261 Shares 2975 views

Który telefon dla selfie najlepszy?

Pojęcie „Autoportret” jest znane od dziesięcioleci. Jednak popularność tego rodzaju obrazów nabył dopiero w ostatnich latach. Rozwój technologii poczyniła selfie dostępne dla każdego telefonu właściciela. Chociaż nie jest to łatwe zadanie, aby poradzić sobie każdy telefon.

Co jest selfie?

Zdjęcie uważa się za autoportret. Ze względu na nieatrakcyjności jego słowa zostały zastąpione przez Jaźni, co tłumaczy się jako „sebyashka”. Pierwsze wzmianki o takim obrazie pojawił się dopiero w 2010 roku i szybko złowionych na całym świecie.

Zdjęcie zrobione na warunkach rynkowych lub w lustrze, jest on uważany autoportretów. Taki sposób uczynił prawdziwy boom, a na fali popularności powstało wiele atrybutów dla miłośników autoportretów. Ciekawym wynalazek był specjalny kij, dzięki czemu więcej ludzi, aby dostać się na scenie. Fani byli również Instagram selfie zasób przystosowany do autoportretów.

Wybierz urządzenie

Większość ludzi woli korzystać z telefonu do autoportretów. Telefon komórkowy jest zawsze pod ręką i jest w stanie zrobić dobre zdjęcia. Chociaż nie każdy smartfon może poradzić sobie z zadaniem.

Nacisk na urządzeniu, aby przejść na aparacie z na obu. Z urządzenia matrycy i jej rozmiar zależy od jakości autoportretów. Również telefonu musi ustawić automatycznie, pożądana jest obecność takiej funkcji i frontalki. Pick up świetny telefon dla selfie bardzo trudne. Nabywca będzie musiał starannie rozważyć wybór modeli różnych firm.

Aparat główny

Przy wyborze telefonu dla Jaźni, należy zwrócić uwagę nie tylko na frontalku. Tylna kamera jest również ważne dla autoportretów. Dla selfie można użyć powierzchni lustrzanej, a więc frontalka nie pomoże. Zdjęcie zrobione z kamery głównej, będzie znacznie lepiej. Podczas zdjęć w lustrze nawet telefon low-end pokaże dobre wyniki.

Główny aparat poręczny i podczas fotografowania w warunkach rynkowych. Oczywiście, ta metoda nie jest najlepszy, ale jeśli w miejsce frontalki normalne „oko”, to idealne rozwiązanie. O dobry autofokus w telefonie, użytkownik będzie w stanie osiągnąć dobre rezultaty.

równowaga

Najlepsze telefony dla autoportretów – zrównoważony urządzenia. Znamiennym przykładem został stworzony przez aparat oddechowy pożądania Eye Red od słynnej marki HTC. Telefon posiada aparat 13 megapikseli na obu. Dodatkowe funkcje również nie zawiódł. Tylna i przednia kamera są autofocus, oprócz blisko każdego „oko” jest lampa błyskowa.

Jeśli frontalka nieznacznie gorsze od tyłu kolegi liczbą megapikseli, problemy powinny się pojawić. Naturalnie, „oczy” o 0,3, 1,3 i M2 są jeszcze nadają się do dobrego autoportretu. Najlepsze telefony selfie zaczynają się od 5 megapikseli aparat z przodu i z tyłu 8 MN.

Smartfony „Samsung”

Każdy producent może zaoferować swoim składzie dla selfie telefonu. Po pierwsze „Samsung”, należy zauważyć urządzenie. Firma zawsze stał doskonały aparat, a większość fanów wolą autoportretów tej spółki.

Producent opublikował szereg urządzeń odpowiednich do autoportretów. Telefon „Samsung S6» z serii Galaxy – jedna z najjaśniejszych przykładów. Komora główna wyposażona firmową matrycę 16 Mn i frontalku – 5 milionów pikseli. Charakterystyka ta jest idealna do autoportretów.

Prawie wszystkie urządzenia Galaxy odpowiednie do autoportretów. Firma ma siedzibę frontalku pyatimegapikselnoy w większości swoich telefonach. Oczywiście, istnieją wyjątki w postaci wzorów J1, w którym tylko 2 megapikseli. Jednak fani selfie mieć mnóstwo do wyboru.

Telefony „Lenovo”

Stało się popularny chiński producent również zwrócić uwagę na funkcje aparatu. Obecność różnych matryc aby produkty wentylatory „Lenovo” selfie. Firma prawie jak telefon koreańskiego konkurenta. Producent podoba dość dużą gamę smartfonów z doskonałych kamer.

