360 Shares 8516 views

"Agrobiznes" Bacon: opinie. Bacon „Amatorki” ostygnie „Agrobiznes Holding” Spółka

Dziś w sklepach i supermarketach w najszerszym asortymentem wędlin. Wiodąca pozycja na rynku kapitałowym trwa produkty „Agrobiznes Holding” towarzystwo. Boczek, opinie, z których możemy teraz rozważyć, jest bardzo popularny wśród kupujących.

O firmie

„Agrobiznes” jest jednym z największych rosyjskich agro-gospodarstw. Został założony w 1995 roku. Dziś firma jest jednym z czołowych producentów i dostawców produktów mięsnych. ABH „Mirotorg” eksperci kontroli jakości produktów na wszystkich etapach produkcji. Wykorzystując najnowsze technologie i najlepsze praktyki międzynarodowe holding udaje się osiągnąć wysoką produkcję oraz wyniki finansowe.

Firma jest zainteresowana w rozwoju zawodowego swoich pracowników. W związku z tym, specjalistów i kierowników średniego szczebla zorganizowany staż w największych zakładów przetwórstwa mięsnego w Rosji i za granicą.

Wszystkie zakłady należące do APH „Agrobiznes”, odpowiadają zgodnie z międzynarodowymi standardami ochrony środowiska. Gospodarstwa dba o środowisko naturalne w regionach, w których działa są prezentowane. Do tej pory łączna personel firmy jest ponad 16 000 osób.

produkty

Który pozwala firmie „Agrobiznes”? Bacon, który jest zawsze pozytywna opinia jest głównym, ale nie jedynym produktem. przetwory mięsne, dania gotowe, mrożone grzyby, warzywa i owoce – wszystkie tego gospodarstwa dostaw do dużych sieci sklepów i supermarketów.

o boczkiem

Wcześnie powiedzieliśmy, że firma nie jest skupienie się na kwestii jednym produkcie. Ale największy popyt wśród kupujących cieszyć boczek amatora „Agrobiznes”. W sprzedaży jest ciężar opakowania 350 g i 600 specjalistów posiadających tylko naturalnych surowców o wysokiej jakości dla produkcji mięsa. W tym przypadku, boczku. Produkt kaloryczna (100 g) stanowi 363 kcal. Okres ważności – 10 dni.

Bacon „Agrobiznes”: gdzie kupić

Czy jesteś zainteresowany w produktach firmy? Czy chcesz, aby osobiście ocenić jego walory smakowe? Można to zrobić właśnie teraz. Markowe sklepy „Agrobiznes” otwarto w 16 regionach Rosji. Większość z nich w Moskwie. Oto niektóre adresy sklepów.

supermarkety:

1. ul. Big Glade, d. 1, obudowa №3.

2. Altufevskoe autostrady, d. 58.

3. Ulica. Dzień, d. 106.

minimarketów:

1. ul. Mytnaya d. 74

2. Orekhovskiy Boulevard, d. 14, budynek №3.

Do tych adresów w stolicy sprzedawane boczek „Agrobiznesu”. Gdzie można go kupić w rejonie Moskwy? Weź notatnik i zapisz:

 • Balashikha – Str. Stellar, d 7B .;
 • Odintsovo – Str. Pomiędzy, D 15,.;
 • Ramienskoje – Str. Lądowania, d 1,.;
 • Krasnogorsk – Str. Zhukovskogo d. 7.

Holding aktywnie współpracuje z sieci handlowych, takich jak „Pyaterochka”, „SosedDushka”, „Siódmy kontynent” i wielu innych. W związku z tym, że jest miejsce, gdzie można znaleźć produkty markowe.

Bacon „Agrobiznes”: cena

Średni koszt opakowania (350 g) z mięsnej delikatność jest 130-180 rubli. Cena z boczkiem w różnych sklepach mogą się różnić. Spowodowane jest na pokrycie kosztów transportu i innych kosztów.

Firma oferuje korzystne warunki dla odbiorców hurtowych. gwarantowana jest wysoka jakość produktu. Nie jest zaskakujące, że konsumenci są dosłownie wymiata półkach boczek „Agrobiznes”. Cena tego produktu jest dostępna dla rodzin z krajów o średnim dochodzie.

recepty

Rozmawialiśmy o tym, jak, gdzie i ile jest sprzedawany boczek amatora „Agrobiznes”. Jak gotować? Ten dowiesz się właśnie teraz.

Boczek i jajka

Lista produktów:

 • dwa jajka;
 • zieleni;
 • 150 g bekonu;
 • olej roślinny;
 • przyprawy.

