441 Shares 8287 views

Shahray Sergey Mihaylovich: Biografia, kariera, praca

Rosyjski polityk jasny i wybitny mąż stanu Shahray Sergey Mihaylovich potomkiem dziedzicznych Terek Kozaków, którzy osiedlili się na brzegach Tereku i wiernie służą rosyjskich z XVI wieku. Urodził się 30 kwietnia 1956 w Symferopolu, w rodzinie pilota wojskowego, a po wypadku z powodu redukcji sił zbrojnych, którzy wrócili do rodzinnej wsi, Żołnierskich i przez długi głowy czasu kołchozu.


Wieloletnie badania przyszłej polityki

Po ukończeniu z wyróżnieniem studiów w szkole średniej, stał się student prawa na Uniwersytecie w Rostowie i ukończył z wyróżnieniem studia na kierunku „gosudarstvovedenie”, wpisanej w 1978 roku na studiach. Cztery lata później Shahray obronił pracę i otrzymał tytuł kandydata nauk prawnych. Kolejnym etapem badań wzrosła w 2005 roku w Petersburgu, obronił pracę doktorską. Rok wcześniej otrzymał dyplom Akademii Finansów, utworzonego przez rząd rosyjski.

Nauka i praca jako konsultant

Zaraz po ukończeniu szkoły absolwent Shahray Sergey Mihaylovich zaangażowany w działalność dydaktyczną. Bezpośrednio na ścianach Uniwersytetu Moskiewskiego został stworzony Laboratorium Informatyki Prawnych i Cybernetyki, który skierowanych do 1990 r. W 1991 roku został zaproszony jako konsultant do udziału w jednej z komisji rządu ZSRR. W ramach swoich obowiązków Shahray nadzorował tworzenie elektronicznego systemu liczenia głosów w głosowaniu i opracowała składnik prawnej swojego algorytmu. Technologia ta została z powodzeniem stosowany podczas następnego posiedzenia.

Zacznij wspinaczki

Jego kariera polityczna Siergiej Michajłowicz Shahray rozpoczęła się w styczniu 1990 roku, stając się członkiem Rady Najwyższej jako MP reprezentująca elektorat jednej z dzielnic stolicy. W tej strukturze, jest prowadzony przez Komitet ustawodawstwa. Od tego czasu jego kariera poszła w górę stromo.

Po krótkim czasie stał Wicepremier, nadzorowanie prac Państwowego Komitetu Polityki Narodowej, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Ministerstwa Bezpieczeństwa. Jednym z najważniejszych momentów swojej działalności publicznej tego okresu jest udział w przygotowaniu dokumentów przed utworzeniem Wspólnoty Niepodległych Państw oraz Traktatu Federalnej.

Pozostawienie w 1992 roku, stanowisko wicepremiera, kieruje na jakiś czas tymczasową administrację w terenie, który wybuchł konflikt osetyjski-Inguska, a następnie dostaje stanowisko wicepremiera. Nie jest zaskakujące, że kiedy wakat na czele Komitetu Polityki Narodowej, najlepszym kandydatem na zastąpienie jej stwierdzono Shahray Siergiej Michajłowicz. Narodowość i przynależność do różnych grup etnicznych, niestety, często powodują kolizje.

Wybory do Dumy Państwowej

To stało się bardzo istotne dla Siergiej Michajłowicz później. W 1993 roku został pierwszym zastępcą rosyjskiej Dumy Państwowej, aw 1995 – drugie. Jako członek najwyższego organu ustawodawczego kraju, Shahray uczestniczył w szeregu jego głównych grup parlamentarnych i był członkiem komisji, która rozwija regulaminu Dumy Państwowej, a także wykonać szereg zadań jeszcze.

W grudniu 1996 roku, Shahray Sergey Mihaylovich, którego biografia jest ściśle związana ze wszystkich najważniejszych wydarzeniach z okresu powstawania państwa demokratycznego w przestrzeni postsowieckiej, staje się członkiem Trybunału Konstytucyjnego jako przedstawiciel głowy państwa. Ponadto administracja prezydenta pełni funkcję zastępcy szefa. W latach, kiedy rząd rosyjski kierowany przez E. M. Primakowem, Shahray był jego doradcą w zakresie prawa i polityki regionalnej.

