585 Shares 5656 views

Jakie dary mogę dla moich ukochanych?

Kiedy zbliża się święta, zwłaszcza dzień kochanków, wszyscy zaczynają się zastanawiać nad tym, co może być dla nich tak niezwykłe. Chcę zadowolić i zdziwić moją bratnie duszę. A przedstawiciele silniejszego seksu mają i wcale nie, bo jasne jest, że dziewczyny są romantyczne. Ale jest wyjście! W rzeczywistości wszystko jest bardzo proste: nie ma nic cenniejszego niż prezenty dla umiłowanych stworzonych przez siebie!

Rzemiosło w dziedzinie wykonywania kart

Zwykle w tej technice jest zwykłe robienie kartek pocztowych: płaskich i nieporęcznych, tylko z papieru i tektury lub przy użyciu naturalnych materiałów, wstążek, kulek, płaskorzeźb z solonego ciasta. Ale jest wariant i bardziej oryginalny, nawet kreatywny. Przecież możesz robić prezenty dla ukochanych nie tylko przyjemne, takie jak karty z życzeniami, ale także przydatne, praktyczne. Na przykład … portret słodkiej dziewczyny! Będzie to oryginalny i romantyczny prezent dla dziewczyny. Nie jest tak trudne stworzenie kreatywnego portretu w technologii tworzenia kart z własnymi rękami .

  1. Po pierwsze, zdjęcie pani serca powinno być przetłumaczone na czarno-białą wersję, wyciąć sylwetkę i umieścić na tekturze.
  2. Producent musi dokładnie rozmieścić pozostałą pustkę klejem i posypać mangą.
  3. Następnie ostrożnie usuń wzór-sylwetkę.
  4. Po wyschnięciu pierwszej warstwy szablon nanosi się na powierzchnię pozbawioną mangi, w której usunięte są wszystkie czarne części – będzie to dobre, jeśli biały szablon składa się z jednego kawałka.
  5. Puste miejsca w szablonie są ponownie przeszklone klejem.
  6. Teraz można używać przeschniętego piasku, delikatnie nalewając go na wilgotną powierzchnię.
  7. Po wyschnięciu portretu można udekorować obraz muszelkami, papierowymi motylami, kamyczkami morskimi.
  8. Wstawianie portretu w ramkę, możesz z dumą prezentować to swoim kochankowi.

Lampy

Wielu chce przedstawić potrzebne dary w gospodarstwie dla bliskiej osoby. Z własnych dłoni można tworzyć oryginalne lampy. Aby je utworzyć, możesz użyć różnych starych elementów. Na przykład klosz z pięciolitrowej, okrągłej, plastikowej walizki, wyłożonej plastikowymi łyżkami jednorazowymi, wygląda luksusowo. Oczywiście, w dniu konieczne jest zrobienie dziury, aby światło mogło przejść bez przeszkód, a przy łyżkach usunąć sadzonki. Świetne lampy można nabyć na starych ramkach otssuzhivshih żyrandoli. Można je ozdobić koralikami, dżetami. Niektórzy nawet używają świetlistych łańcuchów Nowego Roku, pięknie umieszczając je na ramie – wtedy powstała lampka nocna może być bez dodatkowej żarówki.

Rzemiosło plastyczne gliny

Dla twórców proponuje się prezenty dla ukochanych ręcznie wykonanych z gliny polimerowej. Mogą to być figurki – śmieszne figurki dla zwierząt. Luksusowo będzie wyglądać miniaturowy bukiet kwiatów w małej doniczce lub pudełku, wyłożony przezroczystymi kamyczkami, koralikami i koralikami. Każdy chętnie będzie zadowolony z ramki do zdjęcia – zaleca się udekorowanie obwodzie muszli, sztucznych kwiatów, kamieni półszlachetnych lub klejnotów imitujących. I nawet można zrobić bardziej elegancki dar swojej ukochanej dziewczyny z własnymi rękami z gliny polimerowej, jeśli lubi unikalną biżuterię twórczy. W ogóle nie ma barier: kolczyków, naszyjników, naszyjników, naszyjników, diademów i bransoletek – wszystko to będzie wyglądać ekstrawagancko, jeśli rzemieślnik wykona swoją staranność i smak.