782 Shares 4832 views

Lato. Nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak naprawić moskitierę na okna z tworzywa sztucznego?

Problem jak założyć moskitierę na okna z tworzyw sztucznych, z jakimi borykają się wiele, trzeba tylko lecieć do przyłączenia się do prawa. Przebudzony po długim muszek hibernacji i próbuje zamiatać wszystkie pokoje, wspiąć się na wszystkie pęknięcia, bije na żarówkami, nie wspominając irytujące komary, więc niepokojące spać. I w ogniu, więc chcę, aby otworzyć okno szersze, zwłaszcza wieczorem, kiedy upał dnia zmieni chłód nocy. Zanim jednak otworzyć okna, konieczne jest, aby zainstalować moskitiery i aby zapobiec przenikaniu szkodliwych owadów.

gotowe siatki

W każdym sklepie a la „Wszystko dla domu”, znajdziesz gotowe moskitiery. zamykają okna dobrze, najważniejsze – aby wybrać odpowiedni rozmiar. Ale w tym samym czasie, mają wady. Na przykład, nabywanie moskitierę na ramie okiennej, można spotkać potrzebę za każdym razem, aby ją, jeśli chcesz, aby zamknąć okno. Ponadto, jeśli chodzi o plastikowe okna nie można otworzyć je na „wietrzenie”, pozostawiając siatkę w miejscu. Dlatego przed zakupem gotowego ramkę, aby myśleć o tym, jak ponownie zainstalować moskitiery na okna z tworzyw sztucznych, unikając wielu niepotrzebnych działań?

Mesh własnymi rękami

Wyciągnąć siatkę do ramy pożądanego rozmiaru może i w domu, które jednak nie rozwiąże problemu z wyjęciem go z okna otwierania za każdym razem chcesz, aby zamknąć okno. Ciekawą alternatywą – wykorzystanie ramach siatki bez fundamentu. Jak zainstalować moskitiery na okna z tworzywa sztucznego, bez stosowania sztywnych wkładek? Bardzo proste. Montaż takiej sieci zajmie nie więcej niż piętnaście minut! Aby to zrobić, trzeba kupić komary odpowiedni kolor i rozmiar netto w towary sklep gospodarstwa domowego, taśmy „lepkie” (rzepy), klej na bazie silikonu lub taśmy dwustronnej. Długość łączników pasmo tekstylne wyznaczając granicę ościeżnicy okna.

Dokonywanie siatkę

Pierwszy krok – wyciąć moskitierę, które odpowiadają wielkości i kształt okna. Druga połowa dołączyć do jednej siatki „rzep” z kleju lub taśmy dwustronnej. Oczywiście, bardziej niezawodne w użyciu kleju – zapewnia lepszą przyczepność i jednocześnie nie pozostawia nieestetycznych śladów. Trzeci etap: druga połowa haczykowo-pętelkowego jest przyklejona do ramy okiennej na obwodzie, i pożądane jest, aby umieścić je tak daleko od krawędzi rzeczywistego otwarcia. W tym przypadku również optymalnie zastosować klej, nawet jeśli trzeba usunąć „rzep”, to nie będzie pozostawiać ślady na ramie. Co dalej – jest oczywisty: wprowadzenie schludny siatkę tak, że mecz rzepy i cieszyć moskitierę, która chroni przed komarami i nie utrudnia pełne funkcjonowanie ramy okiennej. Więc pytanie: „W jaki sposób mogę zainstalować moskitiery na okna z tworzywa sztucznego?” Rozwiązany.

Na końcu sezonu, siatka może być łatwo usunięta, przemywa się i odkładać na następnym okresie letnim, a taśma tkanina może być łatwo czyszczony za pomocą roztworu mydła. Jak widać, wszystko jest bardzo proste.