497 Shares 8888 views

Telefon komórkowy EXPLAY indygo opinie i funkcje

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania smartfony przez najbardziej popularne, najbardziej zaawansowanych firmach produkcyjnych. Są to z reguły, Apple i Samsung; i tylko niektórzy z nas może wziąć coś alternatywy, takie jak HTC i LG. Zasadniczo, nie zwracamy uwagi na mniej popularne, ale tańsze i bardziej wydajne modelu, nie ufając nieznaną markę. Telefon EXPLAY Indigo, opinie i funkcje, które zostaną opisane w tym artykule, jest jednym z takich.


Dlaczego Indigo?

Z pewnością większość z nas nigdy nie słyszał o tej marki jako EXPLAY. I nie bez powodu. To – krajowy, rosyjski producent elektroniki, która podjęła wiodącą pozycję na rynku w stosunkowo krótkim okresie czasu. Początkowo firma specjalizuje się w promowaniu odtwarzacze MP3, e-książek i innych urządzeń elektronicznych. EXPLAY teraz zrobić inteligentnych telefonów, które sprzedają na rynku krajowym. Ze względu na fakt, że jest – lokalny producent, ma wszelkie szanse na sukces w kraju.

Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie, dlaczego EXPLAY Indigo – opinie potwierdzają, że sam telefon jest wykonany na platformie raczej rozbrykany, opracowana z wykorzystaniem budżetu, ale wysokiej jakości materiałów, a tym samym wypełnia swoich zadań na wysokim poziomie. Ponadto, ze względu na fakt, że firma jest młoda, wartość jego urządzeń, nawet gdy inne parametry są równe, o rząd wielkości niższe niż konkurencja z Chin. A to – bardziej jedno „tak” na korzyść tego modelu. A w ogóle – nowe urządzenie, które zapobiega ją kupić wyłącznie z zainteresowania?

Urządzenie pozycjonowanie na rynku

Telefon komórkowy EXPLAY Indigo, opinie, które mówią, że to przyzwoity urządzenie do codziennego użytku, jest umieszczony przez deweloperów jako model budżetu. Wystarczy spojrzeć przynajmniej w cenie (8000 rubli) – jedna trzecia kosztów flagowych modeli Samsunga, pomimo faktu, że farsz sprzęt nie różni się tak bardzo.

Okazuje się, że model jest oferowany jako konkurenta do tanich chińskich smartfonów noname na Androida, gdy urządzenie to może również utrzymać konkurencję i z liderów rynku, choć warto ułamek.

Nie wierz mi? I na próżno, to doskonały wzór EXPLAY Indigo! Informacje zwrotne od klientów potwierdza: smartfon działa w ośmiu procesora, jest wyposażony w potężny aparat z autofokusem i wyświetlacz IPS-doskonały wyświetlacz graficzny (nawet dla modeli wyższej półki cenowej). Wszystko to odbywa się w przypadku estetycznej i sprzedaje za 8000! Który producent może pochwalić się takim modelu?

Jakość wykonania i design

Cóż, odkąd zaczął mówić o przypadku, może rozpocząć z nim. Ogólnie rzecz biorąc, oczywiście, coś nowego w EXPLAY nie pochodzić z jego nadzienia sprzętowej w standardowej powłoki dla telefonów z ekranem dotykowym z czarnego plastiku. Obudowa może być pewnie nazywa delikatny i tak, że wygodnie mieści się w dłoni. Jako jedna z wad, które ma smartfona EXPLAY indygo opinii o nazwie Mark z powrotem pokrywę, która ciągle pozostają odciski palców. Oczywiście, nie jest krytyczna, ale wizualnie dostarczone pewne niedogodności. Aby poradzić sobie z tym, można użyć normalnej tkanki, choć trochę w tym sensie.

Modele projektowe, znowu, nie zawiera czegoś niezwykłego – czarna „box” z wkładką psevdometallicheskoy z przodu od dołu (na koszt telefonu jest nieco przypomina HTC One) z umieszczoną na jednej stronie przycisków głośności i odblokować ekran. Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń z systemem Android, telefon zapewnia wirtualny przycisk „Opcje”, „Home” i „z powrotem” w stylu KitKat 4.4.4.

Procesor i sprzęt

Jak wspomniano powyżej, procesor 8 rdzeń zwany EXPLAY Indigo so, które w pełni spełnia większość problemów, które mogą wystąpić przed urządzeniem. Podczas pracy z telefonem trudne do zauważenia jakichkolwiek opóźnień lub powiesić jak droższego modelu Indigo wykazuje dostatecznie wysoką sprawność. Ogólnie rzecz biorąc, warto słynne modele tej klasy MediaTek MT6592M z częstotliwością 1,4 GHz. W zasadzie, to wystarczy nawet dla najbardziej pewni wsparcia nowych aplikacji w Google Play, nie wspominając o wykonywaniu zwykłych, codziennych zadań.

pokaz

Nowością wyposażone, jak już informowaliśmy, IPS ekran o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Jest to najlepszy format do uruchamiania aplikacji i gier z każdej klasy.

Co do zdjęć, to ona ma żadnych skarg na – wszystkich zdjęć, wszystkie grafiki na telefon jest przenoszony wystarczająco jasno, jasne i nasycone. Kolory nie ulegają zmianie nawet po zmianie kąta widzenia wyświetlacza.

