646 Shares 2306 views

Reklamodawcy i wydawcy w tym samym czasie

Jak kupować i sprzedawać dual pad do osiągnięcia zysku na wydatkach na reklamę dla reklamy.Kak w zysku. Reklamodawca i wydawca w tym samym czasie? Czy jest to możliwe?


Kwestie te dotyczą wszystkich, którzy są w jakiś sposób zaangażowany w informacji biznesowej w Internecie.

Site Prdvizhenie vsegla wiąże się z wysokimi kosztami reklamy – to chyba najbardziej śmiały kawałek ciasta różnych kosztów związanych z promocją strony w Internecie.

I to jest całkiem naturalne, że żadna firma nie przyniesie ani grosza, nie mając żądaną witrynę tprodvizheniya i regularnie odwiedzających do sayt.Biznes dla początkującego jest zawsze w potrzebie początkowym naciśnięciem i ruchu drogowego.

Jako reklamodawca w systemie BannersBroker, można uzyskać zarówno rolę wydawcy! Generowania dochodów w Internecie, zakup platform reklamowych i sprzedaje je do podwójnego zysku przez spółkę, aby móc ruchu na stronie poprzez wykorzystanie ruchu do tych stron (witryn internetowych).

Ta technika jest innowacyjny i obejmuje dużą prędkością do użytku przedsiębiorców internetowych i promocja stron różnego rodzaju.

Zalety układu, zapewniając dochód w postaci łączonej są oczywiste.

Miliardy dolarów wydawane są co roku w agencji reklamowej lub domu biznesu właścicieli internetowych na całym świecie. Pay-Per-Click usług takich jak Facebook PPC, PPC YouTube, Google AdWords … tworzyć ogromne zyski dla swoich firm. Jednocześnie żadna z tych firm nie podzielają ich przychody ze teklamy, a Banners Broker płaci 200% wysokości kosztów reklamowych. Tak więc, oprócz sposobów, aby reklamować swoją firmę online, Banners Broker oferuje sposób swoich klientów vozmozhnocht zarobić pozostałych dochodów.

Zrozumieć pojęcie dużo łatwiej niż można się było spodziewać … W zasadzie, firma wykorzystuje swoją ogromną siłę nabywczą (BB kupuje przestrzeń reklamową, a następnie umieszcza go na wolnym rynku i sprzedać po najwyższej cenie dla Ciebie) na zakup powierzchni reklamowej w Formularz wyświetleń banerów. (W ten sposób oni stworzyć globalne zasoby reklamowe, które są świadczone w panelu). Klienci baners Broker stać wydawnictwa, które tworzą dochód (nagrody klienta), na podstawie zasobów reklamowych. (Ad-Pub Combo)

Jedyną rzeczą, którą jako członek / klient musi zrobić, to przesłać swój banner (y) (lub banery Banners Broker), zgodnie ze swoim nishee i regionu (kraju lub miasta) i Banners Broker będzie automatycznie umieszczać banery w internecie i generowania ruchu na swojej stronie. Można również reklamować żadnej innej działalności gospodarczej lub program partnerski, oraz w tym samym czasie.

494 shares 8062 views
533 shares 4049 views