841 Shares 2539 views

Nasze życie i internet

Zastanowić się nad faktem, że Internet jest coraz bardziej oddaje nasze życie stało się nudne i banalne. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że jest to przypadek …


Aby uzyskać taką popularnością i taką masową publiczność do innych mediów zajęło dużo czasu. Radio – 50 – 55 lat TV – 15 – 18 lat, a Internet (zwłaszcza w naszym kraju) – w sumie pięć lat. I nasze życie „przez Internet” był inny. Ani lepiej, ani gorzej. Po prostu inna.

A także energii elektrycznej, wynalezienie silnika spalinowego lub telewizora zmienił życie z człowieka fundamentalnie i jakościowo poruszających się na inny, wyższy poziom rozwoju, World Wide Web dał impuls. Cała kwestia – co więcej – negatywne lub pozytywne w tym bardzo czysty i kretyn?

Pozytywną stroną nie jest konieczne do opisania Internetu, są tak oczywiste. Swoboda komunikacji, umiejętność wyszukiwania informacji i tak dalej …. Ale negatywny zachodzi pozytywny, jak słońce ziemia jest pokryta w nocy …. Byłoby jak i tam jest słońce, ale po prostu nie może go zobaczyć … Chociaż, oczywiście negatywny wpływ na nasze życie „przez jakiś internet” jest oczywista. I jest mało prawdopodobne, ktoś przyjdzie do głowy pomysł, aby zakwestionować ten fakt.

Po pierwsze. Degradacja świadomości, abstrakcyjnego i logicznego myślenia.

Światowa sieć dostarcza informacji o każdym wniosku o nas – to prawda. Piękno dla psychiatrów jest to, że informacje dostarczone normom i już „żuć”, rozkłada się na półkach. I, w końcu, osoby (zwłaszcza dzieci) nie dać swój umysł i duszę, wyobraźni i marzeń pracę. Przechodząc do innego „Klient”, „user”, „user” – to znaczy, przedmiotem której życie przechodzi przez bezdusznego Internecie.

Po drugie. Jakość usług informacyjnych.

Nie jest tajemnicą, że 90% witryn w sieci są przeznaczone do wydobywania zysku. To już przekształcony brzydkiego masowego zjawiska – zarobki w Internecie. 9% miejsc zostały zaprojektowane, aby zapewnić to, co nazywa się „wre gówno” – blogów i grup społecznościowych. Nie przydatnych informacji i mnogobukoff ….. Weź nowinę Yandex Wiadomości i przepisany w celu włączenia ich wysokie mniemanie. I grono „Uwagi” …. czytaj pośrednictwem tej mnogoveliky widzenia intern innego guru ruchu protestu er stosunku do aresztowania dziewczyny na ulicy, która została wydana z wymaganiami dla pokoju na świecie, jakoś nie bardzo chce … a wy wszyscy vtyuhivat to jest na pierwszych stronach wyszukiwania … I tylko odsetek stron – zasoby naprawdę wysokiej jakości.

1% z miejsc nie przeznaczonych do zarobków – jest blog altruistyczne lub naukowych zasobów, lub po prostu osobą, miejscem, które już miały miejsce w moim życiu i po prostu chce się włączyć do sieci World Wide Web w „czystej internecie”.

Ale jest ich niewielu, a więc rozważyć ich nie jest konieczne.

Wszystkie inne strony – to źródło dochodu dla właściciela. Od skromne – kilka rubli (większość miejsc na darmowy hosting) do kilkudziesięciu tysięcy do odwiedzenia kinoreursah i inne specjalnie wymagane tematów. Strona internetowa – ten artykuł. I pisanie artykułów – jest trudne i kosztowne, przeciętne copywriter (pisarz tekst) bierze za swoje usługi od 100 rubli za 1000 znaków – liter i spacji. Dlatego też, większość właścicieli witryn zatrudnić studentów, którzy przepisują teksty ze stron internetowych, że napisał także samych uczniów, i tak dalej. I to nie tylko studenci – złowione w beznadziejnej sytuacji finansowej osoby bezrobotnej, kobieta na urlopie macierzyńskim lub student rzuca nawet na zatrudnienie nisko płatnych i napisał artykuł za grosz … oczywiście, o jakości i użyteczności takiej zawartości nie mają do powiedzenia …

Po trzecie. zomboyaschik

Zazwyczaj „zaawansowanych użytkowników Internetu” nazywa zomboyaschiku TV. Jak, tworząc opredeoennoe zdaniem, „zombie” … Jest to częściowo prawda. Ale prawdziwa, 100% zomboyaschik – monitor PC …. To miejsce, gdzie przyszedł formowanie opinii publicznej do logicznego maksymalnie … I najnowszej rewolucji wykonane przez internetowych zasobów – takich jak Facebook i Twitter. Najwięcej „Zaawansowane” obywatele Egiptu, Ukrainy, Livi i innych krajach ubogich przyszedł gwałtownie na ulice i obaliła jego prawowitej władzy … A potem usiadł na spalonego asfaltu i podrapał rzepę, – dlaczego wszyscy powinniśmy zrobić?

Wszędzie tam, gdzie jest Internet i Facebook, wszędzie pojawiają się całkowicie amerykańskiego myślenia. Jeśli zasilanie nie idzie na ustępstwa TNK (czytaj – USA) – rewolucja i obalenie rządu. Z różnych powodów …