470 Shares 9965 views

Konstrukcja do kąpieli z rękami z cegły pieca: cechy i opis procesu

Utrzymanie czystości ciała – jeden z warunków niezbędnych dla zdrowego stylu życia. Ważną rolę w tym procesie odgrywają zabiegi wodne, które w połączeniu z wysokimi temperaturami i produkują więcej dobry efekt gaszenia. Pełna realizacja tego procesu jest możliwe tylko w wannie. Aby osiągnąć wymaganą temperaturę i wilgotność potrzeba skutecznego grzejnika. Budowa do kąpieli z rękami z pieca ceglanego – skomplikowany i odpowiedzialny.

kładąc podwaliny

Podstawą tego projektu jest Fundacja cast, zakładka, która poprzedza rozpoczęcie prac. Podstawą wgłębienia jest wykopane głębokości powyżej poziomu zamrożeniem glebie. Dla różnych miejscach parametr może mieć wartość od 0,7 do 1,2 m, a w dużym stopniu zależy od składu warstwy powierzchniowej. Budowa pieca do wanny z rękami cegieł obejmuje utworzenie fundamentu odpornego odlewu wilgotną poduszką Sandy.

Amplifikacja założeniem jest wykonane za pomocą zbrojenia ze stali określonej średnicy. Pręty związek w ramach mogą być zrealizowane za pomocą kabla elektrycznego lub wiązania. betonowania jest wytwarzany we wstępnie zmontowane deskowania. Urządzenie do kąpieli z rękami pieca z cegieł przeprowadza się po ułożeniu podstawę do uszczelniania pokrycia dachowego, co zapobiega zniszczeniu struktury.

Do głównych prac budowlanych

Podstawa jest uważane za w pełni przygotowany do rozpoczęcia pracy przy końcu okresu niezbędnego do zakończenia suszenia i kurczenia. Układanie zwykle zaczyna się nie wcześniej niż jeden miesiąc po wylaniu fundamentu. Czas ten może być stosowany do zakupu i transportu następujących materiałów budowlanych:

  1. Gliny cegły ognioodporne.
  2. Umyte piaskownica.
  3. Oczyszczona glinka.
  4. Marka cement 500.

Urządzenie do kąpieli z rąk z cegieł pieca wykonane z piasku i gliny w roztworze. Jej składniki muszą być dokładnie oczyszczone z zanieczyszczeń. Czerwonej gliny ekstrahowano z głębokości nie mniejszej niż 1,5 m, a przed nałożeniem moczy się w wodzie przez kilka dni. Ten koloidalny roztwór dodaje do piasku w proporcji dwa do jednego.

Jednoczesne wytwarzanie dużej ilości mieszaniny murze niepraktyczne. Czas używać nie przekracza kilku godzin, po czym twardnieje i staje się nieprzydatne do dalszego wykorzystania. Powinna rozpocząć r bazę wyświetlający piekarnik na poziomie podłogi. W operacji należy ściśle przestrzegać powierzchnia poziomo za pomocą poziomicy.

Urządzenie piecowe klasycznego kąpieli

Montowanie do kąpieli z rękami z pieca ceglanego wykonane głównie w pomieszczeniach zamkniętych. Podczas budowy musi być obecny główne części: popiół i piec, ruszt i komina. Ponadto, piec jest zainstalowany pojemnik metalowy wody grzewczej, a w górnej części pieca umieszczony jest grzejnik. Zaleca się w tym celu rzeki i kamienie na morze.

Zainstalowanie pieca, murowane kominki – zatrudnienie trudne i odpowiedzialne. Aby osiągnąć pewien poziom Mistrza niezbędne doświadczenie, umiejętności i wiedzę. Można je dostać tylko w trakcie pracy i nadzoru prawdziwych ekspertów. Jednak nie ma nic niemożliwego.