659 Shares 1235 views

Kurtka ze spódnicą – nowy hit sezonu

Moda idzie i idzie, ale styl pozostaje. Na podstawie tego przepisu, projektanci z całego świata poszukują nowych sylwetki, wzorów i materiałów, aby zróżnicować zakres dół kurtki. Najbardziej oczywisty dowód na to – kurtka w dół z puszystej spódnica, która stała się prawdziwym hitem sezonu. Model ten ma kilka odmian, które zostaną omówione poniżej.

Kurtka ze spódnicą: kiedy i jak ją nosić

Takie modele mogą pojawić się pod nazwą „kurtki dress-down”. Ich kobieca sylwetka i elegancki wygląd przewrócenie ustalone pojęcia o zimowych ubrań.

Jednakże, kurtka ze spódnicą – to nie jest ubranie do silnych mrozów. Warstwa izolacji cieplnej na górze bardzo cienkie, co umożliwia projektantom osiągnąć rafinowanego sylwetkę. Spódnica, spalony w szczególności, jest znacznie gorszy niż chroni przed zimnem niż klasycznej wersji. Kurtka ze spódnicą – ładny sezon jesienno-wersja pogody jesienią i wiosną, kiedy każda fashionistka chce być piękny i elegancki. Dlatego też, gdy temperatura powietrza jest powyżej zera, nadszedł czas, aby nosić ten model. Można go kupić i pozostawić jako idealne dla szczególnych okazjach, kiedy nie trzeba się długo na mrozie. Fakt, że taka kurtka nie jest bardzo praktyczny, ale bardzo piękny. Pomimo faktu, że wiele odmian modelu, istnieją trzy podstawowe typy cięcia.

Kobiet płaszcz z przepony dzwon

W porównaniu do innych opcji, to bardzo ciepłe i praktyczne. Produkt jest rozszerzona poprzez szwach bocznych. Zapewnia to niewielką blask, która również zatrzymuje ciepło. Ponadto, wzór spódnica zszywane z tego samego materiału, z grzejnikiem, jak góry.

Dlatego dla późną jesienią i wczesną wiosną ta opcja jest najbardziej korzystna. Tutaj nie koniecznie nosić dodatkowych rzeczy do izolacji.

Płaszcz z rozszerzoną przepony

Z tytułu oczywiste jest, że model ten ma bardzo pełną spódnicę. W niektórych przypadkach, w celu zwiększenia przepych i ściszanie kurtka ma kilka warstw halek. W zależności od tkanki, z której zrobiła spódnicę, a górna zakresy modelu i ciepło całego produktu. Pozytywnym punktem jest to, że w ramach takiej kurtki w dół z spódnicy, można nosić więcej ubrań. Model ten sposób wygląd, który jest wybrany jako przednim wykonaniu, nie uległ zmianie.

krótki modelu

Tutaj kurtka – to tylko wierzchołek produktu. Jest wykonana z ciepłego i gęstego materiału jest ciasno przylegające do pasów kształt kurtki. Do niego poprzez przyciski lub haczyki przymocowane spalony spódnica z tkaniny, a przede wszystkim – z tiulu, wychylił się na dolnej jasnej taśmie satynowej. To połączenie dwóch trendów sezonu transformatorem i spódnice.

Zakup takiego modelu, należy pamiętać, że to nie jest przeznaczone do codziennego noszenia i nadaje się tylko do ciepłej pogody. Lekka spódnica nie zachowuje ciepło, łatwo kruszony i słabo wytrzymują długotrwałe zużycie. Jednocześnie masz łatwy krótką kurtkę, która w razie potrzeby może zamienić się w wielki płaszcz czy sukienka z kobiecej sylwetki.

akcesoria

Kobieca sylwetka i nietypowy krój daje mnóstwo możliwości do eksperymentowania. Projektanci starają się dodatkowo podkreślać ekstrawagancji i nietypowych modeli, dostarczając mu nowych i nowych informacji. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań – wielki kontrast z długimi wstążkami dziobowe szytych na plecach. Szczególnie korzystne jest, aby spojrzeć na modelach z długo migotał spódnice, bardziej jak ubranie. Małe łuki na montażu spódnicę do płaszcza w wymienialnych modeli jak nie wszystko ziemi, ale daje swój własny smak i urok. Aby podkreślić talię i kobiecą sylwetkę, dzięki czemu wyglądają jak klepsydry, dół kurtki są zaopatrzone w paski i pasy o różnych szerokościach. Mogą one być wykonywane zarówno w tej samej kolorystyce co reszta modelu i kontrastu w kolorze i fakturze.

W drugim przykładzie wykonania, pas jest również nacisk kolor i pasują dziewcząt z dobrze zdefiniowanym pasa. Model ten jest podobny do sylwetki pań z epoki wiktoriańskiej. Aby wzmocnić efekt stosowany rękawy kabaretki i mały kołnierz z futra sztuczne, które sprawiają, że kurtka z puszystej spódnica jeszcze bardziej kobieca.

Smak i kolor

modelarstwo kolor najbardziej różne. W tym sezonie najmodniejsze kolory – jasny zielony i żółty. Dlatego, jeśli szukasz niezwykłego modelu na specjalne okazje, zanotować kurtka z rozszerzaną spódnicą zielony lub żółty. Modele dla każdego dnia lepiej wziąć neutralny kolor, takich jak ciemnozielone lub kawy.