Praca w Izby Obrachunkowej oraz procesu KPZR

W 2000 roku Siergiej Michajłowicz Shahray, polityk z nowego magazynu demokratycznej, został awansowany do pracy w pokoju i policzalny, pomimo ekstremalnych zatrudnienia, kontynuował naukę jako profesor MGIMO. Jednym z najbardziej zaskakujących epizodów na początku lat dziewięćdziesiątych było spotkanie Trybunału Konstytucyjnego, który zaangażowany Shahray.

Sergey zajmuje się przepisów dotyczących rozwiązania partii komunistycznej. Jego niewątpliwą zasługą jest fakt, że jest w stanie wykazać bezprawność uzurpacji władzy w kraju jednej konkretnej partii, to jednak nie pozwala postępowanie przekształcić swoją działalność po procesie norymberskim.

Najwyższe miejsce w rankingu rosyjskich polityków

W 1993 roku nie było jeszcze jedna spośród wielu rosyjskich partii politycznych – Notatka, twórca, który był Siergiej Michajłowicz Shahray. To prowadzi politykę koncentrowała się głównie na konserwatyzm i centralizmu z kombinacji samorządu z federalizmu. Znaczny sukces miała w wyborach do grudnia 1993, kiedy to udało się uzyskać 6,8% głosów, a jego przedstawiciele otrzymali 33 mandatów – stworzenie jednego z najbardziej wpływowych frakcji.

W tym samym roku urodziła się nową rosyjską konstytucję. Wśród innych wiodących prawników w jego rozwoju brała udział Shahray. Siergiej Michajłowicz sprawie ogólnych wyników roku na szczycie rating czołowych rosyjskich polityków. W następnym roku, gdy proces politycznej amnestii dla uczestników w pewnych zdarzeń, które miały miejsce jesienią 1993 roku, stał się jednym z najbardziej aktywnych artystów przeprowadzonych na podstawie pomysłów przedstawionych przez nich pojednanie cywilnego. Wszystko, co wydarzyło się na ścianach w Białym Domu, Shahray charakteryzuje jako element wojny domowej i narodowej tragedii.

Problemy związane z wojny w Czeczenii

W następnym roku Shahray Sergey Mihaylovich jakiegoś powodu przerywa swoją pracę jako ministra narodowości. Wielu obserwatorów przypisują tę różnicę swojego podejścia do wydarzeń z wojny czeczeńskiej i wymogów nałożonych przez kierownictwo kraju. Według nich, Siergiej był zwolennikiem negocjacji i kompromisu, aby uniknąć niepotrzebnego rozlewu krwi, podczas gdy wymagane było bardziej rygorystycznych środków.

Aktywne życie polityczne

W kolejnych latach, uhonorowany adwokat Rosja Shahray Sergey Mihaylovich odbył szereg wybitnych stanowisk rządowych, w tym w uzupełnieniu do działań w Izbie Obrachunkowej należy zauważyć członkostwa w radzie dyrektorów OAO „Gazprom-Media”. Również w jego rekord toru obejmuje stanowisko wiceprezesa i wykonawczego sekretarza Rosyjski Związek Podatników, prezes Krajowej Federacji Badmintona, Prezesa Członek Zarządu Federacji Rosyjskiej Kultury Fizycznej i Sportu oraz szereg innych stanowisk wyższego szczebla. W 2009 Shahray został mianowany członkiem międzyresortowej komisji w sprawie edukacji.

Życie rodzinne jest wybitnym politykiem

Są osoby, które tkwi w zdolności do łączenia spraw państwowych z opieką w domu. Shahray i traktować je. Sergey, jego żona Tatiana i Sergey synowie, Michael i córka Maria – to naprawdę silna rodzina. Wszystkie dzieci otrzymały znakomite wykształcenie. Najstarszy z nich – Sergey – szef inspekcji w sprawach mieszkaniowych, w jednej z rosyjskich regionów.

A dzisiaj Shahray Sergey Mihaylovich, zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule, pełne siły i chęci, by służyć Rosji, dając jej swoją energię i doświadczenie. Nie ma wątpliwości, że należy do jego prawowitego miejsca w galaktyce polityków, aby zapewnić przejście Rosji z państwa totalitarnego do demokratycznego rozładować. Pomimo wszystkich trudności, jakie napotykają dzisiaj nasz kraj, zasługa tych osób jest niezaprzeczalna.