774 Shares 1058 views

Wenus w Koziorożca: lojalność i kalkulacji

Wenus – planeta uczuć przyjemności i estetyki. Jej pozycja na wykresie urodzenia pokazuje, w jaki sposób dana osoba lubi, jak cieszyć się pięknem, o ile on jest uroczy i seksowny, jaki rodzaj ludzi przyciąga.


Wenus w znaku Koziorożca jest Ziemia w (i znak biznes, celowy, dość suche i twarde) pod kontrolą Saturna. Odwiedzając jego Wenus, planeta estetyki, piękna i miłości, czuje się nieco niezręcznie, ale ta sytuacja ma swoje zalety.
Koziorożec w każdej dziedzinie jest wysokiej koncentracji, dyscypliny, przestrzegania zasad i przedstawianie fundamentów społecznych, jak również głos rozsądku. W sferze zmysłów, oczywiście, stwarza wiele problemów: Wenus w Koziorożca sprawia, że jego właściciel starannie ukrywać, a nawet tłumić swoje emocje niemal od kołyski, aby podporządkować sobie uczucia żądań powód. Jeśli ci ludzie pokazują swoje uczucia, robią to bardzo dobrze przemyślana i tylko wtedy, gdy mocno wierzą w ich znaczenie.

Problemy mogą wystąpić również na poziomie fizjologicznym: w niektórych przypadkach, Wenus w Capricorn kobiety mogą bezpośrednio wskazywać niepłodności. A stłumione emocje są obarczona wybuchu gwałtownych wybuchów, – nerwica, depresja.

Wenus w Koziorożca może dokonać danej osoby niewrażliwe i Mercantile problemów rodzinnych i małżeńskich: tacy ludzie są często żonaty drodze obliczeń, od pieniędzy i pozycji społecznej. Osoba ta będzie zimne i suche, ale być szczery ze swoim partnerem: Koziorożec nieodłączne poczucie odpowiedzialności i sprawiedliwości, dążenie fair play rozciąga się do relacji osobistych, ale wolałbym biznesu niż miłość. W każdym razie, nie można bać się linki na stronie: jeśli Wenus w Koziorożca jest głuchy, a następnie do wszystkich bez wyjątku.

Kocham Koziorożec trudne do osiągnięcia, ponieważ ma bardzo wysokie i bardzo specyficzne wymagania dla potencjalnych partnerów: istnieją status społeczny, a nienaganna reputacja i wysokim poziomie moralnym właśnie listę. Taki rygorystyczny proces selekcji ze względu na fakt, że emocjonalnie osaczony słabo rozumie potrzeby swej duszy człowieka w sferze uczuć jest niezwykle wrażliwy. Istnieje najwyraźniej nie przestępca i ciężko Koziorożec potrzebuje wsparcia. W miłości, jest on bardzo koncentruje się kochać raz w życiu – zasadę, że jest pewny, aby stworzyć nazwę Venus w Koziorożca. Kobieta, na przykład, może być wierni długo martwy kochanek. Lub może cierpieć przez człowieka, który ją rzucił: wytrwałość w połączeniu z bezsilności w dziedzinie stosunków międzyludzkich.

Pozytywna cecha, która daje zmysłowy Venus Koziorożec z tendencją do ograniczania i wszystko uporządkowane, – absolutnej lojalności. To musi być wzajemna: on nie wybacza zdrady, bo kiedyś złamane serce zawsze zamienia ją w kawałek lodu.

Ale kochać człowiek z Wenus w Koziorożca nie żeni się bez kalkulacji: jest nieodparta naturalna praktyczność. Ale miłość rozszerza swoje granice, na przykład, wybrany jeden w średnim wieku, miała miejsce w życiu właściciela Wenus w Koziorożca może stać się o wiele młodsza dziewczyna od niego, dla którego stał się patronem i opiekunem.