232 Shares 6563 views

Smartfon Nubia Z9 Max: przegląd

Firma ZTE wydała kolejne urządzenie z serii Nubia. Ten zakres reprezentuje Flagship urządzenie firmy. Nowy Z9 Max to wersja kolegi Mini. Jaki był smartfon z wyjątkiem przewymiarowane?


Opcje

Jak wszyscy członkowie serii Nubia, Z9 jest w pudełku z pokrywą. Opakowanie to dobre wrażenie. nie może dostać telefon ZTE Nubia Z9 Max po wyjęciu z pudełka, można poczuć jej trwałość. Chociaż piękne wrapper wykorzystywane całkowicie przez wszystkich producentów drogich smartfonów.

Właściciel skrzynki wykrywa telefon ZTE Nubia Z9 Max Czarny, dokumentację, klip, kabel USB, zasilacz sieciowy. Wszystko instrukcja jest napisany w języku rosyjskim i zawiera nawet adresy miejsc, gdzie jest to możliwe, aby naprawić urządzenie. Przyciąga uwagę i kabla USB, wykonane w stylu korporacyjnego.

wygląd

Zaprojektować oczywiste, że producent starał się sławy. Urządzenie wygląda stałe, a co najważniejsze, drogie. Telefon Nubia Z9 Max, przegląd, który posiadamy, można zobaczyć na brzegach, wykonane z metalu. Z tyłu devaysa z tworzywa sztucznego, które z powodzeniem symuluje szkła. Backside natychmiast zbiera odciski palców i brudu, choć wątpliwe jest, że ten drobny defekt znacznie zakłócić użytkownika.

wygląd smartphone spowodowałoby więcej radości, czy to jest wyjątkowa. Dziełem ZTE mocno przypomina produkty Sony z serii Z. Mimo, że producent może zrozumieć – projekt jest bardzo ciekawy i dobrze realizowane. Skargi na skrzypienie lub luk użytkownik powinien powstać. Smartphone całkowicie zmontowany, każdy szczegół wyposażone doskonale. Niemniej jednak, trochę smutkiem wiercenia przyrząd do kolorowania. Producent zdecydował się zwolnić urządzenie w wersji czarno-białej.

Twarzowa devaysa wziął ekran, głośnik, czujniki, dotknij przycisku i frontalku. Za spółkę umieścił kamerę główną, flash, logo i oficjalnych napisów. gniazdo słuchawek znajduje się na końcu górnej i dolnej jest głośnik z gniazdem USB.

Marginalia po prawej stronie devaysa stał się siedzibą regulacji głośności i przycisk zasilania. dwa rowki przeznaczone dla kart można zobaczyć na lewej krawędzi urządzenia. Po przekątnej 5.5, jednostka staje się znacznie większy niż jego poprzednik Mini. Jednak użytkownik nadal jest w stanie podjąć urządzenie jedną ręką. Chociaż już dawno pracować ze wszystkimi tego samego trudnej gadżetu. Urządzenie waży 165 gramów. Właściciel na pewno czuć się nieswojo w pracy.

pokaz

modelu Z9 nieco większy poprzednik ze względu na fakt, że otrzymała przekątnej 5,5. producent ekran wykonany doskonała. IPS matryca daje przegląd Nubia Z9 Max kąty poprawia jasność i poprawia zachowanie smartphone w jasnym świetle. Ponadto firmy potomstwo otrzymało 1920 przez 1080 pikseli. Odpowiada to Full HD rozdzielczości.

Liczba jest 401 ppi, co oznacza, że użytkownik nie zauważy pikseli, nawet nie patrząc na wyświetlacz. Picture Perfect, telefon docenią nasycenie i jasność kolorów. W sprawie ochrony producenta również nie jest zapomniane. Na ekranie w górnej części szyby zainstalowane trzeciego stopnia Gorilla Glass. Smartfon obsługuje do dziesięciu czujnika dotykowego. Czasem trzeba nacisnąć kilka razy na ikonę, ale jest to wada powłoki.

kamera

Firma zainstalowała smartfon 16-megapikselowy Nubia Z9 max. Przegląd czujnika cechy niespodzianka od Sony nazywa IMX 234 Exmor RS. czułość kamery na światło jest regulowana w zakresie od 40-3200. Rozdzielczość jest również rację – mianowicie 5312 do 2988 pikseli. Obrazy są bogate i szczegółowy.

Użytkownik będzie zainteresowany w fotografii nocnej. Zdjęcie zrobione w nocy, docenić jakość. Jedyną wadą – jest lekko rozmyte granice obiektów. Ogólnie rzecz biorąc, jednostka główna kamera ujawnia się tylko z najlepszej strony.

