361 Shares 916 views

Restauracja „Białe złoto” w Moskwie, zdjęcia i opinie klientów

Restauracja „Białe złoto” – jeden z największych metropolii gastronomii, przeznaczony do kuchni orientalnej. Ma dwa piętra. Format bankietowa restauracja jest gotowy do przyjęcia do 350, a także w formie bufetu – do 500 osób.

charakterystyczną restauracja

Restauracja „White Gold” można nazwać spokojną Paradise Island, znajdujący się w pobliżu stacji metra „Bibiriewo”, „Miedwiedkowo” i „Ałtufjewo”. Przeciętny sprawdzić w szkole – 12:59 i pół tysiąca rubli.

Na parterze łatwo zmieścić około 250 osób. Na drugim piętrze jest wyposażony w strefie VIP dla ośmiu osób, mała sala bankietowa na 15 osób i bankietową na obszarze więcej pięćdziesięciu osób. Można również zamówić stolik z kanapą lub na balkonie z romantycznym widokiem Moskwy.

Koneserzy luksusowych zakładów restauracji zwane „białe złoto” obecnego wschodniego skarbnicy w stolicy Rosji. Jest idealny dla tych, którzy chcą miło i uczcić jakieś ważne wydarzenie w jego życiu. Na przykład, rocznicę, rocznicę ślubu lub dostępu do zasłużonego odpoczynku.

Nie trzeba już biec po mieście, wybierając salę bankietową, która jest właśnie dla Ciebie. Oferuje opcje dla każdego smaku i budżetu.

odwiedzenie kuchnia

Restauracja „Białe złoto” przygotowany nie tylko do swoich gości na platformie, ale także wprowadzić je do specyfiki swojej kuchni w formie cateringu. Tak nazywają świadczenie usług gastronomicznych na drodze. Rodzaj kuchni na kółkach.

Na przykład, niedawno zakłady pracownicy wzięli udział w obchodach Nouruz, zorganizowanej na Wystawie osiągnięć gospodarczych. Navruz – to święto równonocy wiosennej w wielu wschodnich narodów, tak, że restauracja „złoto White” (Moskwa), słynie z kuchni orientalnej, wzięło w nim udział, było bardzo odpowiednie.

bogaty i bogaty program został przygotowany przez Moskali, która składała się nie tylko z różnorodnej żywności. Zorganizowany dziedzińce krajowe każdy mógł zapoznać się nie tylko z potraw, ale także z kulturą ludów i narodowości reprezentowanych.

Szef kuchni restauracji „Białe złoto” zakładu na kuchni uzbeckiej. W ciągu jednego dnia, traktowali gości z pilaw festiwal 150 kilogramów, Samsa przygotowana z jagnięciny, manty, a także z bichak zelenyu- tradycyjnej orientalnej Burrito.

Jak dostać się do restauracji?

Restauracja „Białe złoto” na Leskov czynna jest codziennie od południa do północy. W ciągu dnia goście mogą cieszyć się lunch biznesowy, który będzie kosztował 180 rubli, a wieczorem na pyszne, obfite i urozmaicone kolacje.

Jeśli nie masz prywatnego transportu, najprostszym sposobem, aby dostać się na metro do restauracji „Białe złoto”. „Ałtufjewo” – najbliższa stacja do stołówek instytucji. Także w pobliżu „Miedwiedkowo” i „Bibiriewo”.

Restauracja „złoto White” (adres: Moskwa, ulica Lešková, dom 19a) znajduje się w centrum handlowym „Gran Plus”. W pobliżu znajduje się Capital Gymnasium, park z rzeką Chermyanka, kompleks sportowy „Sen”, supermarketów „Magnes”, „Pyaterochka” i „Siódmy kontynent”, Zhivonosovskaya kościelnego państwa.

Jak zorganizować bankiet

„Białe złoto” – doskonałe miejsce na różne bankiety i uroczystości. Będziesz cieszyć się luksusowe wnętrze hali, wykonane z delikatnym smaku. Goście szybko dostać poczucie powagi chwili i nastroju w uroczysty dzień – ważną częścią każdej uroczystości.

sala bankiet gospodarzem najbardziej wygodny i komfortowy dla zwiedzających: istnieje oddzielny obszar bankietowa, w którym mieści się stoły, parkiet, scenę dla muzyków, DJ-ów i toastmaster, balkonów i przytulnym barem.

Organizatorzy festiwalu ściśle dostosowane do procesu siedzenia gości podczas uroczystości. Bierze się tu pod uwagę liczbę osób, format festiwalu i specjalne życzenia, które można artykułując omawiając wszystkie szczegóły wieczoru.

