139 Shares 7353 views

Czy to możliwe, aby uzyskać opaleniznę w cieniu morza, pod parasolem lub drzewo?

Brąz odcień skóry – celem wielu ludzi, którzy chcą doprowadzić nie tylko do odpoczynku magnesów na lodówkę. Ambient muszą zrozumieć od razu, że do niedawna ich przyjaciele na plaży wygrzewając się w słońcu. To pragnienie może okazać niekorzystny wynik dla posiadaczy skóry wrażliwej.

Długi, ale bezpieczny sposób

Niemal każdy, kto odpoczywa na plaży, kiedykolwiek pragnął kręcić we śnie z powodu zaczerwienionej z tyłu, a potem zdzierać płatki martwego naskórka. Lekarze twierdzą, że takie testy nie są bardzo przydatne dla organizmu.

Ale co z tymi, którzy chcą bezpiecznie nabyć piękny koloryt skóry? Musiałem udać się do morza tylko wtedy, gdy słońce idzie w dół? Istnieje obejście. To wymaga więcej cierpliwości, jednak i nie ma negatywnych konsekwencji.

Czy to możliwe, aby uzyskać opaleniznę w cieniu i nie leczyć bolesne oparzenia? Wiele osób uważa, że jest to fikcja, ale nie ma powodów, aby myśleć o wiele bardziej optymistyczne. Właściciele drobnych i białej skórze może metodę na notatki i zapomnieć o nieprzyjemnych powikłań i ofiary w darze urody. Dowiedziawszy się na własnej skórze, a nie chcąc powtórzyć testy przeszły, ludzie są zainteresowani, czy można uzyskać opaleniznę w cieniu pod parasolem.

Rozsądny marsz do morza

Promienie słoneczne są nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu w okresach przed południem i po 5 godz. Nawet o tej porze przeciwsłonecznej poręczny. Szczególną ostrożność nie zaszkodzi, tak że nawet wodoodporny środek jest aktualizowana po każdej kąpieli.

Pod drzewem lub szopie gdzieś bardziej komfortowe niż słońce i opaleniznę wygładzić. Na przykład, byłoby tak, że drzemki w ciągu 20 minut, a następnie będzie można zobaczyć na jego twarzy ślad punktów. Nawet najbardziej wrażliwa skóra w tym przypadku jest chroniony przed bodźcami zewnętrznymi.

Lekarze, odpowiadając na pytanie, czy można uzyskać opaleniznę siedząc w cieniu, w pełni popiera to podejście. Co najważniejsze – nie zapomnij o ostrożności, aby zaktualizować warstwę kremu. Często zdarza się, że ramiona spalić nawet wtedy, gdy dana osoba jest w wodzie i postanowiliśmy wybrać się na krótki spacer do najbliższego stoisko z lodami. Tak więc, nawet gdy jesteś pod drzewem, nie tracić czujności. Sunburns nikt kolorów, w przeciwieństwie do równomiernej opalenizny.

Opalania pod chmurami

Zdarza się, że pogoda pogarsza się w najgorszym możliwym momencie, na przykład, pojedyncze wyjście, gdy idziesz na relaks na plaży. Cóż, natura wie najlepiej, co powinno być. Ci, z kolei, nie jest również konieczne do zasępiać się.

Pochmurne niebo – nie jest powodem do rezygnacji z kampanii na morzu, nawet jeśli twoim celem – brązowy odcień skóry. Opalania w cieniu jest możliwe i zalecane przez lekarzy. W ten sposób można dostać się w kontakcie z radości lecie, bez szkody dla organizmu. Po przeprowadzeniu wypad na plaży w pochmurny dzień, że nie tracą nic. Kolor skóry jest jednolity, a tan potrwa dłużej. Przez chmury znakomitych podań światło ultrafioletowe, tak że zgodnie z fizyków, chemików i innych naukowców, nie mogą być utożsamiane ze zwykłymi cieniami. Ma możliwość spokojnie odpocząć i cieszyć się wakacje.

Środki ostrożności

Ponownie, sortowaniu, czy można uzyskać opaleniznę w cieniu, nie zaniedbuj środki ochrony, ponieważ skóra nie osiągnie tylko bezpośrednie promienie słońca, a cały kwartał. Reszta skutki są takie same jak w normalny dzień jasny.

Efekt jest piękniejsze niż czerwone podrażnienia, oparzenia otrzymane po godz. Nic dziwnego, że mówią, że gdy coś nie działa dobrze, a dzieło sztuki stworzone stopniowo. To jest dokładnie podobny przypadek. Tan spada równomiernie. Nie musisz cierpieć z obrzękiem i pęcherzami, które często pojawiają się w tych, którzy fanatycznie pasuje do wędrówki na plażę i nie używać kremu. Oczywiście, piękno wymaga ofiar.

Ludzie pytają, czy można uzyskać opaleniznę w cieniu na morzu i postanowiliśmy spróbować tej metody, zwykle trzeba zaopatrzyć się w dużo cierpliwości, jednak i groźba skutków ubocznych dla nich znika. Więc lepiej jest poczekać, niż pokaleczyć. Wakacje – nie ma czasu się spieszyć. Racjonalne skupić wysiłki na zdrowy wypoczynek, który przynosi nową energię, nie powodując cierpieć później.

wszechobecne słońce

Sprawdź, czy można dotrzeć do słońca w cieniu, a zdecydowany podążać tą ścieżką, człowiek generuje dla siebie układ zgodności środków ostrożności, aby zapobiec pewno nic Bliss, za którą idzie do morza.

