721 Shares 3486 views

Julienne z grzybami i serem: przepis ze zdjęciem

Jak przygotować julienne z grzybami i serem? Receptura tych smacznych i delikatnych potraw znanych wielu gospodyń domowych. Jeśli nie uważa się ich liczby, zaleca się, aby skorzystać z złożenia artykułu. Z niej dowiesz się, jak zrobić posiłek świeżych i marynowanych grzybów.

Jak gotować Julienne z grzybami?

Przepis na to danie jest bardzo proste. Aby to zrobić, nie ma potrzeby kupowania drogich składników, które są trudne do znalezienia w sklepie.

Więc jakie pokarmy należy kupić, aby ich własne julienne z grzybami i serem? Receptura tego obfite dania wymagają użycia:

 • Świeże piersi kurczaka – 600 g;
 • sól sodową i zmielony pieprz – według własnego uznania;
 • Grzyby – 400 g;
 • olej słonecznikowy – o pół filiżanki;
 • gęsty oleisty krem – 150 g;
 • ser twardy – nie mniejsza niż 140 g;
 • duża cebula – 1 główka.

Przygotuj podstawowe składniki

Prezentowane julienne przepis z pieczarkami i serem znam wielu gospodyń domowych, bo to klasyczny. Przed zrealizować go w domu, powinny być traktowane z wszystkich produktów.

Świeże piersi kurczaka myte i rozprzestrzeniane na wrzącej wody solone. Gdy mięso jest kruchy, usuwa się z brzeczki i ochładza. Obok białego mięsa drobiu usunąć skórkę i usunąć kości, a następnie pokroić na niezbyt małe kawałki.

Co do świeżych grzybów, są dobrze traktowani i posiekane plasterki. Potem rozłożone na patelni z rozgrzanym oleju słonecznikowego i smażyć aż do czerwoności.

Poprzez przeprowadzanie tych kroków, dodano do grzybów semiring cebulę, paprykę i sól. Mieszając składniki, wytwarza się je przez pewien czas (około 10 minut) w nośniku ciepła. Przed wyłączeniem płyt do rozprzestrzeniania świeże pieczarki i gęstą śmietanę.

Łyżka ugniata produkt otrzymuje się bardzo dobre i pachnące masę, którą stosuje się bezpośrednio ze swoim przeznaczeniem.

Formowanie naczynie i piec w piekarniku

Jak wdrożyć Julienne przepis z kurczakiem, pieczarkami i serem? W tym celu, głębokiej formie. Ona wysmarowane oliwą lub olejem do gotowania, a następnie rozprzestrzenił kostki z piersi kurczaka. Następnie powleka się mięso drobiowe smażonych grzyby w śmietanie, które z kolei, posypać drobno startego sera twardego.

Jako takie, utworzone francuski danie jest wysyłany do piekarniku nagrzanym, gdzie jest gotowane przez 10-20 minut. Taki krótki obróbka cieplna Julienne związane z faktem, że wszystkie jego składniki są produkty gotowe. Po prostu trzeba czekać, aż ser się rozpuści i nie obejmuje całej powierzchni naczynia.

Jak ubiegać się o kolację?

Teraz wiesz klasyczny julienne Przepis z pieczarkami i serem. Po jego wykonania, należy uzyskać bardzo smaczne i satysfakcjonujące potrawę, która jest uwzględniona w tabeli tylko gorąca. Jednocześnie kolacji ostrożnie usuwa się z formy, uważając, aby nie mieszać warstwy. Aby to zrobić, należy użyć szeroką łopatką.

Julienne z grzybami i serem: krok po kroku receptury

Istnieje kilka sposobów, aby gotować to dania kuchni francuskiej. Klasyczna wersja została przedstawiona do ciebie powyżej. Jeśli chcesz, aby bardziej aromatyczne posiłek, a następnie proponujemy inny sposób.

Przepis (krok po kroku) julienne z grzybami i serem wymaga:

 • Świeże piersi kurczaka – 500 g;
 • sól sodową i zmielony pieprz – według własnego uznania;
 • marynowane grzyby – około 300 g;
 • olej słonecznikowy – o pół filiżanki;
 • gęsty oleisty krem – 120 g;
 • ser twardy – nie mniejsza niż 140 g;
 • majonez średnią zawartość tłuszczu – 100 g;
 • duża cebula – 1 główka.

Wytwarzanie składnika

Julienne z pieczarkami i serem, przepis, który rozważamy, jest bardziej aromatyczne i ostre niż pierwszy. Aby przygotować go w domu, powinny być traktowane z wszystkich produktów.

Marynowane pieczarki wyjmuje się z solanką i sieczki o grubych nóg. Jeśli chodzi o piersi kurczaka, a następnie są one traktowane trochę inaczej niż w poprzednim przepisie.

Mięso drobiu płucze ciepłą wodą, rozdzielenie filet z kości i skór. Następnie jest pocięte na małe kawałki i razem z krążkami cebuli rozłożone w naczyniu z wrzącym olejem.

Pieprz i solone potrawy, gotować je tak długo, jak nie zdobyć złoty kolor, a nie stać się całkowicie miękkie. Po tym, dodaje się do nich gęstej śmietany i świeżego, a następnie ostrożnie łyżka kolidować.

Usuwanie piersi kurczaka z płytek, ich całkowicie ochłodzono do temperatury pokojowej.

Jak stworzyć julienne i piec w piekarniku?

Gdy składniki Julien zostanie przygotowany do rozpoczęcia jego powstawania. Aby to zrobić, należy użyć specjalnej gliny posudku. Są one smarowane olejem i napełnić 1/3 piersi kurczaka. Dalsze rozłożone na mięso marynowane grzyby słomy. Ich cienka pokrywa majonez siatki i od razu posypać drobno startego sera.

Gdy antena jest utworzony, jest on wysyłany do pieca, który jest wstępnie ogrzewany do 195 ° C. Utrzymanie tej temperatury, julienne gotowane przez 20 minut (może być trochę dłużej).

W tym czasie, francuska kolacja powinna być w pełni pokryte pieczone i pachnący i zasmażaną sera cap.

Jak wnieść na stół?

Większość gospodyń domowych doprowadza gorącą Julienne z kurczakiem, pieczarkami i serem jako głównych dań gorących. Jednak niektórzy szefowie przedstawione z lunchu do stołu jako przekąskę. W tym przypadku, może lekkiego ochłodzenia w temperaturze pokojowej.

Nawiasem mówiąc, bez względu na to, co obecne metody dostarczania kuchni francuskiej na obiad wybrać do przeprowadzenia proces ten powinien być w formach, w których Julienne pieczone w piekarniku. Jeśli jednak do przygotowania potraw użyłeś dużą antenę, jest podzielony na części za pomocą noża i starannie umieszczone na płycie płaskiej.

Gotowe do spożycia posiłku z pieczarkami, kurczakiem i serem, pożądane jest, wraz z surówka i kawałek chleba.

podsumować

Teraz wiesz, dwa różne sposoby przyrządzania potraw francuskich, takich jak julienne. Korzystanie z tych przepisów w praktyce, można uzyskać bardzo obfity i smaczny posiłek, który nie pozostawi obojętnym żadnego z członków rodziny.

Należy również zauważyć, że julienne z pieczarkami i serem (patrz przepis powyżej) można otrzymać nie tylko tych elementów, które zostały wymienione powyżej, ale także z innych produktów spożywczych. Na przykład, niektóre gospodynie zastąpić kurki, boczniaki, białe grzyby, svinuhami a nawet grzyby. Jak dla piersi kurcząt, to mogą być stosowane zamiast lub goleń ud drobiu.