737 Shares 4532 views

Jak zaktualizować „ADOB Flash Player” w systemie?

W ostatnim czasie rośnie znaczenie usług online do oglądania filmów i słuchania muzyki. Wiele z nich opiera się na technologii Flash, twórca, który jest znany przez Adobe.

Często użytkownicy nie mogą aktualizować „ADOB Flash Player” w systemie i jest obarczona wieloma kłopotami. Na przykład starsze wersje mogą działać prawidłowo.

Należy pamiętać, że podczas korzystania z zasobów komputera zabrakło szybciej. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do laptopów, bateria, która jest „studnia bez dna” nie jest w żaden sposób.

Ale znacznie gorzej jest fakt, że nieaktualne wersje – to potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa, jako „dziur” w nich są chętni do korzystania z twórców złośliwego oprogramowania.

Od aktualizacji „ADOB Flash Player” w celu uniknięcia takich problemów? To nie jest tak trudne.

należy najpierw pobrać pakiet instalacyjny z wersji, które są istotne w danym momencie. Program instalacyjny nie stanowią żadnego problemu.

Niedoświadczeni użytkownicy mogą myśleć, że za każdym razem będzie musiał ponownie pobrać i zainstalować aplikację, ale tak nie jest. Aby skonfigurować automatyczne aktualizacje, trzeba zrobić kilka prostych manipulacji.

Po pierwsze, należy kliknąć na przycisk „Start”, wybierz „Panel sterowania”. W oknie dialogowym, trzeba znaleźć Flash Player. Kliknij na ten link, który otworzy nowe ustawienia okna. Aby zaktualizować „ADOB Flash” automatycznie, należy otworzyć zakładkę „Zaawansowane”.

W „Ustawienia aktualizacji Change” należy umieścić okno na opcję „Zezwalaj Adobe aby zainstalować aktualizacje.” Wszystko! Po tym, program będzie wyszukiwał aktualizacje i zainstalować je w systemie.

W powyższym przypadku mamy żadnych dodatkowych uprawnień użytkownika, nie będzie prosić. Jest to szczególnie przydatne dla początkujących, który napędza do zadyszki dowolnym oknie dialogowym.

Pamiętaj, że aby z powodzeniem znaleźć i zainstalować aktualizacje, trzeba być normalnym kanałem dostępu do Internetu, ponieważ w przeciwnym razie proces będzie często zerwać.

Nawiasem mówiąc, wtyczka „Adobe Flash Player”, który jest tak łatwe do aktualizacji, jest całkowicie nieobecny w Google Chrome. Zamiast tego wykorzystuje inną technologię, więc użytkownicy przeglądarki nie trzeba się bawić z ustawieniami: sama przeglądarka będzie automatycznie przesyłać wszystko, czego potrzeba, by niepotrzebnych problemów na pewno nie pojawią.

Po raz kolejny możemy zauważyć, że technologia Flash jest bardzo daleki od ideału pod względem bezpieczeństwa, więc podczas surfowania w Internecie powinien być ostrożny. Na przykład, często zdarza się: idziesz na jakiejś wątpliwej miejscu, a następnie zaoferować zaktualizować „ADOB Flash Player.”

W każdym razie jest to niemożliwe do zaakceptowania i zainstalować na komputerze program, który oferujemy. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy uzyskać WinLocker lub konia trojańskiego, który jest z powodzeniem „scalić” wszystkich informacji poufnych osobom trzecim, przenosząc się do wszystkich haseł i „wygląd”.

Jak widać, „ADOB Flash Player” Aktualizacja jest prosta, ale trzeba wykonywać pewną ostrożnością.