821 Shares 1254 views

Nokia 735 smartphone: opis, cechy i opinii właścicieli

Smartfon Nokia 735, którego cena wynosi obecnie około piętnastu tysięcy, często określane jako urządzenie po prostu stworzony dla selfie-strzałów. Dlaczego jest to mówią? Postaramy się wyjaśnić tę kwestię w art.


wejście

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli się w obliczeniu tylko zimną logikę, to łatwo zrozumieć, że fiński producent telefonów Nokia w rynku telefonii komórkowej ma ograniczone pole manewru. Jednocześnie, firma działa niezwykle pewny siebie, jak Japończycy, którzy w małym obszarze jakoś żyć w takich ilościach.

Ale tematem naszego dzisiejszego przeglądu, to nie są dobrzy ludzie, którzy, nawiasem mówiąc, aby zrozumieć wiele na temat nowoczesnych technologii, a mianowicie Nokia Lumia 735. W ogóle, to linia produktów firmy udało się osiąść w rynku smartfonów jest prawdopodobne, ze względu na kamer o wysokiej jakości, które są włączone w podstawą mniej lub bardziej nowoczesne urządzenia. Potężny aparat można nazwać jednym z najważniejszych cech modelu serii przez firmę Nokia.

Należy zauważyć, że aby utrzymać ten poziom sprzedaży, który w ostatnich latach pokazuje, fińskiego producenta, jest to dość trudne, ponieważ urządzenie posiadające na pokładzie systemu operacyjnego „windose” ogólnie uważane za nie bardzo nadaje się do zabawy. W tej dziedzinie, oczywiście, i na pewno prowadzi OS „Android”. To jest miejsce, gdzie naprawdę można odwrócić, to życzę! Ale jest jedna kwestia. Czy zauważyłeś, że wszystkie modele linii produktów „Lyumiya” do siebie podobne? To tak, jakby ktoś właśnie włączył plan. Wykończenia i rozwija cechy, ale dlatego, że istota pozostaje ta sama!

Nokia 735: Podstawy rozwoju

Większość rozwiązań stosowanych w odniesieniu do linii „Lyumiya” smartfonów jest wpływ na ekranie urządzenia. Najczęściej mówimy o zmianie wyświetlacz o przekątnej. W rezultacie, inżynierowie firmy pracują nad rozwiązaniem i odpowiednich elementów. Gdy ta tendencja jest planowane niemal stałą odrzucenie wszelkich dodatkowych funkcji. Zdecydowanie powiedzieć, co spowodowało takie rozwiązanie jest niemożliwe. Być może jest on znany tylko przez deweloperów.

Firma produkcyjna zdecydował, że nadszedł czas, aby zmienić zasady gry. Nie będziemy spierać o to, czy miał rację. Wystarczy pamiętać, że zdrowy rozsądek wyobrażenia i uprzedzenia firma odmówiła, natychmiast rzucili się do średniego segmentu cenowego. Mówimy konkretnie o model Nokia Lumia 735. Nawiasem mówiąc, jest to bezpośrednia kontynuacja poprzedniego urządzenia z indeksem 730. Zmieniono niektóre cechy, ale poza tym wszystko to samo urządzenie.

Nokia 735 i 730: różnice

Dokładniej, lista zmian zawiera wsparcie dla technologii LTE, a także zmiany w systemie wartości. Ale nie zapominajmy, że 730-ci model jest niczym innym niż „Nokia Lyumiya 830”, przerobione pod odpowiednim segmencie. Oznacza to, że po prostu wyciąć niektóre funkcje. W ten sposób otrzymaliśmy 830 th z obniżonym ekranu, zmiana kamery, a także braku ładowania bezprzewodowego.

Dane skrócie

Na temat dzisiejszego Rewizyjna naszej rodziny jest procesor Qualcomm Snapdragon, model 400. Chipset ma cztery rdzenie, pracujące z częstotliwością zegara 1,2 GHz z. Wyświetlać po przekątnej – 4,7 cala, rozdzielczość – odpowiada to 1280 x 720 pikseli, tzw HD-jakość. Matryca utworzona z technologii OLED. Obsługiwane przez LTE. W „windose 8.1” jest ustawiony jako systemu operacyjnego.

Wielkość wbudowanej pamięci RAM to jeden gigabajt. Do przechowywania danych osobowych, użytkownik może go używać osiem razy, telefon obsługuje karty pamięci microSD o pojemności do 128 GB. Oczywiście, nie bez jego chmurze. Tam użytkownik może pobrać pliki, które nie przekraczają łącznie 15 gigabajtów. Główny aparat ma rozdzielczość 6,7 megapiksela. Jest wyposażony w lampę błyskową LED. Film nagrany z rozdzielczością 1080 pikseli. Drugi aparat fotograficzny trochę gorzej – zaledwie 5 megapikseli. Jednak dla przeciętnego użytkownika to wystarczy.

Akumulator litowo-jonowy, jego ilość sięga do 2200 mAh. Możliwość ładowania bezprzewodowego nie jest to urządzenie. Interfejsów można zauważyć, microUSB, Wi-Fi, pracujący w zakresie b, g, n, a także Bluetooth 4.0. Jest on obsługiwany przez pracę dwóch kart SIM. Aby to zrobić, muszą być traktowane zgodnie z normą MicroSIM. Jest radio.

Opcje

Co można znaleźć w pudełku, oprócz telefonu? To, oczywiście, wymienny akumulator, jak wcześniej wspomniano, pojemność 2200 mAh. Zgodnie z normą, w zestawie znajduje się ładowarka. Oczywiście, istnieje cała niezbędna dokumentacja. Chodzi o karcie gwarancyjnej, a także z instrukcją obsługi. Przewodowy zestaw słuchawkowy stereo w zestawie nie pojawi, to otrzymuje z dodatkowym gniazdem dla zespołu tylnego. Nawiasem mówiąc, torba Nokia 735 można kupić osobno, kontaktując się w każdą kieszeń komórkową.

projekt

Prawdopodobnie żaden z użytkowników nie będzie zaskoczony, zaokrąglone krawędzie. Taka konstrukcja dość typowe dla urządzeń z linii produktów „Lyumiya”, że tylko zaczął się pokazać szerokiej publiczności, która później zakochał się w urządzeniu. Elegancka obudowa telefonu jest wykonana z tworzywa sztucznego wystarczająco jasny. Generalnie, użytkownik ma dobry wybór w odniesieniu do schematów kolorów.

Obecnie rynku inteligentnych telefonów, można znaleźć urządzenia w klasycznej wersji (czarno-białe) i nieklasycznych (zielony, pomarańczowy). Urządzenie zawiera zbiór bardziej ciemne bar. Niemal natychmiast staje się jasne, że nie jest błyszcząca i matowa.

Ciało telefon może być zdemontowany. Tak więc, możemy od razu postawić znak wyboru obok „możliwość wymiany wewnętrznej baterii.” Wewnątrz są również złącza i w którym zainstalowane są dwie karty SIM. Ciało wymiana noszone bezpośrednio na pokładzie maszyny. Można powiedzieć, że taki projekt dla smartfonów Nokia stała się klasyczną, nawet markowych.

Ona, nawiasem mówiąc, w czasie, zaczął być używany, a inni producenci urządzeń mobilnych w swoich kreacjach. Ten projekt jest bardzo niezawodny. Jest możliwe, że stosowanie jako materiału do powłoki z tworzywa sztucznego jest zoptymalizowany. Ale z czasem, połysk jest jeszcze sprać. Chociaż nie można tego uniknąć, i generalnie jest w porządku rzeczy.