871 Shares 2267 views

Nokia Lumia 620. Ceny, opinie, dane komórka "Nokia"

Telefon Nokia Lumia 620, których cena wynosi około dziewięć tysięcy cieszy się znaczny popyt na rynku smartfonów. Często ten model w systemie operacyjnym Windows jest nazywany najbardziej przystępne jednostka spośród całej linii. Cóż, postawiliśmy sobie bardzo proste, ale niezbędne zadania: spróbuj dowiedzieć się, dlaczego maszyna stała się tak popularna, co jest przyczyną siebie. Również opisać cechy urządzenia.

Dane skrócie

Przedstawić je w zwięzłej formie, to pomówmy szczegóły. Tak, Nokia Lumia 620. Charakterystyki jej następujące elementy:

 • Działa w sieciach GSM z następujących częstotliwościach: 900, 1800 i 1900 MHz.
 • Oprogramowanie jako wstępnie zainstalowany system Windows 8 system operacyjny.
 • Qualcomm dwurdzeniowe rodzin. Częstotliwość pracy urządzenia 1 GHz.
 • W Adreno 305 jest ustawiony jako akcelerator graficzny.
 • wielkość pamięci RAM wynosi 512 MB. Ilość pamięci wewnętrznej – 8 Gb.
 • Oprócz pamięci jest standardowo obsługę pamięci microSD.
 • Wyświetlanie przekątnej 3,8 cala, rozdzielczości 800 x 480 pikseli.
 • Rozdzielczość kamery głównej – 5 megapikseli. Wśród funkcjonalny – obecność AF.
 • Kamera nagrywa z 720 rozdzielczości HD.
 • Aparat z przodu – VGA standardzie.
 • Dostępność modułów bezprzewodowych: Bluetooth w wersji 3,0, Wi-Fi działa zgodnie ze standardami a, b, g, n.
 • Obsługuje funkcję GPS. Istnieje nawigacji samochodowych. Można pobrać mapy i ustawienia językowe.
 • Pojemność wymienny akumulator 1300 mAh.
 • Wymiary telefonu (wysokość / szerokość / grubość): 115.4 x 61.1 x 11 mm. Waga telefonu – 127 gramów.

To, co ma do zaoferowania użytkownikowi telefonu Nokia Lumia 620. Charakterystyki dyskutowaliśmy, a teraz nadszedł czas, aby przejść do wyglądu urządzenia.

projekt

Nokia Lumia konstrukcja praktycznie nic podobnego do projektowania urządzeń przewodnich. I właśnie to – jedno z najważniejszych wydarzeń na 620-tego modelu. Fakt, że świeżość wyglądu (jeśli można to tak nazwać) urządzenia daje telefonowi jakieś niezwykłe widoki. Przy pierwszym spojrzeniu na telefon wiesz, że wymiary urządzenia zbyt mała. Ekran rama jest wykonana z minimalnej odległości. Od górnej krawędzi wgłębienia zmniejsza się do wartości minimalnej. To dzięki takiej decyzji nasz „Lyumiya” jest bardziej kompaktowy w porównaniu do innych konkurentów. Jeśli zaczniesz mówić o ekranie, a następnie od razu można powiedzieć, że jego wielkość jest bardzo zbliżona do wielkości wyświetlacza w iPhone 4S.

kąty

Na tylnym końcu twarze są zaokrąglone. Pozwala to dość mocno i pewnie trzymać urządzenie w ręce. Trzeba powiedzieć, że zaokrąglenie rogów w smartfonie przyczynił się nie tylko do niezawodności zatrzymywania, ale także wygodę. Ale nie te same ręce go: wielki telefonów mogą być transportowane w kieszeniach spodni. Użytkownik ma dyskomfortu i nie czuć. Pamiętajmy o tym samym "Lyumiyu" 920-th model. Wielu użytkowników skarżyło się na ostrość w rogach jak brak urządzenia. Sytuacja w przypadku 620-tego modelu jest dokładnie odwrotnie.

