216 Shares 9443 views

Drinkers do kurczaka z rękami: proste rozwiązanie

Wielu rolników i właścicieli gruntów podmiejskich rodzić u ptaków gospodarskich, głównie kurcząt. W trosce o nich nie jest trudne, ale każdy dzień zachwycają świeżych jaj. Im więcej warstw, tym więcej jaj. Oprócz ptaków są bardzo ciekawe do oglądania. Wszystkie z nich są zaangażowane w branży: jedna, że coś odbiera w ziemi, drugi odpoczywa, trzeci – na okonia. W skrócie, ptak życie toczy się dalej.

zrób to sam

Oczywiście, aby trzymać kury, trzeba je utworzyć wszystkie niezbędne warunki: zbudować grzęda, aby zapewnić dach nad głową, czy pijących. Kurczak z rąk, można zrobić całkiem sporo. Prezentujemy uwagę trzy rodzaje pijących.

wąż ogrodowy

Pierwsze pijących typu do kurczaka z rękami wykonane z węża. Ten typ może być również nazywany kroplówka. Musimy wziąć węża ogrodowego i dołączyć go do kranu. Drugi koniec węża zginać tak, że okazało się w postaci kropli. Hang wąż ogrodowy wąski otwór do wysokości wygodnej do picia kurczaka lub kurczaka. W wężu wykonać otwór w dolnej części, która jest wygięta „w spadku”. Po włączeniu wody z kranu powinna kapać powoli. Takie osoby pijące do kurczaka z rąk lepiej jest użyć konstrukcji jako tymczasowe, ponieważ koszty wody są zbyt wysokie.

wiadro

Drugi typ może być wykonane z prostych wiadrach. Trzeba wnieść wiadro ze szczelną pokrywą, np farby. Takie korytka dla kur dostarcza innego pojemnika, na przykład na palecie z doniczki, tym większa średnicę niż wiadro (lub bank) wynosi 12 cm. Wywiercić mały otwór w obręczy koła czerpakowego i pod maską. Napełnić pojemnik z wodą i zamknąć pokrywę szczelnie go naprawić. Flip wiadro i umieścić w garnku. Woda powinna kapać z pojemnika otworu bezpośrednio do miski. Wznosi się na poziomie otworów. Tak szybko, jak jej pojenia ptaków, woda ponownie zwerbował do miski.

Kiedy na zewnątrz jest zimno

Drinkers do kurczaka, wykonane własnymi rękami, nie za ciepłe pory roku i zimno. Że osoby pijące wodę w okresie zimowym nie jest zimno, doświadczeni rolnicy wykazują pomysłowość. Zrób Drewniana podstawa pod butelkę wody, które ustalają żarówkę i przedłużacze żarówki znajduje się pod podstawą. Podstawą tego jest ogrzewany przez lampę i „izoluje” wody. W związku z tym woda nie całkowicie zamrozić i może być przepływem, z otworami.

plastikowe butelki

Kolejne ciekawe Koryta dla kur. Ręce zbierać go z plastikowych butelek z wodą mineralną i najczęstszych plastikowe miseczki. Miska trzeba przykręcić wkręty miejscu w oborze lub tak okoń, gdzie jest podobno zrobić butelkę wody. Weź butelkę dwulitrowy, odcięty od szyi i dolnej części. Umieścić go w misce i włożyć go w innej butelce polutoralitrovye góry nogami. W drugiej butelki jest woda. Przycięte butelka jest przykręcone do ściany i zostanie ustalona. Druga butelka może być usunięte z pierwszego w dowolnym czasie do płukania i napełnić świeżą wodą. Szyjkę drugiego pojemnika powinna być w optymalny poziom wody w dziobek do picia. Wlej płyn zawsze dopasować poziom szyi.