357 Shares 2082 views

Alternatywne układy klawiatury, aby użytkownicy reaguje z aprobatą

Ten artykuł – dla tych, którzy są niezadowoleni z chaotyczny układ liter na standardowej układy klawiatury QWERTY / QWERTY produkowanej niestety wszędzie, a może nawet powiedzieć jeden monopol.

Innowacyjna firma „Klawiatury Shcheblykin” zasugerował wykorzystanie alternatywnych układów klawiatury, gdzie często używanych liter znajdujących się w części alfabetu, dzięki czemu możliwe jest łatwe, łatwo wpisać teksty z jednym lub dwoma palcami, jak robi większość użytkowników, którzy nie chcą się rozwijać „w ciemno” metoda set.

Mówimy o klawiaturze Ladonnik 2 (Ladonnik 2). (Www.okeyboards.com)

Na układ klawiatury cyrylicy wspólnych litery umieszczone są w jednostce centralnej oraz – jako część alfabetu, tak, że od 80 do 90% tekstu jest wpisany na szerokości 4 klawiszy. (BVGD, klmn, PRSTN IAOE +). W języku łacińskim spółgłosek, ułożone w porządku alfabetycznym, znajdują się powyżej samogłosek częstotliwości, tak, że w centralnej jednostce zatrudnieni również główną część tekstu. W tym samym czasie, co jest również ważne, litery różnych środowisk. Na żółtym tle, na przykład litery umieszczone są rzadkie, więc można je znaleźć jak najszybciej. Blind metoda wpisywania Ladonnik 2 nie jest wymagane: układ „zaostrzone” w indeksie i środkowych palców.

Charakterystyczne jest, że nowe alternatywne układy odpowiedzieć zatwierdzenia jako nowych użytkowników i wykorzystywane do standardowego układu. Jako zwykłych ludzi, jak i naukowców, psychologów, lingwistów. Absurdem jest, w rzeczywistości, zaprzeczyć, że centralna jednostka układ klawiatury cyrylicy, na przykład, jest przechowywana natychmiast.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy Ladonnik 2 klawiatury, działając wyłącznie jako oprogramowanie na ekranie klawiatury dla OS Android, z opisywanych układów, stała się znana nie tylko w Rosji, ale także w Polsce, na Ukrainie, w Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Niemczech …

Krytyki, oczywiście, są: o konstrukcji, jakości modułów oprogramowania, instalacji … Liczba wyróżnień o układach stale rośnie.

Nie trzeba dodawać, układ klawiatury nadal jest nie idealny, trzeba stworzyć wersje zlokalizowane. Ale nie wszystko jest zrobione od razu. Biorąc pod uwagę, że klawiatura jest sprzeczny ręką w wersji hacked Innowacyjna Firma „Klawiatury Shcheblykin” liczyć na szybkie generowanie przychodów nie jest konieczne. Bez tego nie ma ruchu do przodu.

Firma liczy na partnerów spośród smartfonów producentów.