234 Shares 6713 views

Jak zrobić latający latarnię

W tym roku, z okazji Dnia Zwycięstwa, obywatele zgromadzili się wokół pomnika bohaterów wojennych. W wysokich nocnym niebie nad nimi ozdobiony świecącymi kropkami, jeden po drugim, każdy punkt podniesiony nieco powyżej poprzedniego. Więc oni tworzą numer.

Lecieli chińskie lampiony, które mieszkańcy nie nabywała oraz specjalnie wykonane własnymi rękami na wakacje. A ponieważ sprzedaje je spotkać bardzo rzadko (nawiasem mówiąc, są one niedrogie – brutto 45 rubli, detaliczne – .. 60 rubli), mieliśmy do wyszukiwania informacji, jak zrobić latający latarnię.

Okazało się, uzbrojenie i jest dość prosta. Gdybyśmy żyli na początku naszej ery, to musimy papier ryżowy, bambus obręcz i świeca podnieść pochodnię do nieba. Z pewnością byśmy zrobili, to nie dla urody, a na zgorszenie, a dla przekazywania ważnych informacji o przebiegu bitwy.

Z biegiem czasu, jak wojna ucichła, chińskie lampiony stały się symbolem nadziei. A dzisiaj, odnosząc się do instrukcji jak zrobić latający latarnię, robimy to z dobrymi intencjami, wielbiąc i świętuje koniec II wojny światowej. W Chinach latające lampiony wykonane dzisiaj uruchomić podczas festiwali aktywny wypoczynkowych. Nasi rodacy z rozkoszy zaczęła przyjmować tę piękną tradycję.

Jak zrobić latający Chiński lampion: instrukcja

  1. Zebranych kopuła. Odpowiednie worki na śmieci, należy do tworzyw sztucznych, cienki i bardzo lekki, ponad 30 litrów objętości. Im większa torba, tym mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia pożaru i bardziej prawdopodobne, że latarka będzie latać. Jedno opakowanie wyciąć dno i sklejone ze sobą taśmą klejącą (należy pozostać na dnie dwóch paczek).
  2. drut cienki budują ramy, które nie są później przywiązują do spodu torby i otwartą część. nie trzeba robić wewnątrz ramy worka, to powinno być łatwe, więc można wspiąć się do nieba. Podczas gdy torba może spaść do płomienia w nieodpowiednim momencie. Aby tego uniknąć, należy przygotować przewód i umieścić we wnętrzu worka, lecz tylko na jego miejscu prognuv dnie średnica dna równej wielkości.
  3. Załączyć w miejscu przeprawy przez dolne gałązki kawałek folii, obracając ją do filiżanki (lub jasnym polu spod świecy). W środku filiżanki umieścić watą nasączoną alkoholem.
  4. I dopiero wtedy rozciągnięte na ramie torby, dołączyć go jako taśmy klejącej w środku.

W ten sam sposób, po zbiorów latające lampiony z ich rąk. Ale lepiej spróbować, aby rozpocząć swój pierwszy latarkę upewnić, że wszystko odbywa się prawidłowo.

Ważne!

Przed odlotem „latarki” w powietrzu:

  1. wypełnić kopułę powietrza, po prostu go podnieść i szybko w dół;
  2. ostrożnie zapalić paliwo (polar) w kubku, możemy przystąpić do kopuły, jeśli nie posiada przewód;
  3. Czekać do bitów (2-3 minut), aby umożliwić przepływ powietrza pod kopułę ogrzanej płomieniem;
  4. po podgrzaniu, latarka rozpocznie się od ziemi, po prostu trzeba go powstrzymać. Należy pamiętać, że w pierwszej chwili nie wzrośnie wysoko, tylko po rozgrzaniu całe powietrze pod worka, będzie rosnąć w przestrzeni powietrznej. Nie trzeba naciskać na latarkę, chciał lecieć sam.

Nie mógł wstać z powodu wagi ciężkiej. Nie rozpaczaj, przeczytać instrukcje na temat jak zrobić latający latarnię wziąć cienki drut (lub torbę większy, mniejszy lub watą) i spróbuj ponownie.

Jako osoby odpowiedzialnej, myśleć o bezpieczeństwie, nie uruchomić palnik pobliżu drutów, drewnianych budynków, z silnymi wiatrami (ponad 5 metrów na sekundę). Nie pozostawiać dzieci samych uruchomić go do nieba.

urodziny, ślub, rocznicę, rodzice, dziecko romantyczny wieczór w parku, tylko święto rodziny na podstawie, w kraju – istnieje wiele okazji, aby zapytać, jak zrobić latający latarnię. Twoje wysiłki zostaną uzasadnione niesamowitej radości z najbliższymi, podziwiał zdolność do domowej roboty …