702 Shares 2790 views

Skuter Gilera Fuoco 500: innowacje, zawarta w życiu

Pasja, przygoda i innowacje zawsze były hasłami Gilera. Sportowy maxi-skuter Gilera Fuoco 500 wszystkie zbudowane do perfekcji. Model ten wyposażony jest wyraziste, nawet nieco futurystyczny design. Dwa przednie koła, przednie zawieszenie i rewolucyjnym systemem równoległoboku z podwójnym zapłonem iskrowym Fuoco sprawia, kolorowe i skutecznym narzędziem do szybkiego, wygodne i bezpieczne jazdy zarówno na drogach utwardzonych i po nierównym terenie.

Wygląd, powodując obawy

Wygląd skutera wiele innowacji. Wielu właścicieli maxi-skuterów często zgłaszają duże zainteresowanie Gilera Fuoco 500. Zdjęcia przy tym niezwykły model jest już znaczna liczba przechodniów. Nie jest to zaskakujące. Obecność dwóch przednich kół, form, wyraża siłę, charakter i utajoną siłę, zwolnij skuter między innymi analogami. Położony nad przednimi kołami rury stalowej z wkładkami zderzaka siatki metalowej, które nadają solidność skuter. Sportowy dołączone wkładki chromowanego metalu i czarne koła desyatispitsevye. Blok pięciu zasięgu, oprócz atrakcyjnym wyglądem, ma wystarczającą wydajność. Dwa duże główne reflektory wykonane są w powłoce ze stykiem ochronnym off-road stylu. Owiewki wymaga niezawodnej ochrony bez narażania aerodynamikę.

innowacje technologiczne

Główną atrakcją Gilera Fuoco 500 jest w oryginalnym systemie trzykołowych oraz niezależnym przednim zawieszeniem. Zgodnie z planem inżynierów włoskich, a mianowicie dwa 12-calowe skuter przednie koła zapewniają lepszą stabilność i zwrotność. Pozwala to skuter ciało w różnych warunkach drogowych i prostym do poruszania się po szynach. przednie zawieszenie – niezależnie równoległobok. Ta innowacja zapewnia niesamowitą kąt skuter obracając podnóżek może dotknąć ziemi. Jednocześnie przy zerowej prędkości zawieszenie trzyma skuter w pozycji pionowej, co pozwala zrobić dodatkowy przystanek kopanie, na przykład na światłach.

niezwykle odporne

Skuter Gilera Fuoco 500 przez dwa przednie koła ma niezwykłą odporność i hamowanie dynamiczne. Dwa koła w połączeniu z niezależnym zawieszeniem zapewniają stały kontakt z drogą nawet na zakrętach pod ostrym kątem. Gilera Fuoco nie straszna nawet 500 śliski lub mokry asfalt oznakowania drogowego. Po kolizji z przeszkodą jest tylko jednym z przednimi kołami skutera on nawet nie zauważy. Optymalna stabilizacja zapewnia również większy 14 cali Skok tylnego zawieszenia koła i 110 mm. Wszystkie te czynniki zapewniają komfortową jazdę nie tylko na asfalcie, ale na brud lub trawy nawet na zwykłych opon drogowych.

Inną techniczną udoskonalenie przednie zawieszenie – elektron kąt blokady hydraulicznej. Może być stosowany w razie potrzeby naprawić skuter w dowolnej pozycji, zarówno w pionie oraz w każdym innym. Ograniczające kąt nachylenia wynosi 40 stopni. Jest to dosyć nosić prawie każdy manewr. Przez trójkołowy System Fuoco nie potrzebuje parkingu boczny podnóżek, wystarczy przymocować go z blokadą w pozycji pionowej systemu. Parkowanie na pochyłości jest ręcznie blokadę tylnego koła wspólnego – hamulec ręczny.

Skuteczne hamowanie – klucz do bezpieczeństwa

Na szczególną uwagę zasługuje układ hamulcowy maxi skuter. Szybkie i skuteczne hamowanie uzyskuje się poprzez 240mm tarcz hamulcowych zamontowanych na każdym z kół. Zacisk z przodu – jednotłokowa tylnego koła zacisk wykorzystuje dwa tłoka. Niezawodność działania systemu jest wzmocnione przewody hamulcowe. W szczególności działanie hamulców 500 stabilności Gilera Fuoco. Nawet w trudnych hamowania z blokowaniem kół maszyna utrzymuje w pozycji pionowej. Jest to bardzo istotny plus dla bezpieczeństwa, zwłaszcza w odniesieniu do pojazdów tej klasy.

Gilera Fuoco 500: Dane techniczne

Z technicznego punktu widzenia, to włoski maxi skuter ma doskonałą wydajność. W ramie stalowej rury jest wydajne i niezawodne silnik Twin zapłonowa Główna Piaggio – 4 zaworu, zasilacz czterosuwowe elektronicznego wtrysku ciecz chłodząca. Przemieszczenie zaktualizowanego Mistrza silnika została zwiększona do 492 cm, co umożliwia wyjście maksymalną moc 40 KM przy 7250 obr./min i maksymalnym momencie obrotowym 42 Nm przy 5500 obrotach na minutę. Podwójny system wprowadzania zapłonowa (zastosować dwie świece zapłonowe na cylinder) pozwoliła na optymalizację spalania w cylindrze, zmniejszenie emisji hałasu i spalin. Efektem wszystkich aktualizacji jest gładka, silnik o wysokiej wydajności, bardzo torquey przy niskich i średnich obrotach. Zaktualizowane agregat Gilera Fuoco 500 przyspiesza do maksymalnej prędkości 145 km / h, w pełnej zgodności z przepisami Euro 3 do wstrzykiwania do pętli zamkniętej i katalizatora w rurze wydechowej. Pojemność zbiornika – 12 litrów.