860 Shares 6645 views

"Philips S388" (Smartphone) Cechy, przegląd i informacje zwrotne

Dziś mówimy o modelu smartphone „Philips S388». ich charakterystykę podano poniżej. Uważamy również, że na tym urządzeniu użytkownicy mówią w swoich opiniach.


Przegląd

Zobaczmy, co część „Philips S388» Package smartphone: jednostki obsługi, bateria, zasilacz, kabel USB, słuchawki, folię ochronną na ekranie. Koszt telefonu jest nieznacznie wyższa w porównaniu do poprzedniego modelu S308, ale w tym samym czasie i jest uzasadnione. Parametry techniczne smartphone uaktualnienia. Że tylko jest matryca IPS, który sprawia, że łatwo zobaczyć wszystkie informacje na ekranie urządzenia. cena detaliczna urządzenia wynosi 5500 rubli.

Projektowanie, zarządzanie i wielkości smartphone

Smartfony Philips S388 i S308 Czarne są niemal identyczne w konstrukcji, ale istnieje szereg znaczących różnic między nimi. Wzrost przekątnej ekranu w nowym modelu doprowadziło do ekspansji wymiarów, które tworzą 131h67h9,1mm. W tym przypadku, grubość jednostki pozostało praktycznie bez zmian. Waga wzrosła o zaledwie 11 gramów. kształt kadłuba pozostał prawie taki sam – pochyłe boki i wygładzić narożniki krawędzi. Czarny błyszczący plastik, który jest wykonany z smartphone, wygląda bardzo atrakcyjnie. Jedyną wadą jest to, że odciski palców. Niektórzy użytkownicy twierdzili, że pozostawił ślady na ekranie smartfonu, jeśli nie używać specjalnej folii ochronnej, która jest przymocowana. Maszyny oferowane tylko w czerni, ale w przyszłości producent chce dodać jeszcze kilka odcieni do wyboru. Zespół smartfon nie budzi żadnych problemów: wszystkie elementy pasują dobrze, a między nimi nie ma luzów. Na przednim panelu znajduje się głośnik rozmawiać z kratką chrom. To wygląda naprawdę ładnie. W ramach przeglądu, właściciele mówią, że rozmówca jest słyszany dobrze, ale czasami rozmowa może wymknąć hałasu. Przy maksymalnej głośności jest również rozmawiać nie będzie działać, ponieważ dźwięk zaczyna tracić. Przedni panel umieszczony ruch smartfony i czujnik światła. Słabe podświetlenie przycisków dotykowych co czyni je trudnymi w ciemności, co jest znaczącym minus producenta. Na dole znajduje się mikrofon – pamiętać, że może on zostać zatkane kurzem w czasie. Jest też złącze do ładowania telefonu i słuchawek. Pod dolną osłoną smartphone nie ma nic ciekawego – lokalizacja elementów jest taka sama jak w innych urządzeniach tego typu.

pokaz

4,5-calowy ekran telefonu „Philips S388» wystarcza do przeprowadzenia różnych zadań w telefonie. Nie powłoka antyrefleksyjna, więc jest praktycznie niemożliwy do odczytania wyświetlacz w jasnym świetle słonecznym. Rozdzielczość ekranu 540×960 pikseli, obraz może pochwalić się dobrym i bogatym kolorze. Przy dużych kątach nachylenia niektóre z obrazów telefon stracić swój urok.

bateria

pojemność baterii w smartfonie „Philips S388» jest 1700mAch. Choć brak szczegółowych informacji o tym, ile telefon może działać na tej baterii w różnych trybach pracy. 5-megapikselowy aparat radzi sobie z jego bezpośredniego zadania i pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w różnych warunkach. Można nagrywać filmy w rozdzielczości FullHD. Daje to unikalną kombinację pięknych obrazów i wyraźny dźwięk. Wszystkie pozostałe parametry telefonu nie odbiegają od analogów. Tak więc, nowy smartfon „Philips S388» do 5500 rubli – to ciekawy wariant inteligentnego telefonu dla wszystkich miłośników tego producenta.

inne cechy

Telefon działa Android 4.2 systemu operacyjnego. Posiada obudowę w stylu klasycznym. Urządzenie sterowane za pomocą przycisków dotykowych. Jest on obsługiwany przez parę zwykłych kart SIM. Pracują w trybie alternatywnym. Masa – 136 g, rozmiar – 67.1x131x9.1 mm. Ekran dotykowy jest tworzony w technologii IPS, obsługuje 16.78 milionów kolorów. pojemnościowy LCD multitouch realizowane. Wyświetlać po przekątnej – 4,5 cala, o rozdzielczości 960×540 pikseli. Gęstość 245 dpi. Aparat jest 5 megapikseli, uzupełnione przez wbudowaną lampę błyskową. Jest on wspierany przez auto focus, a także wykrywania uśmiechu i twarzy. Nagrywanie wideo odbywa się z prędkością 30 klatek na sekundę w formacie MPEG4. Przednia kamera 0,3 megapiksela.

Obsługiwane formaty audio: WAV, AAC, MP3. Jest radio FM. Zestaw słuchawkowy jack – 3,5 mm. Istnieją standardy GSM i komunikacja 3G. Udostępnia następujące interfejsy: USB, Bluetooth, Wi-Fi. Obsługuje nawigacji satelitarnej dostarczonej przez technologię GPS. Procesor 4-rdzeniowy działa przy częstotliwości 1300 MHz. RAM – 1 Gb. Jest gniazdo na nośniku wymiennym. Maksymalna ilość pamięci – 32 GB. Wymienny akumulator litowo-jonowy, o pojemności 1700 mA⋅ch. Aby naładować za pomocą mikro złącze USB. Zaimplementowane funkcje zestawu głośnomówiącego, który jest realizowany przez wewnętrzny głośnik. Wspiera kontrolę głosową. Istnieje również tryb samolotowy.

opinie

Jesteśmy już zaznajomiony z podstawowymi cechami smartphone „Philips S388». Recenzje tego urządzenia są bardzo zróżnicowane, a teraz zobaczymy, co mówią o strukturze jego właścicieli. Wśród korzyści, powszechnie określa się jako: przystępne ceny, jakość wykonania wyświetlacza, obecność AF, atrakcyjny design. Mają w urządzeniu i jego słabości. Te często zawierają niewielką autonomię, obecność hałasu podczas rozmowy telefonicznej, niestabilność uszkodzenia. Teraz już wiesz wszystko co potrzeba o urządzeniu „Philips S388».