412 Shares 1904 views

Małe Lee tablice ogłoszeń wydajność?

Sprzedaż towarów stale wychodzą możliwość umieszczenia całkowicie bezpłatną reklamę na ogromną liczbę światowej sieci witryn odwiedzanych w postaci tablic ogłoszeniowych. Przeprowadzenie badania, jakie to wszystko jest połączone, otrzymała odpowiedź – bardzo niska skuteczność takiej reklamy i dlatego zwraca.


Dlaczego takie małe tablice ogłoszeń efektywności?

Możemy dokonać ich opinii w tej sprawie. To jest coś, że większość firm stosuje się do usługi automatycznego dodawania propozycji Darmowe ogłoszenia Ukrainie.

Po kilku udanych eksperymentów i wykorzystując wszelkie metody, w tym automatycznego i ręcznego umieszczania, dostaje bardzo interesujące wyniki.

Podczas korzystania z automatycznej metody przy użyciu bardzo dobrze znanego oprogramowania wśród webmasterów, mamy publikację bardzo wątpliwej jakości.
Po pierwsze, program ten nie był w stanie umieścić na tablicy ogłoszeń z zagnieżdżonych pozycjami. Jako przykład, jeśli sprzedajesz drzwi, należy najpierw wybrać główny nagłówek „Budowa i remont” po przeładowywania strony „materiały budowlane”, a po niezbędnej podpozycją. Bardzo miękki robić te operacje po prostu nie mogę.
Po drugie, uznanie „captcha” w wielu przypadkach nie udało się rozpoznać oznaki.
Po trzecie, nie należy poprawnie wypełnić kilka pól, w wyniku usunięcia administratorów.
Po czwarte, niezdolność do dodawania zdjęć.
Nawet przy starannym projektem tworzenia reklam, prawidłowo i nie jest idealnie położony ponad piętnaście procent wszystkich tablicach ogłoszeniowych. Ale najważniejszą cechą jest to, że najbardziej popularne planszowe darmowe ogłoszenia są bardzo dobrze chronione przed automatycznym delegowania. Oznacza to, że byliśmy w stanie dodać reklamę tylko w niemoderowanej i słabo zabezpieczonych płyt globalnej sieci, łączna frekwencja, która jest zerem, a tym samym wydajność, jak również.

Gdy ręcznie sama publikacja jest jedyną wadą – to wydatki dużej ilości czasu, aby szukać zakwaterowania i ogłoszeniowych płyt za pomocą wyszukiwarek.

Na podstawie wszystkich powyższych, wykonujemy kilka zaleceń dla tych, którzy potrzebują do reklamowania na tablicach.
1. Dodać w trybie ręcznym.
2. Wypełnij wszystkie pola w formularzu dodawania ogłoszenia.
3. Dodaj zdjęcia i cenę.
Więc można zwiększyć efektywność billboardów.
Albo po prostu zaufać profesjonalistom!