377 Shares 7685 views

Jednostki reklamowe: tworzenie i prawidłowe umieszczenie. rozmiary jednostek

Reklama w Internecie – jest potężnym narzędziem sprzedaży, który jest używany przez miliony firm na całym świecie. To jest prawdziwa wygrana model, co sugeruje możliwość korzyści obu stronom. Co masz na myśli?


Reklama internetowa – jest interakcja z dwóch stron: reklamodawców i webmasterów. Dowiedz się więcej o tym, co ich rola i dlaczego każdy z nich opłaca się współpracować tak ściśle, jak to możliwe, przeczytaj nasz artykuł. Będzie ona poświęcona głównie do opisu jednostek reklamowych – jak je tworzyć, we właściwym miejscu i zarobić na nim.

korzyści dla webmasterów

Aby rozpocząć, opiszemy dlaczego właściciel witryny (lub, po prostu, webmaster) współpraca z agencją reklamową. Załóżmy, że masz do zasobu. Tematem jego mogą być zarówno komercyjnych (np opis żelazka) i rozrywka (twoje wiersze). Zarówno pierwszy jak i drugi – miejsce, które ludzie przychodzą, którzy są zainteresowani informacjami, które są zamieszczone na nim. Ale między nimi jest ogromna różnica – cel i środki zysku.

W pierwszym przypadku można rozpocząć sprzedaż żelazka na związek partnerski z dowolnego sklepu internetowego, a następnie w drugim, ta opcja jest wyłączona, nie będzie mógł zarabiać na swoje zasoby prawidłowo. I wierzcie mi, w rozrywkowej stronach kategorii znacznie więcej. Dla tych celów, a tam są sieci reklamowe. Są na rynku, oczywiście, dużo, ale tak naprawdę tylko kilka dużych firm. Jest uważany za największą sieć wyszukiwania giganta Google. Nazywa AdSense.

Piękno firmy jest to, że może pracować z każdym, kto ma stronę internetową. I zarobić na zasób może być szybko i łatwo, bez względu na jej przedmiot (oczywiście, z wyjątkiem przedmiotów z „dorosłej” treści zabronione przez przepisy i stron piratów). Aby to zrobić, trzeba utworzyć jednostkę reklamową w sieci, z którą współpracujesz, i zainstalować go na swoich stronach. Po tym, gdy zejść użytkownik będzie widział blok i ewentualnie kliknie na niego, chcąc wiedzieć o tym lub tym zdaniu już. Będziesz jako webmaster w tym przypadku otrzymują dochód. Brzmi prosto, prawda?

korzyści reklamodawców

W takich sieciach reklamowych są dziesiątki tysięcy reklamodawców. Wszyscy kupiony w kwaterami dlatego, że chcą użytkowników. A piękno jest to, że nawet w tej sprawie, który, zdaje się, nie są związane z handlu, zawsze będą osoby zainteresowane kupnem miejsca w blokach.

Wynika to z wielu zalet reklamy w wyszukiwarkach. Jest bardzo ukierunkowane. Oznacza to, że za pomocą różnych filtrów, można „zabrać” z odwiedzających, które trzeba. Kryteria oceny obejmują następujące: kraj zamieszkania, język, miasto, systemu operacyjnego użytkownika. Można również wybrać miejsca, gdzie zostaną umieszczone reklamy, aby je wybrać dla swoich kryteriów. Jest to zarówno proste i opłacalne, ponieważ w tym przypadku użytkownik pracuje z wąską zainteresowanie swoimi produktami i usługami publicznością.

I, oczywiście, inną zaletą takiej reklamy – jest jego niski koszt. Aby umieścić reklamę na przykład na ekranie telewizora, płacisz dużo pieniędzy na najszerszym zasięgu. Jednak w rzeczywistości osoby zainteresowane mogą być bardzo małe. Z drugiej strony, w reklamie online płacisz tylko kliknięcia – rzeczywiste odwiedzin witryny.

