemów łatwe do zainstalowania programu Skype, to zwykle instaluje, takich jak tabletki.

Pierwszy komunikat w sprawie „Skype” wykazały, że przednia kamera radzi sobie ze słabym świetle – może zaoferować najlepsze normalnej jakości. Drugi czujnik wideo zajmuje całkiem przyzwoity jak na tej klasy. Podczas podłączania tabletu do komputera jest reprezentowany przez specjalny symbol, należy nacisnąć przycisk „on skopiować wszystkie rodzaje plików. Urządzenie pamięci masowej USB ". Dźwięk rozmowy przekroczyła wszelkie oczekiwania – doskonała słyszalność.

EXPLAY Hit 3G: Opinie i podstawowe funkcje

Poglądy użytkowników tego gadżetu jest głównie pozytywne. Większość ludzi myli tylko, że maszyna jest zbyt mało pamięci – tylko 512 MB. Opisywany przez niektórych, że minusem jest naładowania akumulatora – wystarczy na około 2 godzin aktywnej pracy. Ale przede wszystkim dla ludzi cenowych są zadowoleni z urządzeniem.

Zaletami tego gadżetu to dobre możliwości multimedialnych. Łatwe przeglądanie zdjęć, filmów, stron, witryn internetowych, czytać e-książki, praca z tekstem. Poważne wady w EXPLAY Hit 3G ledwo wykrywalne. Jednak to urządzenie nie nadaje się do poważnych gier. Wielka pomoc dla kierowców jako nawigator GPS i DVR. Dostępne Możliwość podłączenia kamery zewnętrznej.

Firma EXPLAY za bardzo godny, w tym tabletki mieszanki oraz jakość i różnorodność funkcji. Jaka jest różnica ten gadżet? Dostępne sloty na dwie karty SIM. Dzięki czemu można łatwo korzystać Szybki internet, jak podczas rozmowy przez telefon. Gadżet jest włączone Wi-Fi, Bluetooth «», miły również obecność dwóch kamer.

Jak już powiedzieliśmy, można zwiększyć dostępną pamięć karty do 32 GB, będzie można przechowywać maksymalną ilość informacji.

Siedem-calowy TFT-LCD pozwala wygodniej korzystać z wielu aplikacji. Koszt tego tabletu nie oznacza wygórowanych możliwości. Zapisz dostanie dużo, ale doskonała funkcjonalność przeważa, a to może być uważana za jedną z głównych dumy urządzenia. Oraz do wszelkich roszczeń tego producenta bez powodu. Urządzenie jest uważany za uniwersalny gadżet z szerokiej funkcjonalności i akceptowalnym koszcie. Ten gadżet ma os -. «Android 4.2” Wyślij żadnych danych na ten tablet działa na „doskonałe”. Łatwo podłączyć bezprzewodowy dostęp do Internetu, z bardzo długim czasie surfowania po sieci nie mogą być wykryte błędy.

Tablet EXPLAY Hit 3G: instrukcja

Przewodnik po zastosowaniu tego gadżetu jest bardzo skromna – jest dostępny w postaci małego kawałka, a wszystkie zawarte w nim informacje zostały przedstawione powyżej.

wniosek

Wrażenia z tabletem pozostawia pozytywny – Case subtelny, ale sam gadżet jest światło, urządzenie wygląda jak duży smartphone. Wśród nielicznych wad odnotowano jedynie niewielką pamięć oraz wyświetlacz, ale prawie nie powoduje żadnych dolegliwości.

Na zakończenie kilka słów o urządzeniu producenta. Marka EXPLAY – rosyjski dostawca urządzeń cyfrowych. Firma działa od 2005 roku. Głównym przedmiotem działalności – sprzedaż i serwis gwarancyjny z różnymi urządzeniami elektronicznymi. Produkty pod marką EXPLAY stosuje się na terytorium Federacji Rosyjskiej, Białorusi i Ukrainy. Marka ma wiele centrów usług.