530 Shares 9632 views

Jak zainstalować gry na Androida? kompendium

Dziś, Android jest jednym z trzech najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych oprócz iOS i Windows Mobile. Taka popularność jest Google pomysł z wielu powodów. Po pierwsze, urządzenia oparte na Android OS są stosunkowo niedrogie i dostępne dla szerokiego grona odbiorców,
Po drugie, Android – otwarty system operacyjny źródła, co oznacza, że użytkownik, gdy pewne umiejętności można zmienić i dodać go do swoich potrzeb, a po trzecie, system Android jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ ma przejrzysty interfejs i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania na współdzielenie plików z innymi urządzeniami.

Jednak, co najważniejsze, co ten OS przyciąga użytkownika – bezpłatna usługa, która pozwala na wykonywanie różnych operacji, takich jak instalowanie gry na Androida, pobierz wszystkie rodzaje aplikacji i dodatkowe programy, korzyści z ich wybór jest bardzo duży, jak Android ze względu na jego otwartość i prostota jest atrakcyjna dla deweloperów , Przed zainstalowaniem aplikacji, można przeczytać opinie użytkowników o tym.

Tak więc, jeśli niedawno zakupione Android smartphone, więc nie mają czasu na zajmowanie się swoim systemie operacyjnym i nie bardzo rozumiem , jak zainstalować grę na Androida, to jest artykuł dla Ciebie.
Gry do pobrania i programów dla Androida nie jest oficjalnym aplikacji – Google Play Market, to jest pre-sprzedaży jest dostępna na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Więc znaleźć ikony pulpitu gry rynkowej, klikamy. Aby rozpocząć korzystanie z gry rynkowej, musisz podać swój login i hasło z konta w Gmail.com – ten e-mail od Google. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, trzeba będzie zrobić. Po wprowadzeniu odpowiednich danych pełna wersja gry rynkowej będą dla nas dostępne. Nie może być absolutnie wolny, aby pobrać i zainstalować grę na Androida, jest również dostępny do pobrania wiele różnych widżetów, aplikacji, narzędzi biznesowych i innych.

Istnieje jednak pewien wyjątek: do zainstalowania gier i programów napisanych przez innych deweloperów, wymaga zgody użytkownika. Aby to zrobić w ustawieniach znajdź sekcję „Aplikacje” -> wybierz „Nieznana aplikacja”, umieścić kleszcza przed nim. Gotowe. Teraz można zainstalować aplikację na urządzeniu z systemem Android do dowolnej witryny.

I jak zainstalować grę na Androida, jeśli nagle, z jakiegoś powodu, nie masz dostępu do internetu z urządzeń mobilnych? Bardzo proste. Musimy nasz gadżet, kabel USB i komputer z dostępem do Internetu.
Po pierwsze, należy pobrać plik instalacyjny dysk twardy komputera z naszej gry (pamiętaj, Android działa tylko z APK-pliku), przenieść go do pamięci naszego urządzenia, odłącz kabel USB. Na naszej smartphone za pośrednictwem menedżera plików (Explorer analogowe) znajduje się w drzewie folderów, nasz plik instalacyjny i uruchomić go. Poniżej znajduje się standardowy proces instalacji systemu gry. Należy pamiętać jednocześnie o bezpieczeństwo swoich danych i nie zapomnij, aby pobrać dobry program antywirusowy mobilnego.

Widzimy więc, że system Android jest bardzo proste i wygodne, na jego użytkownik nigdy nam pytanie, gdzie szukać, ile to będzie kosztować, jak zainstalować grę. Na Androida, wszystkie usługi rozrywkowe w jednym miejscu.