Mediator – sieć partnerska

Właściwie działanie obwodu „kupna i sprzedaży” ruchu internetowego organizuje sieć reklamową. Są one, jak już wspomniano powyżej, obfitują – pracują z różnymi formatami bloków tematycznych są funkcje, niektóre unikatowe opcje wyboru i oceny ruchu. Ale główne sieci są zarządzane przez wyszukiwarkę Google, Yandex, Bing i innych.

W tych spółek ze względu na szeroki format pracy zebrano miliony reklamodawców i webmasterów. W związku z tym popyt jest tam jako pierwszych zleceń i od zasobów oferowanych przez nią.

W Rosji, najpopularniejsza można uznać za jednostki reklamowej „Yandex” (sugerowane przez „reklama” Yandex „Network”), jak i Google (utworzonego w programie Google AdSense). Są one każdego z nas można znaleźć na setkach tysięcy witryn. Ponieważ pośrednik jest największe firmy internetowe, praca z nimi jest bardzo proste i skuteczne, ponieważ oferuje wszystkie narzędzia na reklamę. Właśnie o tym i będziemy mówić bardziej szczegółowo poniżej.

Narzędzia reklamowe

Tak więc, jak już wspomniano, istnieje wiele różnych narzędzi, które można wykorzystać do umieszczenia na stronach łącza lokacji, transparent, lub innej informacji ze swoimi partnerami. Użyj jednego lub drugiego może każdy, na podstawie własnych preferencji. Jednak najbardziej popularne (przynajmniej w Google AdSense) są dwa rodzaje narzędzi – jednostki reklam i bloki linków kontekstowych.

Oczywiście, zastosowanie jednego lub drugiego z nich, w zależności od zasobów motyw, jak harmonijnie tego czy innego materiału „podawać” przy projektowaniu witryny jak jest ona postrzegana przez odwiedzających. Na podstawie tych i innych kryteriów, webmasterzy często dokonać wyboru na korzyść bloków. I to jest bardzo rozsądne, co potwierdzają statystyki.

Jednostki reklamy – jest zawartość nośnika (obraz lub wideo), że użytkownik widzi. Może to być również włączona i Flash banner, jak to jest często wykorzystywane w reklamie. Oczywiście, obraz może być bardziej atrakcyjne dla użytkownika, ponieważ to, co zrobi kliknięcie. Ponownie, używając obrazów graficznych do przekazywania informacji szybciej i dokładniej niż w przypadku, gdy chodzi o tekst sznurki.

zalety

Jednostki reklamowe na miejscu mieć alternatywę – Bloki linki kontekstowe. Jest to właściwie plac, który jest umieszczony w różnych linki do stron internetowych reklamodawców. Każdy składa się z trzech części: tytuł, opis i adres zasobu. Prawdą jest, że istnieją strony internetowe, które dostosowują się do jednostki reklamowej łącza tak organicznie w ramach projektu strony, mogą być mylone z menu zasobów. I w tym przypadku, oczywiście, użytkownik dokonuje przejścia, są interesujące i że tytuł. Ze względu na to, czasami to narzędzie jest bardziej skuteczne.

A także w innych przypadkach, jednostki reklam na stronie w jej graficznej reprezentacji są bardziej interesujące, a w rezultacie – bardziej kuszące dla użytkownika.

popularne formaty

Jak wiecie, niektóre strony mogą wykorzystywać różne rozmiary tego narzędzia promocyjne. Jest to spowodowane tym projekt strony, co czyniło rozmieszczenie jednostek reklamowych, a także życzenia webmastera. Na przykład, niektórzy wolą mały kwadratowy banner, organicznie „parze” w artykule, podczas gdy inne, jak dużym pionowym „drapacza chmur” z boku strony.

Istnieje wiele informacji o tym, co powinno być wielkość bloków, które są bardziej odpowiednie dla niektórych miejscach, ale nieco uprościć. Według badań przeprowadzonych przez specjalistów z Google AdSense, najbardziej popularne – jest wielkości 336 x 280, 300 x 250, 728 x 90, 300 x 600 i 320 x 100 (dla telefonów komórkowych).

