465 Shares 6776 views

Lecho. dania kaloryczne

Półki przyciągnąć wiele warzyw w puszkach. Słoiki i puszki, małe i duże, szkła i żelaza, przyciągają apetyczne pomidory, ogórki, groszek zielony … I to jest przydatne do tego, co jest ukryte w kolorowych opakowaniach? Czy zawsze zwracać uwagę na etykiety, która zawiera informacje na temat produktu? Ten artykuł będzie mówić o lecho: kalorii, składu, pochodzenia receptury.

Pochodzenie receptury

Konserwy dla przygotowaniach zimowych w Radivoje gospodyni jest zawsze dużo. Ale pojawiają się jar Lecho. Kaloria to zależy od tego, co jest zawarte w kompozycji, która z kolei jest podyktowane receptury.

Uważa się, że kolebką pomidor o smaku przekąsek – Węgry. Niemniej jednak, na łamach niektórych książek kucharskich zawierać informację, że wymyślił to danie w Bułgarii lub w Serbii.

Dziś to nie ma znaczenia, gdzie miał tę przystawkę. Istnieje wiele przepisów na to popularne danie jest zawsze pyszne, a w niektórych przypadkach, z dodatkiem pikantnych tajnych składników.

typy lecho

Lecho – zimna przekąska, zaskakuje różnych smaków. Ale to, co pozostaje taka sama w każdym przepisie – pachnący pieprz i dojrzałe soczyste pomidory.

Lecho z pomidorów i papryki – prosty mała, przygotowuje się przez godzinę lub dwie. Można zastosować na obiad w dniu powszednim i ozdobić świątecznym stole to danie. Aby przygotować Lecho kilogram pomidorów mielenia w mieszalniku, dodano do niej połowy kilograma przemyto i pocięto na paski, pieprz, dwie łyżki soli pół filiżanki cukru, pieprzu. Masę gotowano przez dwadzieścia minut. Następnie rozkłada się w ciągu pół litrowych słojach każdy dodając ząbek czosnku, 20 minut i sterylizacji wieczko nici żelaza.

Lecho pieprz z sokiem pomidorowym. Sztuczka z tego przepisu jest to, że nie jest konieczne, aby majstrować z pomidorami, więc przygotowuje się znacznie szybciej. W 3 litrach sok pomidorowy odbioru Pieprz – 3,5 kg cebuli – 1,5 kg, cukier, ocet, 9% wydajności teoretycznej, olej roślinny – 200 ml, sól – 1,5V. l. Ciekłych składników i przypraw miesza się i ogrzewa się w naczyniu, a następnie dodać przygotowane warzywa i gotować przez dwadzieścia minut. Rozłożone na banki, roll up – i w futrze.

Przekąska serwowane jest w tabeli na gorąco i na zimno. W drugim przypadku, elementy zawarte w preparacie w zamrożonych cięcia i pakiet. Wtedy wystarczy rozłożyć zawartość opakowania na patelni i gotować przez jakiś czas.

To jest proste i dostępne recepty lecho. Kalorii niskie. Dlatego może on być stosowany w kuchni pokarmowego.

dania kaloryczne

Każdy przepis Letcho kalorii zależy osadzone w niej produktów. Oto kilka przepisów (100 gramów gotowego dania.):

  • pomidory i papryki – 55 kcal;
  • z sokiem pomidorowym – 63 kalorii;
  • marchew -75 kcal;
  • leniwa Lecho warzyw – 75;
  • z oberżyny – 66 kcal;
  • z cukinii – 55 kcal.

Oryginalny przepis na języku węgierskim jest w swoim składzie, a nie tylko warzywa (papryka, pomidory, oberżyny). To jest często dodawane kiełbasek podkopchonnye wieprzowina, grzyby, boczek, ryż. Odpowiednio, a zwiększona kaloryczność jedzenia.

To danie jest bardzo smaczne i pożywne produkty są zawsze dostępne, tak, że każda gospodyni można gotować i podawać.

Winogrona marynowane: Przepisy
328 shares 3772 views
794 shares 997 views
789 shares 952 views