114 Shares 1666 views

herbatniki mleko z przepisów ze zdjęciami z dzieciństwa

Jak wydoić ciastka z dzieciństwa? Na to pytanie można odpowiedzieć wielu. Po tym wszystkim, Receptą delikatnością dziesięcioleci przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Oczywiście, mleko Korzhik, którego zdjęcie jest prezentowane w tym artykule, zawsze można kupić w sklepie. Jednak ani deser zakupu nie można porównywać z tym, co zostało zrobione samodzielnie w domu.

Tak, jak gotować herbatniki mleko? Smak dzieciństwa będzie można przywołać tylko te produkty, które zostały upieczone do specjalnej receptury. Jego prezentujemy poniżej.

Krok za krokiem herbatniki mleka przepis z dzieciństwa

Istnieje wiele z domu gotowania tego przysmaku. Zdecydowaliśmy się przedstawić Państwu bardzo proste i niedrogie. W tym celu, następujące elementy mogą być przydatne do nas:

 • cukier nie jest bardzo duży – około 200 g;
 • Mąka pszenna najwięcej światła (korzystnie przejmują wysokiej klasy) – około 450 g;
 • przechowywania mleka lub tamtejsze (tylko świeży) – 80 ml;
 • tłuszczu masła naturalne High – 100 g;
 • sody + ocet jabłkowy – na łyżeczki;
 • jaj kurzych duży rustykalne – 1 szt.

Przygotowanie ciasta

Mleko Korzhik GOST wymaga użycia tylko z naturalnych składników. Dlatego ten deser jest lepiej zrobić w domu. Po tym wszystkim, produkcja na dużą skalę w cieście można dodawać różne składniki, wpływające negatywnie nie tylko smak ciastka, ale także na zdrowie człowieka.

Tak więc, niezależnie, aby smaczne i mleko oferta Korzhik GOST należy usunąć przed oleju z zamrażarki i komory chłodzenia, a następnie pozostawić w temperaturze pokojowej przez 3 godziny. W tym czasie masło topnieje nieco dobrego.

Po zmiękczający oleju do gotowania, to musi wstrząsnąć z jaj kurzych, za pomocą miksera. Obok składników trzeba dodać lub magazyn rustykalny mleko, cukier i proszek do pieczenia średnich i gaszone światło mąki pszennej. Wymieszać wszystkie ręce żywności, należy uzyskać miękką i „posłuszny” masy, które są niezbędne do utrzymania przez 25 minut w lodówce.

Tworząc produkt i piec je w piekarniku

W celu wytworzenia ciastka wyśmienite mleka od dzieciństwa przygotowany fundament musi być usunięta z komory chłodniczej i toczą się grubość warstwy 1-1,4 cm. Następnie musimy podjąć z formy i pokroić ciasto z pomocą jej całego przygotowanego arkusza ciasta. W rezultacie, należy uzyskać pewien rodzaj „Daisy”, która jest niezbędna, aby dokładnie przechodzić na blasze wyłożonej papierem do pieczenia.

Piec ciastka mleko od dzieciństwa w piecu jest zalecany do 33-35 minut. Jednocześnie powinny one być umieszczone w już nagrzanego piekarnika.

Gdy produkty są zaokrąglone i lekko rumiane, można je bezpiecznie usunąć.

Prawidłowo obsługujących domowe ciasta na herbatę

Jak widać, herbatniki mleko z dzieciństwa przygotowane dość szybko i łatwo. Po obróbce cieplnej uformowany produkt powinien dostać bardzo smaczny i słodki deser, który dosłownie rozpływa się w ustach. Podawać z członków jego rodziny jest zalecane, wraz z mocnej herbaty lub ciepłe mleko, jogurt. Bon appetit!

Inną opcją jest domowej roboty cukierki

Vyshepredstavlenny herbatniki mleczne przepis z mojego dzieciństwa to tradycyjny i bardzo popularne wśród tych, którzy czasami lubi rozpieszczać swoich bliskich pyszne domowe ciasta. Jednak należy zauważyć, że ten deser można zrobić inaczej. Aby to zrobić, musimy kupić następujące produkty z góry:

 • cukier nie jest bardzo duży – około 250 g;
 • proszek do pieczenia – deser łyżka;
 • Mąka pszenna najwięcej światła (korzystnie przejmują wysokiej klasy) – około 500 g;
 • margaryn przeznaczonych do pieczenia bujne – 150 g;
 • przechowywania mleka lub tamtejsze (tylko świeży) – 150 ml;
 • orzeszki obrane – pół filiżanki;
 • jaj kurzych duży rustykalne – 1 szt.

mesim ciasto

Aby taka delikatność, olej spożywczy należy utrzymywać w cieple około 1-2 godzin. Następnie chcesz wyciąć margarynę na małe kawałki (można natrzeć na dużej tarce), a następnie wlać do nich lekką mąkę pszenną i szlifować ręce tak długo, jak nie są jednorodne na okruchy.

Po tych działaniach w luźnej masy trzeba dodać proszek do pieczenia i cukier. Ubijając jajka w osobnej misce i świeżego mleka, należy po prostu wlać margarynę opartych. W rezultacie, należy uzyskać miękkie ciasto, dobre odpady spod kontroli. Jeśli było zbyt luźne, to trzeba dodać trochę więcej mleka.

Proces formowania i wypieku ciastek

Gdy ciasto jest ugniatana, należy rozwinąć w grubej warstwie, a następnie kroi za „stokrotki” stosując ulgę puszki muffin.

Jeśli chcesz uzyskać prawdziwe ciastka z dzieciństwa, a następnie są zachęcani do dekoracji Okruchy orzecha. Aby to zrobić, obrane orzeszki trzeba dobrze opłukać i usmażyć na patelni. Ponadto, produkt powinien być zgnieciony użyciu tolkushkoy, ale niezbyt drobno.

Po okruchy nakrętka jest przygotowany, wymagane jest, by zanurzyć górną część „stokrotki” i natychmiast umieścić je na blachy wyłożonej papierem do pieczenia. Wypełnienie produkty piekarnicze, musi on być umieszczony w ogrzewanej obudowie. Piec pyszne domowe treat jest pożądane przez pół godziny. W tym czasie będą trochę browned i lekko puszysta.

Podawać przetarg herbaty i rozpływają się w ustach ciasteczka mlecznych

Gorące przedmioty są najsmaczniejsze. Jednak na zimno z nich są dość trudno odmówić.

Po mleko jest całkowicie propekutsya ciastka w piecu, powinny być starannie usuwa się z formy i umieścić na dużą płytkę. Służyć to prosty, ale bardzo smaczny deser z członków rodziny jest niezbędne, wraz z solidnym i słodkiej herbaty, gorącej czekolady, picie jogurtu, mleka lub jogurtu.

Gotować ten przysmak, można zadowolić nie tylko swoje dzieci, ale także męża.