kolory

My nie odbiegają daleko od porównania z „Nokia Lyumiya 920”. Jeśli mówimy o różnych kolorach, 620-tego modelu jest wyraźnie do przodu. Ma niebieską wersję projektu (matowy). Istnieje możliwość rejestracji w kolorze zielonym. Prawdopodobnie w linii odpowiednich urządzeń jest najbardziej żywy kolor. Panel nazywać Chip 620-tego modelu. Chodzi o to, że w przeciwieństwie do innych telefonów, istnieje funkcjonalność panelu. Cóż, powiedzmy, że nie mają chipów pomóc ładować telefon zdalnie ładowania bezprzewodowego. Albo nie dają dodatkową ochronę. Przeciwnie, panel w tym przypadku są bardzo nietypowy element projektu.

Nakładki tworzenie technologii

Oficjalnym przedstawicielem firmy „Nokia” w naszym kraju ma się wypowiedzieć w tej sprawie. W swoim wystąpieniu mówił o technologię napowietrznych paneli dla „Lyumii 620”. Okazało się, że dodawane są druga warstwa z poliwęglanu. Może to być półprzezroczyste lub przezroczyste i kolorowe. Zgłosił się w każdym przypadku na górze warstwy bazowej. A podobna technologia wyświetlania zapewnia dodatkowy kolor. Zatem efekt osiągnięty przez pierwotnie planowanej głębokości koloru. Na zdjęciach jest to dość trudno zauważyć, ale każdy, kto bierze urządzenie w rękach, aby osobiście upewnić się, że słowa oficjalnego przedstawiciela firmy zważyć. Wielu użytkowników zauważyło, że zastrzeżony napis jak unoszące się na powierzchni warstwy. Bardzo dobrze podobny efekt można zaobserwować w panelach typu błyszczącego. Zwłaszcza w tych, które są malowane w kolorze jasnozielonym.

dostępne kolory

Według niektórych źródeł, największy popyt wśród kupujących cieszyć typ panelu mat. Jest żółty, czarny, biały. Nie mniej popytu i niebieski kolor. Obecnie na rynku produkowane 7 różnych kolorów dla paneli do 620-tego modelu. Tak więc, nie jest to całkiem dobry wybór. Zmiana płyta telefon nie jest bardzo trudne. Aby to zrobić, po prostu trzeba utworzyć ostrość na urządzeniu modułu kamery, a następnie wyciągnąć krawędzie panelu, który chcesz usunąć.

O wymiarach okładzin

Natychmiast należy zauważyć, że te elementy są wymienne raczej kłopotliwe. Jeśli zostaną one usunięte, urządzenie wygląda jak miniaturowy, i nic więcej. Jednak bez względu na to, co przedstawiciele firmy i użytkowników, zapoznają się z 620-tego modelu i paneli, aby pomóc w jakiś sposób , aby chronić swój telefon przed uszkodzeniem. Chodzi o to, że boczne końce są zamknięte, a także na tylnej powierzchni tego urządzenia.

układ

A teraz opowiem ci o jakiego rodzaju komponentów sprzętowych znajdują się na krawędzi telefonu. Po pierwsze, musimy pamiętać, że głośnik jest w dolnym końcu. Jest obecny na tylnej. Znajduje się na stronie przycisków sterujących aparatu, przycisk, urządzenie, a wahania głośności Blokada telefonu. Na dole znajduje się standardowe złącze micro USB. to nie jest wyposażony we wtyczkę. W górnej części łącznika występuje średnia 3,5 milimetra. To jest – wejście na przewodowym zestawem słuchawkowym stereo.

platforma

Wiele flagowy smartfon z systemem Windows 8 system operacyjny, wyposażony w platformę Qualcomm Snapdragon. W naszym modelu użyliśmy prawdopodobnie najmłodszy z rodziny chipów odpowiada. Zainstalowane akcelerator graficzny Adreno 305. Tak, sprzęt nie jest nadzienie z najpotężniejszych. Ale kto powiedział, że ten telefon staje się nieciekawe i niepotrzebne? Różnica może być zauważalne w najnowszych grach. Niemniej jednak różnica wizualna w dwóch typów urządzeń będzie trudne do uchwycenia. Można nawet powiedzieć, że jest prawie niemożliwe. Nie zapominajmy, że rozdzielczość ekranu jest bardzo dobra, co z kolei pozwala na urządzenie w trakcie wykonywania różnych zadań „bez hamulca”.