1. Dostajemy boczek z opakowania i pokroić w cienkie plasterki. Wysyłamy na patelni i smażone w oleju. Zwracamy się z jednej strony na drugą.

2. Podzielić jajko na patelni i dodać je do boczku. Powinno to być zrobione dokładnie tak żółtka pozostaną nienaruszone.

3. Kiedy jaja gotowane, posypać posiekanymi ziołami. Sól i pieprz. Bierzemy szerokie ostrze i przesuwają jajka w misce. Smacznego!

Sałatka z jajkiem i boczkiem

składniki:

 • jeden cebuli;
 • 1 łyżka. l. czerwony ocet winny;
 • 200 g sałaty rzymskiej ;
 • 100 g bekonu;
 • 3 łyżki. l. olej oliwkowy;
 • dwa jajka;
 • 400 ml wody;
 • przyprawy.

1. Oczyścić i cebulę pokroić w kostkę. Szlifujemy boczek.

2. Dno szalki smaruje olejem. Około 5-10 minut smażyć cebulę i bekon, wyznaczając średnią ciepła.

3. Weź głęboki patelnię, wlać określoną ilość wody i poczekać, aż jej wrzenia. Teraz konieczne jest starannie złamać jaja. Gotować 3 minuty. Wzięliśmy z jaj i umieścić je na papierowym ręczniku.

4. Sałata podarte liście, a następnie pokroić. Przesuwamy w głęboki szklanej miseczki. Dodać trochę oliwy i octu. Sól i pieprz. Dokładnie wymieszać składniki.

5. Najlepsza sałatka rozprzestrzeniania cebuli, smażone z boczkiem i jajka na twardo. Smaczne i zdrowe danie jest gotowe. Można służyć do stołu.

Pieczone ziemniaki z bekonu

Lista produktów:

 • 5-10 ziemniaków;
 • serek śmietankowy (płytek krwi);
 • 350 g boczku.

1. Oczyścić ziemniaki, umyć go i wysłać całość w garnku z osoloną wodą. Gotować aż o połowę. Dobrze, jeśli ziemniaki w środku, jest błędny. Wyrzucać płyn.

2. Każda kartoshinu połowę. serów rozdziela się na 2 części. Teraz musimy połączyć składniki. Umieścić ser pomiędzy dwoma połówkami ziemniaków. Prasy części. Uzwojenie cienką wierzchnią warstwę słoniny.

3. Dno szalki wyłożone folią lub specjalnego papieru do pieczenia. Włożyć ziemniaki, boczek zawijane. Żeby było lepiej smakują, a każdy z nich może być smarowane masłem. Lub po prostu umieścić kawałek niego.

4. podgrzewa piekarnik do 180 ° C, Wysłać go naszą kęsa. Czasowym 40 minut. Wszystkie różnych modeli pieców. Należy więc polegać na ich poczucie smaku. Jeśli boczek jest dobrze rumiane, można spróbować danie. Jeśli jest wilgotny, pozwól pobudet jeszcze w piekarniku.

Pieczone ziemniaki z boczkiem jest dobre, ponieważ może on być przygotowany wcześniej. Na przykład, w godzinach wieczornych lub na kolację. To danie jest doskonały na każdą okazję. Jeśli goście mają przyjść do ciebie na obiad, wieczorem można gotować ziemniaki z boczkiem, przykryć patelnię i zdjąć folię w chłodnym miejscu. A potem tylko trzeba rozgrzać danie. To jest serwowane do stołu z sałatek lub warzyw ragout.

Że przygotowuje boczek „Agrobiznes”. Przepisy, które są opisane w artykule, i są odpowiednie dla początkujących gospodyń domowych i kulinarnych mistrzów.

opinie klientów

Sklep oferuje szeroki asortyment wędlin. Ale kupujący są coraz częściej wybierają marki „Agrobiznesu” (bekon). Liczba produktów są bardzo pozytywne. Pierwszą rzeczą, że kupujący zauważy, to wysokiej jakości boczek. Zawiera tylko naturalne mięso. Podczas gdy inni producenci coraz częściej używają soi i różnych substytutów.

Doskonałe walory smakowe – kolejna zaleta, która ma „Miratorg” (boczek). Opinie mówią o tym. Sól, przyprawy – wszystko dodaje się do środka. W jego opinii, kobiety klienci podzielili się również przepisy, które używają bekon tej marki.

wniosek

Teraz wiesz, że firma produkuje „Agrobiznes”. Bacon, który wskaźniki zostały przedstawione powyżej mogą być wykorzystywane do przygotowywania różnych potraw (sałatki, zupy i przekąski). Wybierz dowolny przepis i przejść do części praktycznej.