326 Shares 7983 views

Smaczne pomysły: kanapki na piknik

Wybór jedzenia na piknik – ważnym i bardzo odpowiedzialne zadanie, do którego należy podchodzić poważnie. Zły wybór dań jest zagrożone nie tylko psuje nastrój, może cierpieć i zdrowie. Niektóre produkty pogarszać dość szybko w ogniu, a oni nie są zalecane do podjęcia natury w ogóle. Pozostałe posiłki nie stać drżenie i transportu, czasami są po prostu niewygodne tam robi minimum sztućców i mebli, które zazwyczaj zabierają ze sobą.


Kanapki piknik pojawiają najbardziej bezpieczną opcję. Dodatek może być pachnące grilla żeberka z grilla lub grillu.

Lecz na kanapki piknikowe (zdjęcie pokazuje dno, co mogą zrobić przepyszne) również muszą być w stanie prawidłowo gotować. Jak można bałagan prostą przekąskę? Bardzo proste. Chleb można stopić z majonezem i plasterki pomidora, lub odwrotnie, suche zioła – povyanut, kiełbasy i sera – nawijanej. Generalnie, im dłużej przekąska stoi, tym większe prawdopodobieństwo, że kanapki dla kolei piknik, przynajmniej zewnętrznie, do czegoś bardzo trudne do przełknięcia.

Jak uniknąć takiej sytuacji? Opcja pierwsza: gotować wszystkie dokładnie pięć minut przed wyjściem z domu, pakiet, i od razu iść / jechać na naturze. Pod warunkiem, że czas przejazdu nie przekracza 20-30 minut i jesteś natychmiast pokryć punktowych, takich jak koce tabeli, przekąski pozostają bardzo atrakcyjne.

Inną opcją jest nieco bardziej skomplikowana: zabrać ze wszystkich składników i gotować na miejscu. Istnieje wiele zalet: kanapki na piknik będzie świeże i nie pomarszczone, tabela może być pokryte natychmiast, ale, na przykład, gdy cała praca w lesie, lub pływać w procesie przygotowania może obejmować wszystkich uczestników i każdy może gotować „kanapkę swoich marzeń.” Jednakże, jeśli zdecydujesz się gotować przekąskę w miejscu, konieczne jest, aby z góry wiedzieć, jakie produkty iw jakiej formie prowadzić z nimi.

Więc wziąć podstawę dla wszystkich kanapki – chleb, czarny i biały plasterkach. Plastry mogą być trochę suche. Bierzemy dużo chleba – to najbardziej pożądany produkt, który również służy do szybko dobiegła końca. Przepisy kanapki na piknik może być cokolwiek, bo to jest dla nich podnieść pozostałe składniki. Pamiętaj, aby wziąć kiełbasę i ser, nawet jeśli nie podoba klasyczną kombinację, wśród znajomych być pewny, aby znaleźć co najmniej jeden zwolennik tradycyjnych potraw. Innym wziąć warzywa: ogórki, pomidory, rzodkiewki, papryka, cebula. Muszą być myte, ale cały. Zioła – pietruszka, koper, kolendra – mój i umieścić w osobnej torbie. Szczególną uwagę zwraca się na Sandwich dla mas – to specjalna mieszanka różnych produktów, które są rozłożone na chleb. Muszą być przygotowane z wyprzedzeniem, na przykład na 2-3 godziny przed odlotem, a rozbudowany w plastikowych pojemnikach. Pamiętaj, aby wziąć majonez (wiele kanapki na piknik przygotować go z sosem), masło, konserwy (tuńczyk, olej z wątroby dorsza są idealne do przekąsek) korniszony, oliwki. Uzupełniają całą tę różnorodność może być mięsne i rybne specjały cięcia.

Camping jest tylko szybko zebrać wszystkie produkty, a będziesz okazują wspaniałe smaczne przekąski, które zaspokoją wszystkie gusta.