561 Shares 3683 views

Jak sfotografować stronę w Internecie za pomocą komputera

programiści systemu operacyjnego komputera po prostu nie mógł przewidzieć naturalne pragnienie przyszłych użytkowników sfotografować miejsce i nie przewidują tej specjalnej funkcji Zrzut ekranu, który pozwala dosłownie to zdanie aby natychmiastowy zrzut ekranu, chociaż „RuNet” custom screenshot „tłumaczone” i wyszedłem ekranu.


Kliknij PrtScrn – uzyskać zrzut ekranu

Funkcja ekranu uzyskuje się poprzez klawisze wystarczy nacisnąć PrtScrn lub PrtScrn / Sys Rq lub PrtSc + Fn (w niektórych modelach netbooków i notebooków). Ci, którzy „stracili” klawisz na klawiaturze powinny być wypłacane bezpośrednio na prawo i spójrz w górę. Zazwyczaj PrtScrn prawo klawisz F12, może być pod klawiszami zarządzania energią (lub raczej w mocy), ale zawsze jest obok przycisku Wstaw.

Kliknięcie PrtScrn, my jako kliknięcie migawki aparatu, zrobić zrzut ekranu, wysyłając go do schowka. Aby „udowodnić”, zdjęcia, wystarczy udać się do dowolnej edycji i tam „rozłożyć zawartość kieszeni”, klikając przycisk „Wstaw” przycisk (Wklej) lub wybierając Ctrl + V. Oto tylko „Photoshop” musi najpierw dokument „Nowy” w menu „Plik”, a następnie „Wklej” zawartość schowka do menu „Edycja”. Można nawet Microsoft Word „Wstaw” obraz na stronie „Home”, ale jeśli trzeba sam obraz, konieczne jest, aby skopiować go, a następnie otwórz / zapisz w jakimś edytorze obrazów.

„Manifest” zrzut ekranu w programie Paint

Jest możliwe, że niektóre z tych użytkowników, którzy są zainteresowani jak zrobić zdjęcie strony na komputerze, nie zwracają uwagę na skromny redaktor Paint, który jest we wszystkich posiadaczy Windows, aw rzeczywistości to zazwyczaj wstawiają ekran oddaje klucz PrtScrn ponieważ jest szybki, wygodny i nie może edytować zrzut ekranu.

Wśród programów na „start” Paint edytor nie może być (kiedy rzadko używany), w takim przypadku należy go usunąć z folderu „Akcesoria” i zabezpieczonych na pasku zadań (na wszelki wypadek).

Łagodzeniu schowka edytor po kliknięciu PrtScrn, zauważysz, że obraz jest całkowicie oddaje widoczną część ekranu, a jeśli kliknięciu PrtScrn + Alt, by uzyskać zrzut tylko aktywnego okna.

Jeśli nie chcesz screenshot szczyt „cap” przeglądarki, można przełączyć do trybu pełnoekranowego, naciskając klawisz F11, aw tym samym Makarow wydostać się z nim potem.

Ciąć nożyczkami stronie

Jeśli niektórzy z właścicieli systemu Windows 7.8 i Vista nie wiem, jak zrobić zdjęcie strony w Internecie, należy je ponownie zajrzeć do menu „Start”, gdzie w „Standard”, oprócz edytora Paint, powinien być „nożyce” bezpośrednią odpowiedzialność aplikacja z których jest stworzenie zrzut ekranu. plik aplikacji z jego „prawdziwe” imię Wycinanie Tool.exe głęboko zakopane w „System32” folder w katalogu „Windows”.

We wniosku do właściwej stronie, wybierz mysz lub cały ekran lub tylko aktywnego okna lub prostokątny lub nawet dowolny kształt. Zwolnij przycisk, a fragment krople do zastosowań układ okien, gdzie przed zapisaniem pliku, sprawiają, że można wyciągnąć na zrzucie ekranu kolorowe, ale nadal konfigurowalny, długopis, marker, gumka do kasowania, kopiowania swoją sztukę w kieszeni, a nawet przesyłać na adres (e-mail).

Tak więc możliwe jest, aby zrobić zdjęcie jako strona w internecie, i zrobić zdjęcie ekranu monitora z dowolnej zawartości, z wyjątkiem menu „Start”, otwartego, ponieważ aplikacja „siedzi” tam. Dlatego też, w tym ostatnim przypadku, otwórz aplikację, trzeba nacisnąć klawisz Esc, aby „zdjąć zasłonę” na ekranie, otwórz menu „Start”, a następnie wybierz skrót klawiaturowy Ctrl + PrtScrn (aż do „Scissors”), a następnie wybierz obszar pożądanego kształtu, aby utworzyć zrzut ekranu.

alternatywne narzędzia

Tool „Scissors”, oczywiście, jest dobre, nie ma wątpliwości, ale nie „tym bardziej piękne i słodko”. Istnieje wiele wolnego oprogramowania (w tym aplikacji i dodatków / rozszerzeń do przeglądarki), które są w stanie rozwiązać nie tylko zadania, jak zrobić zdjęcie strony w internecie i edytować to „nie do poznania”, ale także pozwolić „na miejscu”, aby udostępnić link do ekranu, a nawet znaleźć obrazu podobnego do wstęgi.

Aby zainstalować jeden z tych rozszerzeń, na przykład, przeglądarka Mozilla, trzeba iść do „Narzędzia” otwórz „Add-ons”, dysk w poszukiwaniu nazwy aplikacji lub rozszerzenia (np Screengrab) i kliknij „Install” przycisk, jeśli nie obrazi do innej usługi od kilkunastu proponowanych na żądanie screengrab (ScreenShotLink, chwyć i przeciągnij, ImageHost Grabber, pełny ekran i wsp.).

Na przykład, zastanowić się, jak zrobić zdjęcie strony na komputerze za pomocą Screengrab plug-in do przeglądarki Mozilla.

Raz zainstalowany, jego ikona, najpierw pojawia się w rozszerzeniach panelowych, a po drugie, w menu „Narzędzia”.

Jak widać, istnieją trzy opcje dla „fotografowanie”, „Save”, „Kopiuj” i „Upload” (upload), z których każdy z kolei może przechwycić „pełne strony”, „widocznej części” lub „Isolation”.

Prześlij funkcja wczytuje zrzut ekranu na stronie internetowej www. s3blog. org, gdzie plik może być przechowywany maksymalnie 30 dni.

Nie zapomnij uzupełnić ustawienia, aby wybrać format (PNG lub JPEG) pliki przechowywane screeny.

Oto mały wybór programów, które mogą pomóc, Jak zrobić zdjęcie strony i edytować go: ScreenSnag, Greenshot, LightShot, JShot, Screenshot Creator, ScreenCapture, Shotnes, Screenpresso, SuperScreen, DuckCapture, Clip2Net, EasyCapture, PicPick, Clip2Net, Screenshot Captor, FastStone Capture, Ashampoo Snap, Grenty i 5CM Uploader.

Mały „sztuczki”

Być może są ludzie, którzy mogą myśleć o tym, jak zrobić zdjęcie strony w Internecie, jeśli zawartość konieczne strona nie mieści się w oknie przeglądarki. W tym przypadku, można nacisnąć klawisz F11 (polecenie „Pełny ekran”, „Pełny ekran”, itp zależności od przeglądarki …) lub pomniejszyć wybierając kombinację klawiszy Ctrl + (-).

Wstaw zawartość schowka można nie tylko zapoznać skrót klawiaturowy Ctrl + V, ale kombinację Shift + Insert. Być może dla niektórych jest to bardziej wygodne.