611 Shares 7035 views

Jak nauczyć się czytać w języku angielskim

W ciągu ostatnich dwóch dekad, wielu naszych współobywateli pyta: „Jak ? Naucz się czytać po angielsku „taka konieczność podyktowana kilkoma czynnikami: po pierwsze, dominacja kultury angielskiej – filmy, książki, towarów importowanych z instrukcją anglojęzycznej do nich i dokumentów towarzyszących, reklamy itd Z drugiej strony, wiele współczesnych Rosjan. . jest to prawdziwa szansa na wyjazd za granicę w celach turystycznych lub po prostu wakacje na plaży przed takimi turystów jest również bardzo szybko pojawia się pytanie: „Jak nauczyć się czytać i mówić po angielsku to dobrze?”, a trzeci ważny f Ktorov to pragnienie jest znaczącym atutem w oczach pracodawców. Jeśli znasz język obcy, dodaje kilka punktów do oceny CV.

Jak nauczyć się czytać w języku angielskim? Zacznijmy gramatyki

Tak więc, jeśli ustawisz się i ustaw zadanie: „Jak nauczyć się czytać w języku angielskim” – Wam kilka wskazówek. Główną zasadą w studium języków jest regularne i trwałe. Jest bardzo prawdopodobne, że na pewnym etapie jesteś znudzony. Dla niektórych jest to początek pracy, nawet gdy nie ma praktycznej wiedzy, ktoś nudzi po miesiącu i trudno jest znaleźć motywację do dalszej nauki. Ważne jest, aby nie poddawać się i nie przerwać badanie. Należy kontynuować bez długich przerw. W przeciwnym razie może to być kilka kroków do tyłu, a jeśli nie będzie musiał zacząć wszystko od nowa.

Jednak nie martw się. Rozwój języka jest, aby nauczyć się czytać w języku angielskim łatwiej. Ate masz wiedzę gramatyczną ze szkoły, słownictwo udać się dość szybko. Jeżeli nie ma wiedzy gramatycznej, że luka ta nadal należy się zająć. Spróbuj znaleźć podręcznik dla początkujących «Cambridge English Grammar». Nazwa ta jest bardzo lakoniczny, ale bardzo użyteczny poradnik. Zaledwie kilka dni szkolenia będzie można odróżnić wszystkich typów razy, liczba form biernych i czynnych i innych gramatyczne subtelności języka angielskiego.

Jak nauczyć się czytać w języku angielskim: Wybór książek

Wybierając książki do czytania, oczywiście, wybrać ten, który będzie czytać z zainteresowaniem w ich ojczystym języku. Oczywiście, na początku można spotkać wiele nieznanych słów. I tu będziesz nieuchronnie potrzebują słownika. Nawiasem mówiąc, jest to bardzo przydatne, gdy słownik ten jest również mówienie. Następnie można w zapamiętywaniu słów podłączyć więcej i słuchowej pamięci.

Tutaj można pomóc nowoczesne słowniki elektroniczne, które za niewielką cenę można kupić w odpowiednim sklepie. Jeśli po prostu zbyt leniwy, aby spojrzeć do słownika w poszukiwaniu nieznanych słów, spróbuj znaleźć audiobook lub kurs Ili Franka oferuje specjalną metodę odczytu: dla każdej frazy anglojęzycznej oferuje tłumaczenie na język rosyjski z analizą nowych słów. Co do zasady, po przeczytaniu takich słów są zapamiętywane przez siebie, i po pewnym czasie, nieznane słowa będą coraz mniejsze. Po kilku miesiącach będzie można nauczyć się całkiem znośnych książki o sztuce bez pomocy.

A tak przy okazji, nie stracić okazji do dalszej nauki języka. Bardzo przydatny do oglądanie filmów z napisami w języku angielskim lub słuchać muzyki z oryginalnego tekstu i tłumaczenia w jego oczach. Następnie słuchać ulubionych utworów automatycznie połączyć przyjemne z pożytecznym i będzie powtarzanie wyuczonych słów i fraz.

Powodzenia!