88 Shares 1241 views

Artykuł obrotu – Optymalizacja w celu zwiększenia efektu katalogów

Trzeba optymalizować swoje artykuły tak, że stają się one korzystne dla wyszukiwarek. Wskutek artykułów optymalizacji wyszukiwarek mogą docenić zawartość olejku i wysokiej jakości. Ponadto, jeśli wyszukiwarka widzi zoptymalizowane artykuł jest bardzo trafne i wysokiej jakości, będzie to miało pozytywny wpływ nie tylko na masę link do artykułu, ale również do kierowania ruchu do innych artykułów lub swojej stronie głównej, a także optymalizacji pomoże użytkownikom znaleźć informacje czego szukasz.


1. Artykuły, które nie są zoptymalizowane w zasadzie to strata czasu. Powodem tego jest fakt, że jeśli tekst nie jest zoptymalizowany dla zapytań, użytkownicy będą trudne do znalezienia, aby natknąć się na tym artykule. A jeśli Twój artykuł zawiera link do swojej głównej stronie internetowej, ten link będzie miał wielką wagę – wyszukiwarka może uznać, że nie odnoszą się one do przedmiotu stronie głównej. Ważne jest, aby określić, które artykuły i jakie są bardziej skuteczne niż inne. Jeśli masz dobry system, który przyciąga czytelników, którzy nie wyważać otwartych drzwi – zapewnienie efektywności i nadal to robić follow-up artykuł w podobny sposób, to prawie i artykuł obrotu jest.

2. Jest to znany fakt – wysyłania artykułów w katalogach mogą potencjalnie stanowić dużą ilość ruchu na swojej stronie internetowej. Jednak obecnie istnieje duża liczba katalogów artykuł, wielu z nich są tematyczne, więc ważne jest, aby skupić się na pozycji katalogu, które są podobne do tematu swojej stronie. Określić, które strony oferują największy ruch, a następnie skupić się na tworzeniu treści dla tego konkretnego artykułu katalogów.

3. Słowa kluczowe, to jest bardzo ważne, a jeśli nie optymalizacji słów kluczowych artykułów, które odnoszą się do swojej głównej stronie, artykuł obrotu nie daje dobrych rezultatów. Aby ustalić, które słowa kluczowe są najbardziej skuteczne dla Ciebie i słowa kluczowe, które stanowią główne strumień odwiedzających użyciu specjalnych narzędzi statystycznych z Google, Yandex. Staraj się zwracać uwagę na szczegóły i połączenia z kotwicą. Chociaż należy zmieniać anchor text z artykułu do artykułu, ważne jest, że większość tekstów kotwiące są związane z treścią i ukierunkowanych słów kluczowych. To zwiększy swój „ciężar łącza” przy obliczaniu wyników wyszukiwania. Skupiając się na kluczowych i optymalizować swoje artykuły dla nich, odgrywa również ważną rolę sama pozycje katalogu (lub raczej jego PR w wyszukiwarce).

Mimo wszystko, jeśli masz trochę czasu, aby napisać lub napisać artykuł, można również podjąć dodatkowe środki w celu zapewnienia, że są one zoptymalizowane tak bardzo jak to możliwe, aby zapewnić jak najlepsze szanse na wysoką pozycję i ruch.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można pisać artykuły i gdzie można dowiedzieć się o wiele więcej na powyższym zasobu.