Promienie słoneczne mogły przedostać się przez wodę nawet na 1 metr głębokości. Oglądając nurków schodzi do dołu w specjalnych strojach można robić zdjęcia i nagrywać wideo z jego pięknem, można zauważyć ciekawą funkcję.

Po zmianie jasne jest, że mają tan tylko na prawą rękę. Fakt, że kamera jest tylko w tym, że tak jest obiektem na działanie promieni słonecznych. Lewo, jak chowają. Co powiedzieć o masach powietrza. Sortowaniu, czy można uzyskać opaleniznę w cieniu drzew bez specjalnego kremu, warstwa, która będzie stale aktualizowana, pytanie jest odpowiedź przecząca, zwłaszcza jeśli woda jest w pobliżu. Jest w stanie odzwierciedlać promienie słoneczne jak lustro. Tak, że każdy camper, nawet pod parasolem lub pod chmurami, ciągle kąpieli w wodzie lub w ruchu, powinien być świadomy środków ochronnych. Często wieje sytuację dryfować, ku jego zaskoczeniu, ludzie sparzyć. Tak, że utrata czujności może doprowadzić do kłopotów.

Jak poprawić efekt?

Czy to możliwe, aby uzyskać opaleniznę w cieniu piękne? Absolutnie. Ale aby to zrobić ze strony wymaga pewnej części. Słońce, oczywiście, będzie wykonywać swoje zadania, ale ciało jest wciąż do Ciebie, więc trzeba polegać zbytnio.

Cóż, jeśli nie ma pośpiechu i ludzi mieszkających w pobliżu oceanu. Ale dużo ludzi przychodzi w innym mieście lub kraju, aby przelewać na falach południowego morza. Są to zwykle nie więcej niż trzy tygodnie po lewej stronie. A jeśli był tylko jeden, i jeszcze słońce? Wydajność dostępne.

Człowiek jest w stanie przyczynić się do oparzeń słonecznych, przy użyciu niezbędnych produktów. Zdrowa dieta w zasadzie pomóc funkcja ciało lepiej, a sprawa ta – nie jest wyjątkiem. Dobrze chroniony przed witamin spalania zawartych w melona, moreli i brokuły, szpinak, arbuzy, winogrona, wątroby, migdały, tłustych ryb, awokado, mięso.

Uczenie się o to, czy można uzyskać opaleniznę w cieniu, i chcąc umieścić to w praktyce, osoba nie należy zapominać o olejach roślinnych. Aktywować zmiany koloru skóry ekstrakt z orzecha włoskiego, olej jojoba, sezam, kokos, kakao i masło shea. Oczko brąz odcień dzięki ekstrakt z moreli i awokado. Aby pozostać w organizmie przez kilka tygodni po przybyciu na wakacjach, będą użyteczne migdały, oliwki, róża, brzoskwinia.

Wyrównać tonu i jest na zamglenie może sezamowy, orzechy, kiełki pszenicy. Dobra jakość za odbudowę naskórka z awokado.

Po wycieczce do plaży

Po człowiek nauczył się, czy to możliwe, aby uzyskać opaleniznę w cieniu budynku, a osiągnąć pożądany efekt, musi dbać o skórę, kiedy to zmieniono na żądanym odcieniu. To zajmuje wielką starannością po ekspozycji na słońce.

Nawet jeśli nie jest zaczerwienienie i oparzenia, wpływ wywarł na naskórku, których organizm nie może odpisać kont. W ciągu 3 godzin od chwili przybycia na plaży, konieczne jest powstrzymanie się od kąpieli w wannie i prysznicem. W tym przypadku, odcień brązu spadnie płaskie, zamocować prawidłowo i w skórze będzie wystarczająco dużo czasu, aby się uspokoić. Jednak do kąpieli morskiej zasada ta nie ma zastosowania, ponieważ pozostała długo na ciele uszkodzenia soli więcej, tak że od pożądane jest, aby natychmiast pozbyć.

Oznacza po opalaniu

Po Sun Cream można kupić w sklepie, aptece lub wykonane własną rękę. Starzenie się skóry zabezpieczającej, przy użyciu mieszaniny w oparciu o dostępny w handlu środek, z dodatkiem kilku kropli witaminy A i E, olej jojoba. W ten sposób zmniejszyć wpływ promieniowania ultrafioletowego na włóknach kolagenowych odpowiedzialnych za młodzież i elastyczności skóry. po wędrówce pod prysznicem zastosować kompozycję. Rezultatem jest miłym zaskoczeniem.

Argumenty przemawiające za słońcem w cieniu

Nieuzasadnione planujesz wakacje plaża i długi pobyt w palącym promieniach słońca prowadzi do nieodwracalnych następstw, takich jak czerniak. Skóra traci zdolność do ochrony naturalnego staje się bardziej podatny na niekorzystne wpływy zewnętrzne. Obniżoną odpornością.

Rak skóry – choroba, która ma wielu fanów spotkało wariować tan zbyt ponieść w dążeniu do atrakcyjnej tonacji brązu skóry.

Jeśli wczesne stadia czegoś innego można zrobić, sytuacja działa, dana osoba ma prawie żadnych odpadów w kierunku normalnego zdrowego życia. Tak więc konieczne jest, aby myśleć dziesięć razy przed „piekarnik” swojego ciała w popołudniowym słońcu.

Alarmujący cechą jest pojawienie się plam starczych z nierównych konturów i nierównomiernego zabarwienia. Widząc je, należy zasięgnąć porady lekarza. Jeżeli mol, który jest naturalny reakcji skóry na działanie nadmiernej ekspozycji na działanie słońca, rozszerza się więcej niż 6 mm, jest on usuwany. Tak, że opalanie w cieniu jest zalecane dla wszystkich, którzy cenią swoje zdrowie.