398 Shares 3688 views

Jak uczyć się języka angielskiego: wskazówki i triki

Jak uczyć się angielskiego? W nowoczesnym społeczeństwie, ta kwestia nie jest już rzadkością. Coraz więcej ludzi na świecie zaczynają zdawać sobie sprawę, że aby osiągnąć sukces w wielu dziedzinach życia, nie posiadającym co najmniej jeden język obcy, to staje się coraz trudniejsze z każdym rokiem.

A potem pewnego dnia budzimy się z myślą: „To jest to! Rozwiązany! Dowiedziałem się doskonale angielski (niemiecki, hiszpański, chiński) i wtedy …”. Nawiasem mówiąc, w rzeczywistości, i to, co się wtedy stanie?

1. Porozmawiaj o zamówieniu.

  Eksperci nie polecam, aby rozpocząć, aby dowiedzieć się, że jeśli jeszcze nie zdecydowali się na ten cel. Bardzo często do mnie, jako osobę, która zna kilka języków obcych i zasięgnąć porady. Zawsze staram się dowiedzieć, co druga strona wymaga znajomości tego rodzaju. A jeśli wrócę coś niezrozumiale, jak: „No, to jest cool! Przyjaciele get-towarzyskich będzie zazdrosny „i chcę odpowiedzieć:” Nie trać czasu i skierować swoją energię w jakimś innym kierunku”.

  Znasz dźwięk prawego pytanie? No, na przykład tak: „W jaki sposób można nauczyć się angielskiego? Naprawdę muszę, bo już próbuje zmienić pracę, i to jest dodatkowym atutem! „Widać, że osoba ma określony cel i motywację, a tym samym, że jest już blisko sukcesu.

  Podczas gdy cele są oczywiście bardzo zróżnicowane. Oto kilka przykładów:

  • Podróży lub dowolny wyjazd turystyczny. Myślę, że już wiem, że aby poznać tego czy innego kraju jest niewielka i historie profesjonalnych przewodników i typów okien autobusu. Miejsce ujawni swoje tajemnice, jeśli tylko znaleźć odwagę, by zanurzyć się w jego własnej. Ale w tym przypadku nie jest, co do zasady, na pytanie , jak szybko nauczyć się angielskiego języka, bo rzadko planowanie podróży z wyprzedzeniem, w najlepszym studium przypadku (między rezerwacji i zakupu biletu lotniczego objazdu) mamy jeszcze kilka miesięcy.
  • Studia w jednym z prestiżowych uniwersytetów na świecie.
  • Dziewczyny często marzą o małżeństwo z obcokrajowcem.
  • Sportowcy grają w obcym, na przykład, klub piłkarski.
  • Pracy za granicą lub w międzynarodowym towarzystwie kraju.

  2. Jak się uczyć angielskiego: nowoczesną technologię uczenia się. Czy należy im ufać?

   Oczywiście, nie mogę obsługują najnowsze technologie w dziedzinie edukacji. Wydaje mi się, że wideo i audio, interaktywne lekcje i seminaria online Pamiętaj, aby pomóc tym, którzy chcą, aby znaleźć odpowiedź na pytanie o tym, jak uczyć się angielskiego we własnym zakresie. Pomogą one przynajmniej wirtualnie zanurzyć się w obcym środowisku, od samego początku będą prowadzone poprawnie wymawiać słowa, i nie zapomnieć o intonacji.

   Ale w tym samym czasie, należy pamiętać, jeśli niektóre korzyści obiecuje, że będzie biegła w języku angielskim (niemiecki, francuski, chiński) w danym miesiącu lub nawet dwa tygodnie, nie wierzę, jest prawdopodobne, po prostu chcą narzucić inny zestaw odpady bezużyteczne. Dlaczego? Spójrzmy razem. Zgadzasz się, że posiadanie jednego lub więcej języków daje osobie korzystną przewagę? Jeśli w praktyce, możliwe było uzyskanie wiedzy na około dwóch tygodniach, musiałaby jedna trzecia naszej planety byłyby własnością 10-15 języków. A to, że byłoby świetnie: dwa tygodnie do jednego języka, w roku 52 w tygodniu, 52 podzielić przez 2, wyjście 26. Czyli za rok może być opanowane 26 języków ???

   Zdumieni planu, niestety, się nie dzieje. Nawet dziecko, które jest żywe i nieustannie obraca się w środowisku języka ojczystego, trzeba 7-10 lat, aby pięknie mówić i dokładnie wyjaśnić swój punkt widzenia.

   Tylko nie bój się! Trzeba ten proces zajmie znacznie mniej czasu, ponieważ dorośli nabywają nową wiedzę świadomie i inteligentnie. Podczas pracy na pełnych obrotach, a następnie rok później można przynieść swoje słownictwo do poziomu przeciętnego Anglika.

   3. Jak się uczyć angielskiego: od czego zacząć?

   Wbrew powszechnemu przekonaniu często, polecam zacząć od początku, czyli alfabetu.

   Teraz wydaje mi się nawet usłyszeć narzekania niektórych czytelników na temat co, jak wiele można nauczyć się alfabetu, robimy to w upłynął liceum. Przeminęło … przeszłość, powiedziałbym, nie ma … Być może, niektóre mogą ciągnąć skarpetki dzisiaj, a zwłaszcza nie wahaj do listy jeden po drugim wszystkie litery alfabetu angielskiego od A do Z. Ale jeśli kopać głębiej, ile ludzie są w stanie powiedzieć, zarówno indywidualnie, jak nazywa każdy osobno wziął list? Skomplikowane? Zgadza się! Ale nie znając go, nie będzie nawet w stanie dyktować swoje własne imię, rezerwując pokój w hotelu. A co do czytania skrótów i wykorzystaniu słownika ja nawet powiedzieć, że nie będzie.

   Opanowaniu alfabetu? Teraz można przejść do czytania i gramatyki podstawowego. I tak krok po kroku, dzień po dniu, zaczynasz zdawać sobie sprawę, że pytanie o sobie, jak się uczyć angielskiego, staje się coraz mniej istotne. Dlaczego? Ponieważ będzie tworzyć nowy, „Tak … Skoro już wiem, po angielsku, jaki język jest nadal decyduje się na studia?”