W związku z tym, te formaty można znaleźć najczęściej, a oczy zwiedzających stosowane do nich najbardziej. Innym aspektem – praktyczność. Te obrazy zajmują minimum miejsca, chociaż mogą one pomieścić maksymalnie informacji. Ta sama jednostka reklam można znaleźć na stronie giganta wyszukiwania. Z AdSense, na przykład, przy wyborze webmaster widzi format banera a nawet sposób to wygląda na swojej stronie internetowej w trybie podglądu.

umieszczenie

Instalować jednostki reklamowe są bardzo proste. Aby to zrobić, należy umieścić kod źródłowy HTML na swojej stronie. Jest on przedstawiony jako zbiór znaków, które pozwalają na witryny partnerskie, z którymi współpracujesz, generują reklamy bezpośrednio na swoich stronach internetowych. Oznacza to, że nie trzeba się martwić o łączeniu pojedynczych reklamodawców – wszystko zorganizowane bardzo wygodny o tym już wspomniano powyżej, na początku tego artykułu.

Oczywiście, aby jednostka pokazany jest na stronie internetowej, konieczne jest określenie nie tylko jego rodzaj, ale także miejsce, gdzie zostanie ona umieszczona. Po tym, należy zastosować do surowców witryny i wkleić kod.

Wybór miejsca

Jak można sobie wyobrazić, tematem artykułu jest reklama. Jednostka reklamowa, jednostka reklama – to wszystko, co zainteresowani reklamodawcy, webmasterów i sprzedawców, oprócz gości. Dla nich obfitość reklamy online może stać się czynnikiem negatywnym, ponieważ człowiek po prostu nie znajdzie informacji, za które w rzeczywistości odwiedzanej witryny. To źle, jeśli zbyt dużo reklam. Dlatego głównym rada – nie zaśmiecać swoją wagę strona ogłoszenie. Doprowadzi to do niższej click-through-rate, która oznacza dla ciebie, i zmniejszyć koszt jednego kliknięcia.

Lepiej zdecydować się gdzie można zainstalować jedną lub dwie reklamy w taki sposób, że są one dla użytkownika tak mało, jak to możliwe „niewygodne”. Użytkownik nie powinien zobaczyć reklamę przed nim – lub jeśli nie zaskoczy.

Narzędzia analityczne

Jest zdecydować, gdzie umieścić reklamy, będzie nekolko narzędzi. Te usługi analityczne. Mają każdy główny mediator. Najlepszym instrumentem jest rozpoznawany w świecie Google Analytics, który pozwala, aby dać maksymalną ilość danych na temat tego, gdzie odwiedzający kliknął że zobaczyć więcej i najdłuższy i rzeczy. Korzystać z tych możliwości, aby zrozumieć, jak ludzie zachowują się na swojej stronie i umieścić go do „pułapki” w postaci bloków. Nie zapomnij okresowo przeprowadzać widok jednostek reklam na swojej stronie, aby zobaczyć go „od zewnątrz” i zrozumieć, co i jak poprawić.

możliwości

Perspektywy stron zarabiających są bardzo duże. Właściciele zasobów, tworzenie treści na ulubione tematy, można łatwo zarobić więcej niż dostali się na swojej podstawowej pracy. To daje możliwość zarabiania na tym, co lubisz robić najbardziej. I to jest bardzo fajne, jeśli chodzi o pragnienie, aby spróbować i ciężej pracować.

odkrycia

Obecnie jednostki reklamowe są bardzo użytecznym narzędziem do zarabiania na stronach internetowych. Stosując pewne podstawowe umiejętności analityków, z ich pomocą możliwe jest, aby znacznie zwiększyć dochody uzyskane z jednej strony internetowej. I otwiera nowe horyzonty dla ludzi, którzy lubią to robić. Doświadczenie pokazuje, że takie „Internet przedsiębiorców” rośnie.