574 Shares 4531 views

Słowa kluczowe „Yandex” – pomoc w promowaniu strony

Kilka zwykli internauci myśleć o tym, jak on potrzebuje wyszukiwarek określić, które strony są tej samej wystawie w pierwszej kolejności, a które zostały umieszczone na stronie, począwszy od drugiego. Ale każdy, kto kiedykolwiek próbował kombinezon copywriter lub rewriter oczywiście zna ten mały sekret. Słowa kluczowe „Yandex” – jeden ze sposobów optymalizacji zawartości strony internetowej (treść), tak, że „Yandex” lub Google mają pierwszeństwo do tego zasobu.


Ogólnie rzecz biorąc klucze – to najczęściej powtarzające się pytania. Dowiedzieć się, jaka kombinacja słów lub po prostu najbardziej popularny w poszukiwaniach, jest to możliwe dzięki wordstat.yandex.ru usług. Witryna posiada filtr wprowadzając do menu z którego żądaną frazę, drugi później dostaniesz strony z czterema kolumnami. Pierwsza zawiera słowa kluczowe „Yandex” w czystej postaci, a także z opcjami „znak plus” dla ich użycia. Drugi – częstotliwość zapytań. Po trzecie – alternatywne fraz. Po czwarte – ponownie, częstotliwość zapytań miesięcznie.

Statystyki dotyczące słów kluczowych „Yandex” odbierze takie kombinacje, które na pewno pomogą promować zasobów internetowych do bardziej dochodowych pozycji w wyszukiwarkach. Ale nie nadużywać tej techniki. W przeciwnym razie strona będzie akceptować jako śmieci (spamu). A następnie przeszukać roboty po prostu wykluczyć stronę z indeksu. Za radą doświadczonych SEO, istnieje kilka poprawnych metod, jak używać słów kluczowych „Yandex”:

  1. Okres ważności w mianowniku w tytule artykułu, ale tak, że było część wniosku.
  2. Korpus tekstów do wypełnienia fraz kluczowych z dwóch do czterech, równomiernie je dystrybucji.
  3. Dostarczenie wyrobu obrazu, fotografii, obraz, w tytule (nazwa), który użył słowa kluczowe „Yandex”.

Usługi specjalistyczne, aby pomóc w pracach copywriter, rewriter, Content Manager. Jak już wspomniano, wybór słów kluczowych „Yandex” rozpoczyna się wprowadzanie ich w wordstat.yandex.ru wyszukiwania. Ale tu trzeba zwrócić szczególną uwagę na drugiej kolumnie – zapytaniami częstotliwości. Pamiętaj, że to nie jest liczba wizyt do wyszukiwarek w miesiącu, a suma drugiej kolumnie. Jak określić liczbę netto. Szukaj słowo w poszukiwaniu musi być albo w cudzysłowie lub numer postawić wykrzyknik. Lepiej jest używać jednego i drugiego operatora w tym samym czasie. Oznacza to, że wniosek będzie wyglądać następująco: „Kwerenda będzie wyglądać następująco” Tylko w tym przypadku możliwe jest uzyskanie kwoty netto pożądanych słów kluczowych w ciągu ostatniego miesiąca. Jeśli podawany przez jednego operatora – (!) Wykrzyknikiem, to statystyka „Yandex” będzie odzwierciedlać nie tylko słowa kluczowego, ale również fraz zawierających go. Prywatny operator – cytaty ( „”) będzie liczyć wszystkie formy wyrazów związanych ze słowami kluczowymi.

Ponieważ optymalizacja witryną wyszukiwarkach ma być tak dokładne, jak to możliwe, należy rozumieć, że zarówno przychodzące słowa kluczowe i frazy powinny być poprawne. Na przykład, jeśli zapytanie wpisane przez ignorowanie operatorów, a jej częstotliwość jest równa 100 miesięcznie, w rzeczywistości może być znacznie mniejsza.

Prawie jak traktować jako słów kluczowych Google. Ale to już temat na inny artykuł.