254 Shares 6099 views

HTC Desire 616 Dual SIM: przeglądy właścicieli i przegląd modelu

entry level smartfon z pięć-calowy wyświetlacz i procesor wysoce produktywne – HTC Desire 616 Dual SIM. Recenzje właścicieli o nim, jego parametry techniczne i specyfikacje omówione w niniejszym materiale.


nisza devaysa

HTC Desire 616 smartphone skierowany jest do młodych ludzi. To wyraźnie wskazuje na cenę smartfona, jego konstrukcji i specyfikacji. Urządzenie o przekątnej 5 cali i 8-rdzeniowego procesora jest najlepszy odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników, które w istocie są młodzi ludzie w wieku poniżej 25 lat. W tym przypadku, możliwości finansowe ich bardzo skromne. Stąd cena jednostkowa $ 200. Oczywiście, istnieją pewne wady tego gadżetu, ale oni są kompensowane przez niski koszt i smartphone parametrach technicznych.

Zawartość opakowania

Ten elegancki telefon odnosi się do decyzji gospodarki. W rezultacie, dostarczany z odpowiedniego HTC Desire 616. Case, stereo, z folią ochronną i karty pamięci nie jest wliczony w cenę. Mają kupić osobno za dodatkową opłatą. Elegancka obudowa telefonu jest wykonana z tworzywa sztucznego, i to będzie trudne do utrzymania w oryginalnym stanie, bez pokrywy. Podobna sytuacja jest z przednim panelu (jest również wykonany z tworzywa sztucznego), a jego zachowanie będzie musiał zakupić dodatkową warstwę ochronną. Bez stereo na tym urządzeniu nie będzie działać słuchawki radiowe działają jako antena. Karta pamięci może znacznie zwiększyć ilość wbudowanej pamięci gadżetu. Reszta listy dostawę tego urządzenia jest następująca:

 • Smartphone z baterią 2000mAh.
 • Ładowarka.
 • Kabel interfejsu.
 • Karta gwarancyjna.
 • Szczegółowe iw pełni rusyfikacji instrukcja obsługi.

Wygląd i kontrole

Obudowa urządzenia wykonana jest z plastiku. Istnieją trzy kolory jego realizacji: szary, czarny i biały. Pierwsze dwie wersje są uniwersalne. Smartphone HTC Desire 616 Biały najbardziej spodoba się słabą połowę ludzkości. W tej postaci, to podkreślają indywidualność każdej kobiety.

Panel przedni jest chroniony gadżetu plastikową płytkę za którym kryje się wyświetlacz 5-calowy. Pod nim znajduje się logo producenta. Typowy panel dotykowy sterujący devaysom znajduje się na dole ekranu. W górnej części ekranu wyświetlane słuchawce ukryte za stylowych barów, otwarcie czujnika zbliżeniowego i kamery przedniej strony południowej. Brak kontroli oraz porty komunikacyjne znajdujące się po lewej stronie HTC Desire 616. Przegląd jak prawą ręką wskazuje na przycisk blokady wychylenia objętość i urządzenia. Na dolnej krawędzi telefonu znajduje się port, mikroYuSB, a na górze – w portach audio. Ale na tylnej okładce usunięto głośnik (jakość dźwięku z jego skargi nie powoduje), główny moduł kamery i światła LED do niego. Tam również znajduje się logo producenta.

roztwór procesor

Procesor – jest jednym z HTC Desire 616 Dual SIM głównych zalet. Recenzje rzeczywistych właścicieli tej jednostki w tym momencie jego funkcję. Dokładniej, smartphone oparty na MT6592. Składa się z ośmiu jednostek obliczeniowych opartych na architekturze procesora „Cortex A7”, z których każdy może być w szczytowej obliczenia trybu przyspieszy do 1,7 GHz. Ten układ jest produkowany w technologii procesowej 28 nm.

Mocy obliczeniowej procesora wystarczy nawet dla najbardziej wymagających rozwiązywania zadań. Na przykład, „asfaltu 8” lub „Real Raysing 3” na niej będzie dokładnie bez problemów. Ale wszystkie inne problemy, a nie mówimy: ze wszystkim, co na pewno sobie poradzisz. Również nadal trzeba pamiętać punkt, że istniejące aplikacje nie są w pełni załadowany procesor. Większość oprogramowania jest zoptymalizowany dla 4 wątków obliczeniowych. I to może być procesor 8. Z tego powodu, a nie być w stanie wykorzystać maksimum swoich możliwości. Ten procesor jest 32-bitowy. W rezultacie, w przyszłości upgrade do 64 bitów spowoduje, że nowe oprogramowanie na urządzeniu nie rozpocznie.

