662 Shares 7267 views

Ręczne i automatyczne ustawienie Internet z „Kyivstar”

Absolutnie każdy smartfon, który przynajmniej trudno nazwać nowoczesnym, obsługuje połączenia z siecią 3G. Niektórzy nawet wspierać 4G standardzie, ale do tej pory sieć nie jest dobrze rozwinięty. Na Ukrainie dzisiaj nie istnieje, więc najodpowiedniejszym standardem komunikacji online jest tylko 3G. Aby z nich korzystać, trzeba być w stanie skonfigurować usługę. O to dziś i porozmawiamy.

Ustawienia internetowe z „Kyivstar” nie zajmują dużo czasu i nie wymaga wiele wysiłku. Najczęściej, użytkownik zazwyczaj nie potrzebują niczego, ale pierwsze rzeczy pierwsze.

Automatyczna konfiguracja Internetu „Kyivstar”

Po zakupie pakietu startowego i aktywować go (zwykle trwa ładowanie go do pewnej kwoty, ale zdarza się, że nawet nie potrzeba ładować) Internet dostępny dla użytkownika w trybie automatycznym. Oznacza to, że ustawienia zostaną automatycznie przesunięte na smartfonie i ustawić się aktywna.

Nazywamy operatora

Jeśli po sieci aktywacja początek pakiet nie jest dostępny, ustawienia internetowe z „Kyivstar” do „Android” powinna być wykonana przez operatora. Aby to zrobić, trzeba zadzwonić do operatora i w trybie tonowym, aby wprowadzić bezpośrednią z nim rozmowę. Jednak czasami ustawienia internetowe z „Kyivstar” można zamówić nawet w trybie tonowym. Przynajmniej przed więc można było zrobić.

W trybie telefonicznej, operator powinien wyjaśnić, że internet nie działa, i poprosić go, aby wysłać ustawień automatycznych. Pyta smartphone i wysłać ustawienia. Po będzie zobowiązany do ich przyjęcia. Na tej okolicy Internet z „Kyivstar” zostanie zakończona, a będziesz wolny, aby przejść do Sieci. Jeśli teraz nie jest dostępna, przejdź do następnego kroku.

Ustawienia internetowe rękę z „Kyivstar”

Po pierwsze znaleźć ustawienia smartphone komórkowej. Aby uzyskać dostęp do Internetu odpowiada funkcji „Transfer danych”. Należy uruchomić (tj przełącznik musi być aktywny). Teraz trzeba utworzyć profil z ustawieniami ręcznymi. W zależności od modelu, poniżej opisana procedura może być różna. Ale przede wszystkim to wygląda następująco:

  • Idź do „Menu” – „Ustawienia” – „Połączenia” – „Opcje internetowe” – „Profile” – „Utwórz nowy profil”.
  • Teraz bardzo ważne jest, aby wypełnić pola w nowym profilu, jak opisano poniżej. W polu „Nazwa” mają być wprowadzone Kyivstar WAP A & B (bez cudzysłowów).
  • Profil „punktu dostępu” wskazują wap.ab.kyivstar.net.
  • Jeśli jesteś w każdej innej dziedzinie, możemy pozostawić je bez zmian.
  • Zapisz profil. Teraz jest nowy rachunek z ustawieniami internetowymi.

Następnie wybierz utworzony profil jako podstawa do ustawienia. Będzie on wykorzystywany do transmisji danych w Internecie. Jeśli dostęp jest nadal istnieje, można spróbować ponownie uruchomić smartphone. To pomaga, ponieważ jest często dopiero po nowe ustawienia zostaną zastosowane restart. Dotyczy to nie tylko dla telefonów, ale nawet dla komputerów. Na tej okolicy Internet z „Kyivstar” jest kompletna, a teraz będzie można w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z sieci.

Jeśli nadal nie działa

Zazwyczaj powyższe dwie metody ustawień internetowych z „Kyivstar” wystarczy. Ale czasami użytkownicy nie mogą połączyć się z Internetem, nawet po operacji zrobić. W tym przypadku, możemy polecić usunięcie danych dostępnych profili i ponownie poprosić operatorowi automatyczne ustawienia. Jest całkiem prawdopodobne, konflikt między ustawieniach automatycznych i ręcznych (jeżeli zostały wprowadzone ręcznie i nakazał automatyczny).

Także spróbować skonfigurować Internet ponownie ręcznie, ale bardzo dokładnie sprawdzić poprawność wprowadzonych znaków. Jeden zły znak, a dostęp nie będzie w ogóle. Jeśli to nie zadziała ponownie, jeszcze raz zadzwonić do operatora i poprosić go, aby wyjaśnić procedurę ustawień internetowych z „Kyivstar” w telefonie dla danego modelu. Cóż, najlepszym – idź do kabiny operatora. Sprzedawcy często są zobowiązani do pomocy użytkownikom skonfigurować dostęp do Internetu.

Nawet jeśli nie, to znaczy, że problem leży w sprzęcie lub oprogramowaniu smartphone. Jeśli telefon jest nowy, a następnie odesłać go z powrotem do sprzedawcy w ramach gwarancji. A stary telefon, że nie ma nikogo do zwrotu jest niemożliwe, można spróbować ponownie lampy błyskowej. Wiele smartfony połączyć się z Internetem tylko po migającym, ale jest to trudne do zrobienia. Odpowiednio przeprogramować telefon nie może wszystkich, więc należy szukać dobrych usług dla gości.