713 Shares 5650 views

Najlepsza reklama w RuNet: na Yandex bezpośredni koszt za kliknięcie jest określana przez klienta

Wiadomym jest, że Yandex to jedna z najlepszych wyszukiwarek w RuNet. Ponad dwadzieścia milionów osób użytku dni przez Yandex, więc reklamodawcy wybiorą tę witrynę, aby promować i rozwijać swój biznes online.


Aby przyciągnąć uwagę odbiorców, jak to możliwe przez Yandex Yandex jest Direkt.Chto bezpośrednie? Ten rodzaj reklamy internetowej, w szczególności, sposób łączenia i wyszukiwania tematyczny reklama kontekstowa. Pomogło Yandex bezpośrednich w 2010 roku, aby wybrać więcej niż sto osiemdziesiąt tysięcy klientów. Efektywność Yandex Direct to, że potencjalni klienci znaleźć dokładnie informacje reklamodawcy, czego szukają. Wszystko na podstawie kwerendy, która jest wpisana do wyszukiwarki. A jeśli wyrażenie kluczowe w tym samym zdaniu, które zawiera tekst na stronie reklamodawcy, jego miejsce pojawi się na liście znalezionych. Ponadto reklamodawcy muszą zrozumieć, co pojawi rodzaju form wyrazu w wyszukiwarce, by promować ten bez większych problemów. Bezpośredni układ zawsze bierze pod uwagę morfologię danego słowa lub wyrażenia wpisanego w wyszukiwarce. Na przykład, w przypadku dokonania w wyszukiwarce słowo „zamrażarka”, wszystkie formy rzeczownika pojawiają się na stronie internetowej, na przykład, wyrażenie „gdzie kupić zamrażarkę”, „magnesy dla wyszukiwania są wyświetlane pochodzą z tego rzeczownika części mowy, takich jak” mroźny „lub „zamrożenia”, jeśli nie podana z wyprzedzeniem, a nie odebrać fraz kluczowych. Aby wyświetlić i pochodne słowy chcesz dodać, na przykład, czasownik „zamrożenie” lub przymiotnik „mroźny” w fraz reklamę.

Yandex Bezpośredni koszt kliknięcia jest różna. Aby zacząć trzeba minimalną opłatę (300 rubli), która zostanie odliczona na Yandex bezpośredni koszt za kliknięcie. Minimalny koszt przejścia z wyszukiwarki Yandex na swojej stronie to 30 centów. Ale jest to niezbędne, aby poznać i że im bardziej na Yandex bezpośredni koszt za kliknięcie, tym większa reklama, a zatem kliknie na link.

Zalety tej formy reklamy natychmiast widoczne. To, jak wspomniano powyżej, zdolność do tylko tych, którzy są zainteresowani Twoimi produktami lub usługami wyświetlić. Płacisz tylko za kliknięcia, a kliknięcia Yandex bezpośrednie cena jest ustalana przez klienta, który jest również jednym z zalet tego typu reklamy. Pozycja reklamy i wybiera z biurem, a także regionu. Możliwe jest wybranie łączy wyświetlacz czasu. Tworzy tak zwany „wirtualną wizytówkę” dla klientów, jak i reklamodawców, którzy nie mają strony internetowej w sieci. Ponadto, jeśli trzeba dokonać zmian w reklamach, można to zrobić w dowolnym momencie w czasie rzeczywistym.

Jeżeli wszystkie powyższe wydaje się zbyt długi zawód i nie mają czasu, aby obliczyć, ile reklam na Yandex, Yandex Direct dotychczasowych taryf „Carefree”, który pomoże w przeprowadzeniu kampanii reklamowej. A jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej dla Yandex, który działa przez całą dobę.

Jak widać, przy bardzo niskich kosztach reklamy na Yandex Direct może dać doskonałe rezultaty. Ponadto akumulacyjne system zniżek. W zależności od ilości usług opłacanych przez reklamodawcę w okresie 12 miesięcy poprzedzających rozliczeń. Na przykład, jeżeli usługi progu przewidzianego dla klienta nie osiągnie 200.000 rubli, zniżka nie jest dostępna. Z RUB 200,001 600.000 str. zniżka 3 procent, od 600001 do 900000 – 5 procent, od 900001 do 12000000 – 7 procent, itp dostępnych i dvadtsatipyatiprotsentnaya zniżki dla tych, którzy spędził na reklamę od jedenastu do stu milionów rubli …

A jeśli naprawdę potrzebują wysokiej jakości reklamy kontekstowej, która będzie zobaczyć miliony ludzi, Yandex Direct – to jest dokładnie to, co trzeba, i kliknij Yandex bezpośrednie cena jest naprawdę niska w tym wydajności!