507 Shares 8587 views

Co to jest wpis? Zamieszczenie na forach, blogach, portalach społecznościowych. Inf zarobki

Każda osoba kiedykolwiek słyszał o niektórych rodzajów dochodów w Internecie. Ale jeśli copywriting i przepisywanie jest wymieniona na tyle często, aby powiedzieć opublikowania zapomnieć. Co to jest wpis? Czy dużo może zarobić? Co jest księgowanie w życiu społecznym. Sieci i różni się od opublikowania bloga lub forum? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w artykule.


Co to jest wpis?

Wpis jest proces pisania małych wiadomości lub wiadomości na stronach internetowych, specjalnie zaprojektowanych do tego celu. W rzeczywistości, wpis jest specyficznym rodzajem copywriting. Ponieważ środki te mogą działać jak blogi, serwisy społecznościowe, fora, księgi gości, i wiele innych. Komunikat, który dostarcza plakat nazywa czczo. Jego długość wynosi zazwyczaj od 100 do 300 znaków. Linki do witryny są publikowane bezpośrednio w wiadomości, jeśli w ogóle, mogą dzielić się zasady, na których wpis jest wykonane, lub w specjalnie wyznaczonych do tego pola.

Co jest delegowanie linki? To miejsce docelowe posty z linkiem, który może być anchor text (tekst łącza, na przykład w podpisach na forach) z kotwicy tekst, który pasuje przydomek wpisy lub bez kotwicy.

Istnieje wiele rodzajów oddelegowania, które mają różne cele.

Dlaczego potrzebujemy delegowania?

Istnieją trzy główne powody, dla porządku publikacji: do reklamowania produktu lub zasób, aby przyciągnąć odwiedzających stronę, promocja za niewielkie pieniądze przez coraz związanych linki z innych stron.

Że takiego wątku? Jedną z najbardziej popularnych metod reklamy i nakłanianie odwiedzających witrynę. Jest duże zapotrzebowanie wśród specjalistów, których działalność jest podłączony do Internetu. Usługa wpis znajdują się w różnych sytuacjach, ale wśród nich są najbardziej powszechne i ważne.

Delegowania, aby przyciągnąć odwiedzających

Co to jest wpis? Jednym ze sposobów, aby przyciągnąć odwiedzających do komunikowania się w nowo otwartym forum, ich interesują i push to talk. Nawet w przypadku najbardziej udanych reklamy jest prawie niemożliwe, aby uzyskać odwiedzających do zasobu do komunikowania się, jeśli nie masz co najmniej początkowej zawartości. Jako gość będzie mógł przyłączyć się do dyskusji, czy jest to po prostu jeszcze nie?

Przy tym celu właściciel forum zatrudnia zespół specjalistów, którzy będą w stanie dokonać wpis – jakości zasobów, aby wypełnić pierwszą wiadomość.

Forum, w którym, niezależnie od powodów, aby przestać komunikować, robi to samo odbywa się napełnianie witryny z nowych treści w celu odepchnięcia odwiedzających do komunikowania się, aby stymulować dyskusję.

Przyciągnąć odwiedzających zamieszczając możliwe i na innych podobnych projektów, ponieważ każdy z nich będzie musiał być regularnie aktualizowana, a początkowa zawartość.

Sieci społeczne we współczesnym świecie są popularne. Co jest księgowanie nowe tweety myśli? Oraz utworzenie stanowiska „VKontakte”? Jest to ten sam tekst wpis w odniesieniu tylko do miejsca w sieci społecznych: w grupie lub na stronie o dużej frekwencji. Może to również obejmować tworzenie notatek i blogów i katalogów.

Wpis: tani rozkręcać

Co jest księgowanie w sieci społecznych, blogów, forów? Tani sposób promocji zasobu produkując naturalne linki z innych stron tematycznych.

Rozważmy naturalny czynnik linki. Ponieważ blogi, fora i podobne środki są otwarte, nawet bardziej, specjalnie stworzony, aby pomieścić wiadomości odwiedzających, bez filtra lub wykluczyć wyszukiwarka nie będzie mógł zakazać opublikować link. nie jest do tego uprawniony, nawet szukać specjalisty, produkcję ręczną kontrolę. Oczywiście, to nie znaczy, trzeba ignorować zasady zasobów, w którym wpis jest.

Tematichnost linki odgrywa również rolę. Jeśli bezmyślnie, aby umieścić je tam, gdzie jest to możliwe i w maksymalnej wysokości, to nie doprowadzi do niczego dobrego. Efektem tych linków jest wypoziomowana szybciej niż można sobie wyobrazić, nawet przy założeniu, że metoda ta miała jakiś wpływ na swojej stronie. Kolejny problem – zasób może produkować sankcji lub nawet wysłać zakazać wszystkich wyszukiwarek. Mówimy o tym, że trzeba użyć specjalistycznego oprogramowania do wysyłania linków do różnych blogach, księgach gości i na forach.

Tak więc, jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci, konieczne jest przygotowanie linki tylko z terenów produktów dla dzieci. Ponadto wszystkie posty powinny być wysokiej jakości i są zgodne z zasadami zasobów, na których są umieszczone.

Niski koszt oddelegowania

Wpis – jest to dość tani sposób promocji witryny. Administratorzy witryn nie wymaga zapłaty za linki mieszkalnych. Płatność jest dokonywana tylko do tych, którzy tworzą posty.

Inf zarobki

Aby dokonać delegowania jest nie tylko sprawiedliwy, ale również bardzo interesujące. Jeśli dasz sprawę do około 2 godzin dziennie, a potem będzie miał czasu, aby stworzyć około 30 wiadomości dobrej jakości. Oczywiście, że po raz bardziej wolnym, można złapać wiele więcej.

Średnia opłata za taką pracę to około 10-15 centów za posta. Istnieje specjalny wymiany dla pracodawców. Logując się do niektórych z nich, możliwe jest, aby zapewnić stabilne i regularne delegowania dochodowego.

Co jest zaletą delegowania? Łatwość pracy, ich szybkiego wdrożenia. Oczywiście, publikując jeden z rodzajów copywriting – nie najlepiej opłacani. Ale może być doskonałym punktem wyjścia dla autora, który właśnie zaczął zarabiać w Internecie. Istnieją również zapalonych plakaty, specjalizujące się tylko w tego typu copywriting.