867 Shares 9020 views

Dobre torebki herbaty. wybór herbat. Która herbata jest lepiej – w workach lub luzem?

A także zafundować sobie filiżankę smaczne, gorące, aromatycznej, świeżo parzonej herbaty! Ale ze względu na okoliczności współczesnych ludzi w prawie nie ma czasu na długi proces przygotowania napoju. Dlatego bardziej chaevnikov wybrać dobrą herbatę w torebkach herbaty. Ten produkt jest w większym stopniu preferencje, ponieważ łatwiej i szybciej jest parzona, a koło nie będzie przykry pływać fusów. Napój ten jest wygodny wziąć je i pije go w drodze do pracy. Udając się w podróż, a może z torebki herbaty i termos z ciepłą wodą i rozkoszować podróżować gorącą herbatę i słodkie. Ale tu wokół luźna herbata pakowana i szlifować niekończące się spory: Który produkt jest lepszy i bardziej użyteczne. Spróbujmy rozwiązać ten problem.


Opowieść o herbacie

Zanim ludzkość wymyśliła dobre torebki herbaty, miał spotkać się z herbatą w ogóle, aby dowiedzieć się dokładniej, co produkt. W starożytnych chińskich rękopisy, pochodzący z 2700 roku pne, pierwsze wzmianki o tym niezwykłym napoju. Dlatego wielu uczonych są zdania, że Chiny są kolebką herbaty. Wygląd produktu jest owiana wieloma legendami i nie wiadomo, który z nich – jest prawdziwe, a co jest – fiction.

Jedna z legend mówi, w jaki sposób, jako uczony mnich Ttsay-ye podczas pracy na bardzo cennych rękopisów odciął mu powieki. Starał się, aby jego oczy nie sklejają się i mógł spędzać więcej czasu w pracy. To właśnie z powodu wieku mnich i kiełkującego herbacianych liści, które przypominają rzęsy. Później ludzie nauczyli się zaparzyć i wypić drinka.

Inna legenda związana z jego pochodzenia, odnosi się również do Chin. Jeden chiński cesarz Shen Lun był bardzo zmęczony i postanowił na ogniu do zagotowania wody do picia coś. Ale nie zauważył, że w cieczy drzewo spadło kilka liści. Tak wytworzony napój, który użyty w Monarch. Po pił bulion, czuł, że jego ciało było tak ciepło, że stał się bardziej energiczne i zostały siły dodaje. W tym momencie zrozumiałem, że cesarz był odkrywcą nowego napoju, i dlatego postanowiliśmy zbadać jego właściwości. W wyniku otwarcia Chińczyków zaczęła starannie zbadać kawałki herbaty, rozwijać je i pije różnych herbat.

Historia powstania torebek herbaty

Cóż, teraz wiemy, jak tam było dobre torebki herbaty. Po raz pierwszy próbował ludzi Ameryki. To miejsce, gdzie sprytny przedsiębiorca Thomas Sullivan, starając się realizować jak najwięcej towarów, jak to możliwe, wymyślić genialny pomysł: niektóre odmiany herbaty on rozproszone w workach jedwabnej koronki. Sondy te zasugerował jego potencjalnych klientów. Niektóre z nich są bardzo podobał mi się ten pomysł, ponieważ gorąca woda może po prostu pominąć torbę. Na przykład, niektórzy użytkownicy zaczęli używać tylko pakowane herbaty, a pan Sullivan wprowadziła produkcję tych towarów w strumieniu.

Ale tylko w czasie trwania II wojny światowej, dobry torebki herbaty ma swoją szeroką dystrybucję. The British Army zamówiła od lokalnych producentów wytwarzających zapakowanego napoju, że żołnierze byli bardziej wygodny w użyciu. Tak więc, w czasie walk wojska mogli zaoszczędzić czas na herbatę i jednocześnie nie pozbawiać się przyjemności na pyszny nektar. Po wojnie, torebki herbaty zostały zaprezentowane publicznie.

Jak wybrać torebkę

wybór torebek herbaty – jest dość prosta. Tutaj konieczne jest, aby zwracać uwagę na wiele niuansów do zakupu okazało się bardzo smaczne i użyteczne. W ten sposób produkt o wysokiej jakości musi być przynajmniej w opakowaniu jakości. Musi on być wykonany z papieru lub metalowej, a krawędzie muszą być gładkie. Idealnie, każdy torebkę należy ponadto pakowane w folię.

Opakowanie prestiżową napój powinien zawierać informacje o tym, gdzie liście herbaty są zbierane, jaka jest ich waga i zawartość kalorii. Ponadto, jeśli są w suplementach produktów, powinny one być wymienione na etykiecie. Konieczne jest, aby znaleźć datę produkcji produktu, datę ważności oraz liczbę torebek herbaty zawarty pełny pakiet.

Należy zwrócić uwagę na język, w którym informacja jest napisane na opakowaniu. Bez względu na to, jak drogie było towarem, wszystkie napisy na opakowaniu powinny być wykonane w języku kraju, w którym jest realizowany.

A teraz spójrz na zawartość woreczków: kolor dobrej suchej herbaty musi być ciemnobrązowy, prawie czarny kolor mają. Jeśli zakup charakteryzuje jasnobrązowego koloru i dodaje słomki jasne kolory, zostały sprzedane tanie i niskiej jakości towarów.

Najlepsze marki czarnych torebek z herbatą

Wybierz wysokiej jakości pakowane napój nie jest zbyt trudne, zwłaszcza jeśli skorzystać z naszymi zaleceniami. Ale wielu konsumentów prawdopodobnie chcieliby wiedzieć dokładnie, jaki rodzaj czarnej herbaty w torebkach herbaty jest najlepszy. Jeden z najbardziej prestiżowych znalezionych produktów Greenfield Magiczne Yunnan. To baikhovi czarne produkty należące do marki „bukiet”. Powstały preparat infuzji Uzyskuje nasycony kolor Ruby. Herbata ma smak suszonych śliwek i daje aromat dymu.