Graphics gadżet

Jedną z głównych zalet jest ekran w HTC Desire 616. Wyświetlacz ma rozdzielczość 720h1280, to nie jest to obraz jest wyświetlany w formacie „EychDi”. W tym przypadku, jego przekątna jest dość poważny obecnie 5 cali. Jest on oparty na TFT-macierzy, oraz jest jej podstawową wadą. W rezultacie, kąty widzenia to na tyle małe, ze znacznym odchyleniem, zniekształcenia obrazu. Touchpad z tego gadżetu jest przeznaczony dla 5 akcentami. Ten sam wyświetlacz matrycowy umożliwia wyświetlanie ponad 16 milionów różnych kolorów.

Dość dobre zarówno w wydajności i efektywności energetycznej stosowane w grafice adapter HTC Desire 616. Przegląd Dane techniczne urządzenia wskazuje na obecność Mali 450MP4. Accelerator graficznych składa się z modułów 4 i działa przy częstotliwości zegara 700 MHz. Taka moc obliczeniowa jest więcej niż wystarczająco dla każdego zadania na tym urządzeniu.

kamera

HTC Desire 616 smartphone cechy wystarczająco dobre komory głównej. Jest on oparty na czujniku 8 Mn. Ponadto, realizowane zoomu optycznego i autofokusa. Pojedyncza lampa błyskowa LED pozwoli uzyskać zdjęcie złej jakości w ciemności. Same jak zdjęcia zrobione tym aparatem, to nie jest idealny. Gdy panoramiczny strzał nie jest krytyczna, ale podczas próby robienia zdjęć małego tekstu może być poważną przeszkodą, a obraz będzie rozmazany. Jak wielu ekspertów, w rzeczywistości, czujnik aparatu w telefonie jest oparta na czujniku 5 Mn i Mn, osiągając 8 otrzymuje się przez interpolację cyfrową. Stąd, odpowiedni poziom jakości zdjęć.

Kamera rejestruje wideo w 1080 z rozdzielczością P lub 1080h1920. Oznacza to, że jakość obrazu będzie „pełne EychDi”. Maksymalna częstotliwość ramek na sekundę aktualizacji jest równe 30. W niewielką elementu pomiarowego 2 Mn podstawą przedni moduł kamery. Który nie wystarczy produkować wysokiej jakości zdjęć, ale jest od niej i nie jest wymagane. Głównym celem przedniej kamery – połączenia wideo i autoportretów. Z tymi dwoma zadaniami radzi sobie znakomicie.

pamięć

Trudno jest zrozumieć, co twórcy kierowali się wybierając liczbę gigabajtów RAM i wbudowaną pamięcią. Jeśli w pierwszym przypadku, 1 GB pamięci RAM nie ogranicza funkcjonalności urządzenia, to 4 GB wbudowanej w urządzenie pamięci masowej nie jest wystarczająco jasno, aby upewnić się, że właściciel mógłby odblokowanie pełnego potencjału tego inteligentnego telefonu. Zwłaszcza, że gdzieś 2GB z nich zajęte przez zainstalowanego oprogramowania, a tylko pozostała część użytkowników może być użyty do zainstalowania oprogramowania i przechowywanie danych osobowych.

Cena HTC Desire 616 do 200 $ kompensuje w pewnym stopniu brakiem pamięci. Inną opcją jest zakup pojemności karty Flash 32 GB. Wymagane dla jego instalacji ma gniazdo w tym urządzeniu. Że będzie rozwiązać problem braku miejsca na pamięci wewnętrznej. Innym sposobem rozwiązania tego problemu – jest korzystanie z usług typu cloud. W tym przypadku, nawet gdy smartfon jest uszkodzony, najważniejsze informacje zostaną zapisane.

możliwość bateria

HTC Desire 616 Telefon jest wyposażony w baterię 2000 mAh dalej. Rozmiar wyświetlacza w tym gadżecie jest 5 cali, a procesor ma 8 rdzeni. W rezultacie, bateria przy średnim obciążeniu wystarcza na 1-2 dni. Jeśli jej zasoby do maksimum, aby zaoszczędzić, można spodziewać się, że 3 dni życia baterii. Ale jeśli gra na smartphone bez ładowania nawet najbardziej wymagających zabawki (jako przykład, „Asphalt 8” może być zmniejszona), wartość zostanie zmniejszona do 4-5 godzin. I to nie ma nic do zrobienia, poziom naładowania baterii stopi łatwy w oczy.