Masz gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Jeśli to konieczne, w restauracji „White Gold”, zgodnie z własnymi życzeniami do dekoracji sali, zaproszonych ekspertów, Florysta, jak również pomóc podnieść Mistrza, który sprawi, że wieczór niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości, przygotował wesołe konkursy, zadania i kawały, która będzie zabawiać każdego, kto przyjdzie do świętowania ,

Możliwe jest również zorganizowanie zdjęcia i wideo, pokaz tańca programu, przy pomocy wózka limuzyny, a nawet dla nowożeńców, jeśli zdecydujesz się zauważyć w tej restauracji wesele.

menu bankiet

Oczywiście, na święta i uroczystości jedzenie powinno być nietypowe naczynia powinna złapać wyobraźnię i gusta gości. Taka okazja jest gotowy, aby zapewnić Państwu restaurację „białe złoto”. Menu na specjalne okazje – punktem kulminacyjnym tej instytucji.

Kucharze może zaoferować programu bankietową. Obejmuje ona nadziewane świni, pieczony jesiotr, kaczkę z jabłkami. W tym przypadku będzie to pod warunkiem, elegancki i jednocześnie pierwotnego złożenia.

Również w menu bankietu obejmuje wędzonego jesiotra gorące, pieczone królika, żabie udka, szynka, pieczone z gulaszem warzywnym, udziec jagnięcy, duszone z warzywami, a także duży wybór ciepłych i zimnych przekąsek.

kuchnia restauracja

Bogaty wybór dań i przekąsek do zaoferowania tej restauracji i na co dzień. Pierwszy kucharz będziesz cieszyć domowej roboty makaron, ukraiński barszcz, gazpacho z krewetek, mięsa, zupy worka królewsku, Okroshka język.

Odrębną część menu dedykowane do potraw z ryb i owoców morza. To dorado, łosoś Far nerkę, okonia morskiego w pergaminie, potrawka z łososia, sumów, małże, zapiekane z parmezanem, klasyczne ślimak z kremowym masłem czosnkowym.

Wśród dań mięsnych jest jedną z restauracji głównej – „Barcelona”. To jest wołowina lub wieprzowina, pieczone z warzywami i sezamem. Danie towarzyszy oryginalnego paszy. Mięso zaprowadzi Cię do patelni żeliwnej. Tutaj można spróbować jagnięciny lub nogi królika Potrawka z cielęciny z grzybami w sosie śmietanowym.

Część potraw w kuchni restauracji jest przygotowane na węglu drzewnym, w specjalnym piecu. W związku z tym, poczujesz się nowe nuty smaku rostbef, stek z wołowiny, wieprzowiny i jagnięciny żebra.

Osobna strona menu odbywa odmian plov „pożary Kovurma” – tradycyjny uzbecki Fergany Pilaw z Lew „pożarów Behili” – Plov z pigwy i granatu, „pożary Tograma” – Samarkanda pilaw z dodatkiem sezamu, „pożary Kovatok” – pilaw faszerowane liście winogron.

Miłośnicy mięsne znajdziemy ogromną różnorodność grillem i kebab, wykonane z masy celulozowej z jagnięciny, wołowiny marynowanej jagnięciny, wątroby, mielonej wołowiny i kurczaka.

Bar Mapa

Restauracja bar „Białe złoto” bogaty wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Jest kilka piw, w tym takich marek premium jak "Staropramen", "Spaten", "Krušovice", "Hoegaarden" "Stella Artois", "Budweiser", "Bad", francuski, włoski, hiszpański, Chilijska, gruzińskie i portugalskie wina i likiery i wermuty.

Opinie użytkowników

Bardzo popularne wśród Moskali i gości stolicy restauracji z „białego złota”. Pozytywnej opinii o tym instytucję.

Większość gości zauważyć kwalifikacji zawodowych pracowników do organizowania imprez i uroczystości. Na przykład, Sylwester nocy, kiedy to było możliwe, aby stworzyć atmosferę, że United wszystkich obecnych, z których wiele było wiadomo do siebie przed tym wieczorem. Jednocześnie pozostają niezmienione życzliwość, gościnność i pomocny personel.

Dla innych, decydującym czynnikiem jest sformułowanie święta, które zgodnie z gośćmi, zasługuje na pochwałę, jak również uwagę na wszelkie odwiedzających. W rezultacie nikt nie czuje się smutny i samotny.

Wielu powie, że służba w instytucji zbudowany przez myśl – od spotkania goście przy wejściu do administratora do ostatniej chwili w restauracji. Imponujące wnętrza, w którym wiele wzorów wschodnich, motywy tureckie,. Odpowiednio przemyślane stref oddzielających. Tak więc, w następnym pomieszczeniu może obserwować tętniące życiem imprezę korporacyjną z tańcem, a także w sąsiedztwie kochający para może wycofać się na romantyczną kolację.