Tyle dla procesora i karty graficznej Nokia Lumia do 620. firmware dla urządzenia znajduje się na oficjalnej stronie internetowej, nie zawsze można go pobrać do zainstalowania na komputerze. I nadal do czynienia z jakiego urządzenia specyfikacja ma. Nic naprawdę ciekawe, nie widzimy. RAM ustawiony na 512 MB. Nie jest to mało, ale nie za dużo. Złoty środek, jak mówią. Jednocześnie wielkość pamięci długotrwałej jest 8 PL. Spośród tych użytkownikowi na przechowywanie danych osobowych podanych tylko do 5 GB. Reszta idzie do utrzymania systemu w stan pracy.

Dodatkowe moduły komunikacyjne pamiętać, Wi-Fi, który współpracuje z zakresów a, b, g, n. Użytkownik może włączyć 620-th model w mobilnego hotspotu w obecności karty SIM. Następnie punkt dostępowy można podłączyć inne urządzenia, czy to smartfon, tablet lub laptop. Podczas obciążania bezprzewodowej, a nie LTE. Istnieje wersja Bluetooth 3.0. Wspiera pracę funkcją GPS. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że to zestaw modułów komunikacji raczej typowy dla danego urządzenia.

pokaz

Urządzenie posiada doskonałą ekran. Wielu ekspertów, prowadzenie badań, wykonano z naprawdę niesamowitym rekordem. Okazało się, że odpowiednie cechy 620-tego modelu nie jest gorsza iPhone 4S. Tutaj takie dane mogą pochwalić ekranem Nokia Lumia 620. Ekran urządzenia, według doniesień, ma doskonały zapas jasności.

fizyczne uszkodzenie jest na tyle stabilny, a wyświetlacz ma doskonałe kąty widzenia. Kontrast jest na odpowiednim poziomie, co jest charakterystyczne dla najlepszych ekranów LCD. Użytkownik może cieszyć się wysokiej jakości zdjęcia, oglądając piękny efekt. Nawet w jasnym świetle otoczenia (na przykład na słońce na zewnątrz), obraz nie jest zniekształcony, ponieważ wyświetlacz pokryte specjalną powłoką antyrefleksyjną.

Wnioski. Nokia Lumia 620: opinie klientów

Zatem, 620-ty model urządzenia otrzymała doskonałą opcję, która została z powodzeniem umieszczony w środkowym segmencie rynku smartfonów. Projekt okazał się bardzo żywy, ciekawy i kontrastowe. Farbowanie wygląd, jeśli nie doskonała, to jest bardzo, bardzo dobrze, że od razu przyciąga wzrok kupującego do jednostki.

Konkurs w danej kategorii cenowej 620-I modelu wygląda całkiem korzystne. Jeśli – miłośnik klasycznych kolorach, można wybrać czarnej lub białej opcji kolorów, które również zostały przewidziane przez inżynierów. Zajmuje urządzenie i jego rozmiar jest ze względu na minimalne ramy. Lumia 620 można nazwać jednym z najbardziej kompaktowych urządzeń naszych czasów.

Prezentujemy markowe usługi, które nie mogą jednak radować. Nie wszystkie, ale większość. Pełna nawigacja w trybie offline również przyciąga wielu użytkowników. Są szanse na czytanie książek, słuchanie muzyki, efektów strojenia za pomocą korektora. Jest to niemożliwe, aby zignorować rozdzielczość ekranu.