642 Shares 1961 views

Konwersja ruchu informacyjnego w odprowadzeniach za pomocą algorytmu trójstopniowym

Przyciąganie ruchu handlowego wymaga dużych inwestycji. Konkurencja z większych firm, które wydają tysiące dolarów co miesiąc do promowania swoich stron, jest bardzo trudne. Z tego samego powodu trudno jest konkurować na reklamy kontekstowej, gdy nowy klient jest wart kilkadziesiąt dolarów. Oczywiście, można znaleźć Free Business niszę. Ale to wymaga dużego doświadczenia, odpowiedniej wiedzy, szczęścia, etc., aby nie dostać biznes przynoszący straty po rozpoczęciu projektu. W rezultacie, reklama internetowa może być bardzo kosztowne.


I można wybrać inną drogę. To będzie długi, ale niedrogi i zapewni zarówno sprzedaży bezpośredniej oraz inne Pleasant „bułki”. Istotą jest to, że transmisja danych (z których koszt jest kilka razy mniejsza niż handlowa) przekształca się Lidy. Wyrażenie „Dziękuję, czapka!” Może być zarezerwowane dla innej sytuacji. W tym artykule będziemy mówić o jednym szczególnym, o którym prawie nikt nie wie. I że poprawi rentowność zasobów informacyjnych. Zainteresowany? Następnie pojechaliśmy!

Informacje o ruchu drogowym: Charakterystyka

Każdy ruch kosztuje. Słowa kluczowe wnioskowane przez 300-500 razy w miesiącu, webmasterzy stosować zasadę „co jeśli coś się dzieje, najważniejsze. – ruch będzie” Z tego powodu trudno jest dostać w najlepszych wyszukiwarkach na niskiej częstotliwości i wymagań średniotonowych. O HF, nawet nie wchodzi w rachubę. Dlatego należy postępować w następujący sposób: za pomocą reklamy kontekstowej dla potrzeb non-profit. Reklama kontekstowa w połączeniu z SEO zapewni napływ ruchu w pierwszej fazie algorytmu.

Algorytm trójfazowy i jego istota

Teraz bardzo popularny system dwufazowy, przeliczają ruchu danych: 1. przyciągnięcie użytkowników do witryny. 2. Przekierowanie go do niezbędnych zasobów korporacyjnych z towarów lub usług. Wydajność jest bardzo niska, ponieważ działa tylko wtedy, gdy spełnione są następujące warunki: użytkownik jest zainteresowany proponowanego produktu, musi być więcej informacji o tym produkcie. Przykład: Przegląd telefonu komórkowego. W tym samym czasie, nie zwiększa się ruch obwodu konwersji. W sumie istnieją trzy fazy:

  1. Przyciągnięcie użytkowników do żądanego zasobu.
  2. Tworzenie popytu.
  3. Tłumaczenie do zasobu handlowej.

Taki system jest znacznie bardziej wydajny. Najwyższe wyniki daje przy sprzedaży inforesursov i gadżetów.

Przykład pierwszy: zasób jest poświęcona na owady. Mówi o hierarchii mrówek i ich organizacji. I tak dyskretnie wspomina grę „Ant Farm” w odniesieniu do sprzedającego.

Przykład drugi: blog, którego tematem – praca z pakietu MS Office. Na koniec jeden z materiałów ¬- odniesieniu do pracy z kursów PowerPoint.

kliknij kosztów w takich przypadkach jest $ 0,01-0,02 i właściwe podejście do stworzenia potrzeb wartości jednostek CTR reklamy – wystarczy kilka centów.

tworzenie popytu

Jest to najważniejszy etap, w którym wszystko zależy od jakości copywriting. Najważniejsze na tym etapie – zmusić lub przekonać użytkownika, aby przejść do zasobu handlowej. Proces ten odbywa się na dwóch poziomach: logicznym i emocjonalnych. W tym drugim przypadku wystarczy, aby pokazać rzeczywisty produkt we wszystkich możliwych kątach (jeśli chodzi o produkcie) i porozmawiać o tym, co „bułki” w nim. Innymi słowy, poziom ten powinien utworzyć chęci zakupu.

W przypadku sprzedaży produktów informacyjnych, pożądane jest stosowanie prowokacji w stylu „można …”, „będzie nauczyć się …”, „Wiesz …” i tym podobne. poziom logiczny jest wykorzystywany dla użytkownika, aby być w stanie uzasadnić chęć powstał do zakupu produktu.

Powołując się na przykład „Ant Farm”, możemy powiedzieć, że to uspokaja nerwy i poprawia funkcjonowanie stawów. W krótkim, cokolwiek, tak długo, jak jest ona postrzegana przez klientów prawidłowo.

Jeśli mówimy o sprzedaży produktów informacyjnych, to najlepiej skupić się na możliwości towarów. Ludzie w ogóle są bardzo lubiący nabywania nowych umiejętności. A to może zrobić dobre pieniądze.

streszczenie

Poprzez połączenie blogów i copywriting może być całkiem dobry zarobić na transmisji danych. W segmencie anglojęzycznego systemu działa bardziej efektywnie. Wynika to z faktu, że promowanie sieci społecznych ma więcej funkcji. Ponadto, w Europie lub Ameryce, kupowanie przez internet jest bardzo popularny. Dlatego strony internetowe zagranicznych wartość konwersji jest kilkakrotnie wyższa niż segmentów RU. I wreszcie więcej płacących klientów: jeden program jest umieszczony w AppStore, przynosi deweloper więcej niż 250 $ dziennie.

Powyższa procedura nie tylko tworzyć prawdziwe przewody są dla obiektów handlowych, ale również w celu realizacji monetyzacji blogów. W skrócie, podjąć i realizować!