Dla fanów selfie firmy frontalku ustalił matrycę 8 megapikseli. Przednia komora jest również zamontowany na modelu Sony IMX 179. Fixes rozdzielczość czujnika z dużą liczbę pikseli sukces (3264 do 2448). Producent wprowadził pewne funkcje aparatu. Frontalka wykrywa uśmiech, a nawet poprawić wygląd skóry.

powiązanie

Telefon można zainstalować dwie karty. Niestety, gdy dzwoni drugi Sim przechodzi w tryb czuwania. Oprócz 4G LTE Smartphone Nubia Z9, maksymalnie 5,5 prace w tradycyjnych sieciach. Urządzenie obsługuje 3G, GSM, CDMA i HSDPA. Nie bez znanych funkcji Bluetooth i Wi-Fi.

Część sprzętu

Producent niestety stinted bardziej zaawansowany procesor dla Nubia Z9 Max. Przegląd „wypychania” informuje nabywcę o zainstalowanej Snapdragon 615. Urządzenie pomijając Max wyposażony nowszą wersję – 810. W związku z powyższym, zaktualizowana wydajność flagowy zauważalnie wpływa.

Urządzenie otrzymała osiem rdzeni, 4, z których co 1,5 GHz, przy czym reszta ma 1 GHz. Jak film został wybrany Adreno 405 zaznajomieni z wielu smartfonów. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest złym pojemność maszyna, ale firma nadal konkurować z liderem na rynku nie jest w stanie.

Przez liczbę Z9 RAM możemy powiedzieć, że telefon jest bardziej związane z klasy średniej. Pomysłem ZTE otrzymała tylko 2 GB pamięci, z którego użytkownik musi tylko 1,2 GB jest dostępny. Ta cecha nie wygląda szczególnie atrakcyjne, zwłaszcza w serii flagowego.

Nieco lepiej sytuacja z pamięci, wbudowane w urządzenie. Właściciel otrzyma do swojej dyspozycji 16 GB, z czego około 4 GB będzie zapomnieć. System „Android” zajmuje znaczną ilość pamięci. Ekspansja objętość dostępna ze względu na karty pamięci flash do 128 Gb.

Istnieje również zaawansowana wersja urządzenia. Im bardziej wydajny model Z9 Max Snapdragon ustawić 810 i RAM zwiększona do 3 GB. Również w „ważonej” wersji pełni rolę akceleratora wideo Adreno 430. nabywca powinien dokładnie zbadać właściwości devaysa przed zakupem.

system

Wersja "Android" 5.0.2 zapewnia pracę Nubia Z9 Max smartphone. Przegląd Użytkownik zainteresowany systemu istotnych zmian, które wpłynęły nie tylko położenie ikon. To będzie interesujące i skorupy, zainstalowanej przez firmę. Smartfon jest przystosowany do pracy z Nubia UI 3.0.8. Interfejs, jak sam telefon wygląda surowo. Ogólnie rzecz biorąc, firma ZTE, aby udowodnić sobie godne.

Migać urządzenie użytkownik nie jest zalecane. Dokumentacja producent wspomina, że niezależny system wymiany eliminuje gwarancji. Właściciel byłoby głupio zrezygnować rok wsparcia technicznego.

autonomia

Akumulator jest wbudowany w Z9. Pojemność baterii 2900 mAh, wydaje się wystarczająca. Ale jak jest naprawdę? Smartphone z powodu „wypychania” i duży wyświetlacz Full HD wyszedł bardzo „chciwy”. Przy średniej użytkowania baterii potrwa półtora dni. W zasadzie, dobry wynik, ale lider oczekiwać więcej.

godność

Wygląd – jeden z najważniejszych czynników przy wyborze nowoczesne urządzenia. Z9 Projektujemy wszystko idealnie. Użytkownik otrzyma nie tylko wydajne, ale również atrakcyjny smartfon Nubia Z9 Max. Recenzje wygląd przeważnie zadowalające. Oczywiście, urządzenie jest w porównaniu do Sony, ale to drobne wady.

Dobry wyświetlacz lubił też użytkowników. Oczywiście, Full HD Ekran jest bardzo oczekiwane w flagowego. Recenzje docenione główne i przednie kamer, które dostałem fajne funkcje.

negatywne opinie

Ludzie są zdezorientowani, nie jest najlepszym autonomia telefon. Chociaż urządzenie i stanowi prawie 10 godzin w użyciu, nie jest wystarczająca dla odniesienia. Proszę wielu właścicieli nie przyszedł, a tylna część, zbieranie odcisków palców. Wykonane pod szklanym tworzywa wygląda dobrze, ale powłoka oleophobic wyraźnie nie wystarcza.

Nieobecność przynajmniej niektórych zestawów w zestawie smutny. Oczywiście, tym akcesorium nie jest wliczony w większości mistrzów, ale w opinii klientów, nie jest najlepszym rozwiązaniem.

wynik

Nubia Z9 Max, bez wątpienia, bardzo ciekawe urządzenie. Chińscy producenci, z pewnością, osiągnęły nowy poziom doskonałości. Jednak, jak flagowy badanym Z9 Max jest trudne. Wiele telefonów klasy średniej mają podobne cechy.