482 Shares 3006 views

Anapa i jego atrakcje: Big Utrish

Tylko pół tuzina km w południowo-wschodniej części Anapa nad Morzem Czarnym mieści wioskę, której wartość głównym są punkty orientacyjne – Big Utrish.


Annals of Big Utrish

Półwysep Wielki Utrish, atrakcje, zdjęcia i opis, który będzie można zobaczyć w tym artykule, jest zobowiązany przez tworzenie trzęsienia ziemi. Istnieje legenda, że piorun Zeusa zniszczone skałę, tworząc kanion w nim, aby ukarać Prometeusza przez łańcuchowym go do góry za to, co dał ogień do ludzi, wcześniej dostępne tylko dla bogów. W po latach udręki uwolnił Prometeusza Hercules nispustilsya do morza i umył ciało pokryte ranami, na wodach i został uzdrowiony.

A teraz woda morska wokół Utrisha znaleźć się ran, a także ogromny kamienny mur stylizowany Prometeusza. Liczba mieszkańców waha się od stu pięćdziesięciu rodzin. Wszystkie z nich pracuje w branży turystycznej, a przede wszystkim uzyskać wpływy od turystów, którzy przebywają w kwaterunku i atrakcji odwiedzających. Big Utrish, lub raczej jego przejażdżki i pamiętne miejsca, zebrać ogromną liczbę turystów.

Wakacje na Big Utrish

Można znaleźć wiele stref dla komfortowego pływania i kąpieli w postaci UV światła słonecznego przez miejsce na wakacje Big Utrish. Atrakcje i rozrywkowe zna cały kraj. Tutaj na pewno nie będą się nudzić.

Główna plaża mogą być zidentyfikowane przez jego nazwę – centralny. Znajduje się na terenie wsi, ma szereg zalet: wystarczająco blisko do miejsc zamieszkania oraz szereg udogodnień dla turystów. W szczególności, nie jest zainstalowane prysznice, łazienki i szatnie zmianę garderoby na plażę iz powrotem. Pojemniki na odpady umieszczone w ilości do obsadzenia w nich w pełni, jak również podczas nabożeństwa terytorium dni czyszczącego, który umożliwi pasażerom spocząć na czystej plaży. A ci, którzy tak naprawdę nie są przyjaciółmi z promieni słonecznych może uciec od nich w cieniu drzew rosnących na plaży.

Jest też wystarczająco dużo atrakcji, dzięki którym budżet jest uzupełniany tubylców: można latać na spadochronie, jazda na tzw „banan”, Jet i innych poszukiwanych atrakcji turystycznych.

Central Beach płynnie na wolność, która jest wybierana przez ludzi, którzy próbują jak najbardziej zbliżyć się do natury poprzez odmowę noszenia, co ostrzega napis przed sobą.

Jeśli wolisz bardziej spokojny wypoczynek z dala od zgiełku, masz możliwość pozostania w lagunie, której istnieje kilka, a są one bardzo piękne dla swojej czystej wodzie. I ich chcąc dostać się trochę ze względu na lenistwo naszego everyman, przewrotny komfort bycia.

Latarnia i kaplica

Fani nie tylko bierny, „mors” odpoczynek, ale także miłośnicy zabytków i architektonicznych mogą odwiedzić latarnię morską, która wznosi Utrishonok wyspę. Można uzyskać chodzenie do zabytków. Big Utrish łączone z Utrishonkom sztucznego szlaku.

Ta latarnia została zbudowana jako pomnik w 1975 roku i poświęcony bohaterstwo załogi statku „Jan Fabricius”, popełnione w Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Została zbudowana obok już uruchomiony w momencie Beacon, który w 1990 roku został zorganizowany przez małą kaplicę.

Big Utrish, atrakcje Delfinarium

Trudno jest wyobrazić sobie dziecko, które odmawia odwiedzenia atrakcji, zorganizować życie morskie. Według ekspertów jest uznawany w Rosji, jednym z najlepszych. Został otwarty w 1992 roku i od tego czasu jego mieszkańców rocznie uciesze zwiedzających, zwłaszcza dla młodszych dzieci z ich występów.

Wyjątkowość tego delfina jest to, że koszyki z mieszkańcami umieszczonych w lagunie z bieżącą wodą morską i bez dachu nad głową, więc jak najbardziej zbliżone do warunków pobytu środowiska naturalnego. I tak delfiny zawarte w niniejszym dokumencie nie odczuwają dyskomfort, uczucie w ich środowisku, które określają łatwość wykonywania najtrudniejszych sztuczek.

W uzupełnieniu do delfinami Morza Czarnego regionu, dzieci będą zadowoleni z ich programów uszczelki z zimna szerokościach geograficznych, lew morski z tych samych regionów, a także wieloryba bieługi. A potem dzieci mogą jeździć okazji prezentacji zdjęć ze swoich ulubionych artystów.

Rezerwat "Big Utrish"

Być może największą chwałą wsi daje o tej samej nazwie park. Juniper gaje, czerwona reliktowych drzew, pół tysiąclecia rośnie – co słynny rezerwat. wiele innych wspaniałych „atrakcje” można znaleźć wiąz i dzikiej pistacji i park krajobrazowy. „Big Utrish” uważane krajobraz kwiatowy i rezerwatów morskich.

Pamiętaj, aby odwiedzić taras widokowy znajdujący się na końcu wsi Big Utrish. Tutaj można cieszyć się mieć oczy i wszelkiego rodzaju wiejskiego krajobrazu parku dolinie Sukkah i nad horyzontem pozostawiając pas wybrzeża.

Podczas swojego pobytu w Wielkiej Utrish zbudowali fortecę, w której brali interaktywne wycieczki historyczne i krajoznawcze w której staramy się czuje w roli średniowiecznych żołnierzy, strzelanie z łuków i kusz, a także kostium zdjęcie.

Można podziwiać przylądka krokodyl, nazwany tak ze względu na mieszkańców. Z wyglądu jest to wzgórze na szczycie której rosną jałowce, ale od morza – nagłego rock, podobny w zarysie na głowę krokodyla. I ogranicza obszar Cape turystów uzasadniony przyjemności.