Ahmad Herbata English Breakfast – kolejny ożywczy eliksir godne uwagi dla smakoszy. Produkt należy do kategorii średnich cen. Ten produkt jest mieszaniną twardych odmian Kenii, Ceylon i Assam herbata. bardzo szybko i dobrze parzoną drinka.

Najbardziej prestiżowe marki zielonej herbaty w workach

Czarna herbata jest kochany przez wielu ludzi, ale wielu też wypić drinka i zieloną odmianę. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, że zielona herbata torba jest najlepsza. Tak godne szacunku jest Lipton Klasyczna Zielona – Zielona herbata z klasycznym trochę cierpki łagodnym smaku i lekkim przyjemny zapach. Napój ten jest idealny do użytku codziennego zarówno w pracy jak iw domu.

Jest również doskonałym rozwiązaniem uważane Greenfield japońska Sencha – pić ze zwykłymi smaku, więc znajomość z zielonej herbaty zaleca się rozpocząć z tym produktem.

W każdym przypadku, bez względu na to, jak można kochać Tea – zielony lub czarny, najlepszy jest ten, który jest pakowana w jedwabne lub nylonowych worków. Torby z nylonu wybrać tylko najbardziej prestiżowej i renomowanej firmy – producentów produktów herbacianych. A ponieważ taki produkt pakowany jest uważany za najlepszy z najlepszych.

A jeśli torebka herbaty jest wykonany z papieru, taki produkt będzie już mają niską jakość.

sztuka herbaty z Greenfield

Jednym z najbardziej popularnych napojów w kraju jest herbata „Greenfield”. Wśród Rosjan, produkt jest tak skuteczne, że wydaje się, jakby sto lat. Ale w rzeczywistości, napój zaczął produkować spółki krajowej „Orimi Trade” w samym tylko 2003 r. Twórcy marki kupił biuro w stolicy Wielkiej Brytanii, i nazwał ich produkt angielskie słowo. To służył jako doskonały ruch marketingowy.

Nowa herbata bardzo szybko znalazła swoich fanów, jak kupujący od razu zaprosił kilka jego gatunków. Obecnie istnieje ponad 30 odmian herbaty Greenfield, więc chaevnikam do wyboru.

Najbardziej popularne rodzaje Greenfield

Jest czarny „Greenfield” herbata zielona, biała, ziół, owoców i herbata oolong mleko (oolong). Najszerzej reprezentowane czarnych herbat, wśród których chciałbym wyróżnić:

  • Klasyczny śniadanie – to napój, który można ładować osoby z żywością i energii w godzinach porannych.
  • Złoty Ceylon – wersja Ceylon ze szlachetnego klasycznego smaku.
  • Lapsang Souchong daje aromat różnych owoców i imbir, a także żywicznych akordów.

Wśród odmian zielonej herbaty jaśminowej godny uwagi Snu – drink z jaśminu.

Seria biała herbata pozycji „Greenfield” White Bloom reprezentowanych z aromatem miodu i Mango Delight. Jest to chiński biały likier z dodatkiem tropikalnego mango i jabłka.

Ocena czarnej i zielonej herbaty w workach

Dowiedzieć się, co jest najlepsze torebki herbaty (ocena za was będzie wydane), można poniżej:

  • Pierwsze miejsce jest zajęte przez Greenfield Magii Yunnan.
  • Na drugim miejscu jest Ahmad Herbata English Breakfast.
  • A trzecie miejsce zajęła herbata, Brooke Bond.

Ocena zielonych herbat pakowane dokonane w następujący sposób: najbardziej popularny jest produktem Greenfield japońska Sencha, a następnie Lipton klasyczne zielony, a trzecia pozycja to napój o nazwie Ahmad Herbata zielona.

Luźno spakietowany

Jednak konsumenci nie przestają dręczyć pytanie, jaki rodzaj herbaty jest lepszy: w workach lub luzem. Eksperci twierdzą, że zdecydowanie lepiej pakowane luzem. A główną różnicą między produktami jest wielkość liści. Liście herbaty zawierają dużo olejków eterycznych i substancji chemicznych, które tworzą bazę niezrównanego smaku napoju. Gdy liście są kruszone, olej może odparować i pierwiastków chemicznych – odprowadzane z herbaty, który jest mniejszy i bardziej aromatyczne smaku. Torebki herbaty pościel przypominać kurz. Worki pakowane są bardzo małe kawałki połamanych liści. I tam są wypełnić tylko ich liści lub dużych kawałków tutaj w luźne herbat.

Ponadto, nie jest czynnikiem przestrzeń w tej sprawie. Aby ulotki herbaty mógł odwrócić się i pęcznieje, potrzebują dużo miejsca. Wielkie znaczenie ma doskonałą cyrkulację płynu wokół liści herbaty. Ale jeśli produkt pakowany jest w małej i ciasnej torby, to się nie stanie.

opinie ludzi

Dobry torebkę dostaje znakomite recenzje. Konsumenci lubią faktu, że przygotowanie napoju trwa kilka minut. Mówią, że czasami smak zapakowanego produktu nie jest tak dobry jak luźne, ale jeśli ktoś jest w pośpiechu, to nie jest dużo zwracać uwagę. I jeśli produkt jest drogie i jakość, to nie będzie mieć wpływu smak „złym” pakietu.

Także ludzie, jak fakt, że torebki herbaty łatwe do przechowywania: on nie obudzić się z bankami. Torba łatwo wydostać się z opakowania i wygodnie obniżona do filiżanki.