Jednym z najlepszych urządzeń na zdjęciu są przedstawiciele serii S, a mianowicie modelu 60 i 90. Te związane z najnowszym urządzeniem iPhone otrzymał frontalku 8- i 5-megapikselowy. Tylna kamera jest również pełna zasług. Oba zestawy podstawowa matryca ma rozdzielczość 13 megapikseli.

Trudno zignorować vibi X3, właściciel głównego aparatu 21 megapikseli. Matrix frontalki ten cud ma rozdzielczość 8 megapikseli, który jest również bardzo miły dla entuzjastów fotografii. Nieco za jego kolegów wyprzedza vibi Shot. Dystrybutor posiada SMARTFONEM komory głównej 16 Megapikselami i dalej poszedł macierz 8 Mn.

W tańszym segmencie ma również odpowiedni model dla autoportretów. Przedstawiciel klasy budżetowej, ale raczej model 7000, posiada pięć-megapikselowy aparat główny oraz frontalki 8 megapikseli. Również gotów zrobić autoportrety mieć dla P70 smaku. Przybliżony koszt tych modeli jest około 12 tysięcy rubli. Jednak pieniądze, które z pewnością są.

smartfony Sony

I nadążyć za konkurencją i japońskiego producenta. Sony wyposażyć swoje maszyny jedne z najlepszych kamer. Konkurujących ze spółką być może, że „Samsung”. Aparat do urządzeń „Sony” są przeznaczone do fotografowania autoportretów.

Wśród produktów firmy można spotkać prawdziwą perłę. Na przykład, matryca Xperia M5 nabyte 21,5 Mn. Ponadto model ten frontalku aż o 13 Mn, idealny do autoportretów. Bardziej zrównoważone i tani przykład wykonania jest Xperia C5 o Mn jako głównej 13 i komory tylnej.

Badając zakres Sony, trudno jest zdecydować, który telefon wybrać autoportretów. Zwraca się uwagę na droższych modelach Z5, średnia cena Z3 i, oczywiście, ulubionym z wielu M4 Aqua. Każdy z telefonu otrzymał potężny i funkcjonalny aparat. Ciężki ciężar urządzenia zaprojektowane do wyboru Jaźni, spadnie na barki kupującego i na pewno nie jest najłatwiejsze.

HTC telefony

Mniej rozległe, ale dość ciekawy asortyment urządzeń do autoportretów oferuje tajwańskiego producenta. HTC firma, choć nie skupia się na aparat, ale zdjęcia będą przyciągać fanów niektórych modelach.

Kupujący powinien zwrócić uwagę na smartfony z prefiksem One, a mianowicie, M9 i m8s. typoszereg ósmy ma kamer 13 i 5 megapikseli. Niestety gorsze cechy produktów firmy Sony, ale z autoportretów, aby uporać się z hukiem. Urządzenie Jeden M9 wygląda bardziej atrakcyjne. Flagman otrzymał do swojej dyspozycji 20 i 4 megapikseli. Frontalka trochę zawiedziony, ale nadal wygląda przyzwoicie.

Wśród tańszych urządzeń trudno jest określić, który telefon jest najlepiej nadaje się do autoportretów. „Pracownicy Państwo” i część klasy średniej nie jest w stanie zaskoczyć ich parametry. Samo pragnienie 516 otrzymało tylko 5 i 2 megapiksele. Podobne aparaty są w większości modeli HTC. Macierz ta będzie wystarczająca dla niskiej jakości zdjęć. Dla żywy i niezapomniany selfie podstawowych cech lepiej.

Ciekawe znaleziska

Z autoportretów radzić sobie nie tylko znanych marek. Przekazywana pozycję firmy lub chińskich producentów, też mogą być zaskakujące. Zwracając uwagę na poszukiwaniu, kupujący może natknąć się na ciekawą urządzenia z F5 Doogee firmy. Telefon demokratyczny niespodzianka nie tylko cena, ale także obecność komór 13 i 5 megapikseli.

Wśród linii telefonów LG są obecne również nadaje się do autoportretów. Model Ray x190 nabywcy docenią doskonałe właściwości. Od producenta telefon otrzymał aż 13 megapikseli główne i 8-megapikselowy aparat wtórnego.

nie powinien ominąć słynne „chińskiego”. Zwrócenie uwagi na Huawei, kupujący upewnij się potknąć na P7 modelu Ascend. Telefon ma 13 megapikseli i 8, które bardzo dobrze.