Bateria EXPLAY Indigo. Recenzje wytrzymałości

W odniesieniu do tak ważnej kwestii jak akumulator urządzenia, jego pojemność wynosi 2500 mAh. To, jak wspomniano na opiniach EXPLAY Indigo, wystarczy do aktywnego korzystania z urządzenia w ciągu dnia, lub do stopniowego i umiarkowanego spożycia przez kilka dni z różnymi ustawieniami, aby zoptymalizować wydajność telefonu. Zatem, telefon można nazwać dość hardy mimo wymagającego ekranie oraz ośmiu rdzeni.

pamięć urządzenia

Jeśli chodzi o pamięci EXPLAY indygo opinie nazywa urządzenie wystarczająco pojemny i uniwersalny do wszystkich zastosowań. Według twórców danych, urządzenie wyposażone jest w wewnętrzny 8 GB pamięci, które są przeznaczone do umieszczenia systemu operacyjnego. Ponadto EXPLAY Indigo ma również złącze karty microSD, które mogą mieć o pojemności 32 GB. Są one, odpowiednio, mogą być używane do przesyłania plików multimedialnych z każdego rodzaju. Ta ilość pamięci powinno wystarczyć nawet kilka filmów, które można oglądać na drodze i dosłownie w ruchu w wysokiej jakości. To urządzenie mobilność będzie cieszył przez miłośników książek, programów telewizyjnych, filmów instruktażowych.

Obsługuje dwa simkarty

Kolejną cechą, która ma EXPLAY Indigo (czarny), opinie, o których mowa obsługiwać dwie karty SIM. Plus to suplement jest oczywista – właściciel urządzenia może być jednocześnie podłączony do dwóch sieci operatorów komórkowych. Jednak w przypadku modelu Indigo jest niuans: maszyna nie może „widzieć” i karty SIM i karty pamięci w tym samym czasie. Oznacza to, że użytkownik jest przyznawana do wyboru: Wsparcie 2 Mobile kart komunikacyjnych lub 1st kartę microSD. Oczywiście, większość klientów narzekać mając do wyboru.

Jednak niektóre z bardziej zaawansowanych użytkowników, znajdzie sposób na obejście ograniczeń z powodu jakiegoś specjalnego sprzętu: pokój w gnieździe simkarty zeszlifować, na przykład. Tak więc, jest umieszczona w gnieździe i nie koliduje z maszyną „widzieć” karty pamięci.

Koszt EXPLAY Indigo

Teraz będziemy mówić bardziej szczegółowo o ile vaunted powyższym urządzeniu. Postać, w rzeczywistości, już został nazwany – 8000 rubli. Jednak, aby zrozumieć związek, zróbmy porównanie komórkowego w tej samej klasie.

Więc Phillips Xenium, który ma bardziej pojemny akumulator, ale podobny aparat z Autolock i procesora 4-rdzeniowego z częstotliwością 1,3 GHz, będzie kosztować 12 tysięcy rubli.

Inne urządzenie – Samsung Galaxy Wielki Prime Duos, wspiera także jednoczesną pracę dwóch kart SIM, ale wyposażony w znacznie gorszym wyświetlaczem i, ponownie, procesor quad-core, będzie kosztować 13 tysięcy rubli.

Jak widać, różnica w kosztach nie zawsze jest wynikiem jednostkę funkcjonalną. Ponieważ każdy telefon komórkowy jest przede wszystkim produktem szczególnym zwróceniem uwagi na jego marketing sprzedaży. I jest to dodatkowy koszt reklamy marki, promocja, promocja. Wszystkie te koszty są osadzone w kosztach produktu.

Kupując te same mało znane produkty, to przynajmniej trzeba zaoszczędzić koszty marketingu, które są bardziej znane, bardziej popularnych marek. Różnica w kosztach i wydajności, można zobaczyć na własne oczy.

Ogólne wrażenie

Pisząc ten artykuł, oczywiście, możemy stosować nie tylko opinie. EXPLAY Indigo, charakterystyka urządzeń, wygląd i jakość montażu był również „na oko”. Podsumowując wszystkie te kryteria, możemy powiedzieć z przekonaniem o pozytywne wrażenie pozostawione przez urządzenie.

Samoistnie EXPLAY Indigo jest urządzeniem, które jest wyposażone we wszystkie niezbędne, tak że nie jest przekazywana rozsądnych granic. Istnieje pogląd, że ten telefon ma nic zbędne – po prostu to, co jest konieczne dla jego rutynowego stosowania jako narzędzia komunikacji, odtwarzacz multimedialny, a także źródło rozrywki, oczywiście, narzędzie do prowadzenia działalności gospodarczej.

W tym przypadku, wszystkie telefon wygląda bardzo stylowy – znowu, rozszerza zakres osób, które mogą wykorzystać w życiu codziennym. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy zwraca szczególną uwagę na każdy szczegół w swoim własnym stylu.

Wreszcie, koszt telefonu jest znacznie niższe nawet te jednostki, które odgrywają Indigo od różnych parametrów. Pytanie brzmi: po co płacić więcej, jeśli dostępny jako wielki opcji?

Plus telefon, oczywiście, jest członkostwa producenta w gospodarce narodowej. Oznacza to, że każdy z nas jest zainteresowany w rozwoju i dobrobytu marki i dalszego promowania go na rynek.