163 Shares 8123 views

Zajawka: Co to jest i jak je zrobić?

Dla webmasterów istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy na jego stronie internetowej. Jednym z najbardziej popularne są zajawka promocyjne. Co to jest i jak zarabiać pieniądze – dowiesz się w tym artykule.


Jaki jest zapowiedź?

Zajawka (od angielskich teasery. – „Teaser”) stanowią jednostki reklamowe, które są umieszczone na stronie. Charakterystyczną cechą reklam teaser – krzykliwe nagłówki i kuszący obraz. Innymi słowy, czynnik psychologiczny jest efektywnie wykorzystywane w celu przyciągnięcia użytkowników. Głośny nagłówek przyciąga uwagę i myśli, klikając na teaser, to jest bardzo ekscytujące wieści, lub linki do produktów innowacyjnych.

Ten chwyt marketingowy od dawna stosowane na całym świecie w celu przyciągnięcia nowych klientów, nie tylko w Internecie. Jasne billboardy na drogach i znaki w sklepach są również tworzone na podstawie reklam teaser.

Jak zarabiać na zapowiedziach?

Webmaster może zacząć zarabiać teaser, gdy frekwencja w jego życiu nie przekroczyła 500 unikalnego adresu IP dziennie. Jeśli zaczniesz to zrobić, zanim będzie można dostać złą reputację z wyszukiwarek. Robot zignoruje młodego witrynę, która ma ogromną ilość reklam, które będą niekorzystnie wpływać indeksowania. Chociaż istnieje wiele sieci teaserowe, które wymagane frekwencja wynosi 100 gospodarze dziennie.

W każdym przypadku, aby w miejscu o niskiej frekwencji będzie trudne. Dlatego przed zarejestrowaniem w sieci teaser, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na Witrynie promocji i Optymalizacja stron. Przebywał w promocji będzie się opłacać dwa razy, gdy taka reklama zacznie zarabiać.

Dochód z zapowiedziach webmastera otrzyma użytkowników kliknięć jednostek reklamowych. Cena za kliknięcie waha się od 30 centów do 5 rubli. W związku z tym więcej gości będzie na miejscu, tym bardziej przychody z reklam zwiastuna oczekiwać webmasterów. Średnio odwiedzających witrynę w ciągu kilku tysięcy unikalnych hostów dziennie jest w stanie przynieść jego właściciela do 1000 rubli dziennie.

Najlepsze zajawka dla zysku

Na początek, webmaster natychmiast pojawia się pytanie: „Jaki jest najlepszy i opłacalne zapowiedź?” Recenzje w sieci pozwalają na prostą analizę porównawczą i określić najbardziej skuteczną zwiastun online za życia.

Liderzy wśród teaser dla nowych sieci są Medianet.Adlabs i Bodyclick. Obie sieci są na tyle lojalny dla webmasterów i uczynić wymaganiom w 100 unikalnych odwiedzin dziennie. Ponadto, strony są podejmowane nawet na darmowy hosting (500 hostów dziennie). Ale pay per click nie jest bardzo duża – od 30 do 50 centów.

Wyższe wymagania na stronie popycha zwiastuna sieci Direct / ogłoszenie. Rejestracja jest wymagana dla 500 hostów dziennie. Ale w tym przypadku cena wzrasta do 5 rubli za kliknięcia linków reklamowych.

Jeden z najdroższych i pierwszych sieci teaser w Internecie – Marketgid. Oprócz dużej bazie jednostek reklamowych, sieć ta oferuje usługi tworzenia teasery i banerów na stronach internetowych.

Jak umieścić teaser na swojej stronie internetowej?

Teaser każdej sieci ma użytkownikowi umieszczenie jednostki reklam. Zgodnie z ogólną zasadą, wydawanego pomieścić kod HTML do umieszczenia na stronie. Lokalizacja w tym przypadku określa się z webmasterem.

Poprawna lokalizacja dla teaser – kolejnym ważnym czynnikiem wysokiego dochodu. Optymalne miejsce dla takiej reklamy – miejscu bocznego, piwnicy i artykułów środku, pod warunkiem, że jednostki reklamowe nie naruszają struktury serwisu.

Lepiej jest wybrać najbardziej odpowiedni do witryny podlega zajawka. Co to będzie – czy aktualności artykuł o piękno – to webmaster. Najważniejsze jest to, aby harmonizowały z reklamy w tekście, to prawdopodobieństwo, klikając na link wzrośnie.

Nie trzeba używać zbyt wiele jednostek reklamowych na stronie. Większość ludzi boi się obfitości reklamy, i łatwiej jest przenieść się do innego zasobu, gdzie bardziej przydatna informacja dla zapytania. Zajawka powinna być w zgodzie z projektem w miejscu i nie drażnić gości.

Z układem bloków teaser możliwe, a nawet konieczne do eksperymentu, biorąc pod uwagę behawioralnych czynników o odwiedzających witrynę.

Jak zrobić teaser dla siebie?

Webmaster może tworzyć własne łamigłówki. Co to daje? Liczba odwiedzających stronę wzrośnie kilkakrotnie, które dadzą znaczący impuls do wyższych zarobków. Skutecznie tworzyć teasery do zwiększenia sprzedaży sklepów internetowych lub rozwoju działalności informacyjnej.

Stworzony zwiastun powinien zawierać intrygę, mają wzrok tekst i żywy obraz, na którym ma zostać kliknij. To na tej zasadzie działa tzw reklama szokująca w Internecie z czasem przerażających i nieprzyjemnych obrazów. Jednak ludzie są skłonni do przekazywania takich zdjęć, który jest używany przez doświadczonych webmasterów.

Tworzenie teaser można również pozostawić profesjonalistom, którzy za niewielką opłatą będzie stworzyć skuteczny i przekonujący jednostkę reklamową.