Zestaw komunikacyjny

Smartphone HTC Desire 616 Dual SIM jest wyposażony w imponujący wachlarz interfejsów przewodowych i bezprzewodowych. Obejmuje ona następujące elementy:

 • Urządzenie 2 jest wyposażony w gniazdo do instalacji kart SIM. W pierwszym z nich może być zainstalowana karta SIM standardowe rozmiary, a w drugim – MicroSIM. Tylko w jednej jednostce radiowej operacyjny mapuje tryb zmiennej shift. Podczas rozmowy z jednym z nich, drugi jest poza zasięgiem. Aby nie przegapisz ważnego połączenia, konieczne jest odpowiednio przekonfigurować system przekazywania połączeń. Pierwsza karta SIM pozwala na pracę w sieciach komórkowych 2. i 3. generacji. W rezultacie, maksymalna szybkość transmisji danych, w tym przypadku może wynosić do 20 Mbit / s. Ale druga karta SIM może działać tylko w sieci GSM, szybkość transmisji danych w tym przypadku może być nawet do kilkuset kilobitów na najbardziej. W związku z powyższym, w pierwszym przypadku, można przesyłać pliki o dowolnej wielkości, ale drugi mogą być oglądane tylko bezpretensjonalne portale internetowe oraz interakcji społecznościowych.
 • Innym ważnym sposobem bezprzewodowej, aby uzyskać informacje – to wi-fi. W tym przypadku wzrost szybkość do 100 Mb / s. To sprawia, że możliwe, jak w przypadku karty SIM 1, pobierz informację smartfona w dowolnej objętości. W tym przypadku, nawet pobrać film w dobrej jakości pójdzie w kilka minut. Wszystko inne będzie zbyt załadowany bez problemów (wideo online, poważnych zasobów internetowych i dużych zabawek).
 • Również devayse posiada nadajnik Bluetooth. Ta technologia bezprzewodowa jest niezbędna w przypadkach, gdy trzeba podłączyć do telefonu, na przykład, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem lub wymiany małych plików o podobnym gadżecie.
 • Podsystem nawigacja w aparacie realizowane w oparciu o technologie GPS i A-GPS. W pierwszym przypadku jest ona określana przez położenie urządzenia poprzez międzynarodowy system nawigacji satelitarnej. Aw drugim – wykorzystanie telefonii komórkowej wieże nadchodzi. Podobnie jak w pierwszym i w drugim przypadku, może być konieczne, aby połączyć się z Internetem. W każdym razie, to nie jest tak trudne, aby ten 5-calowego urządzenia do pełnego GPS Navigator.
 • Ponadto, urządzenie posiada port audio 3,5 mm do podłączenia zewnętrznego głośnika przewodowej.
 • Ostatnią ważną interfejs przewodowy – to mikroYuSB. To pozwala na podłączenie do komputera lub ładowania akumulatora.

miękki

„Android” wersją rzędu 4,2 służy jako systemu operacyjnego, oprogramowania układowego 616. HTC pożądania uzupełnionej zastrzeżonych powłoki Sense 5.5 z HTC. Wszystko to pozwala na uruchomienie bez żadnych problemów na tym komputerze żadnego oprogramowania. Powłoka pozwala dostosować devaysa potrzeby interfejsu użytkownika w ciągu kilku minut. Reszta zestawu systemu jest typowe dla oprogramowania dla tej wersji systemu operacyjnego: „Google” klientów sieci społecznych, system mini-aplikacji i oprogramowania z ustawionym

Właściciele smartphone

Wystarczy wyważone rozwiązanie poziom wejścia jest HTC Desire 616 Dual SIM. Recenzje emitują doskonałe połączenie ceny i sprzętowych zasobów. Niektóre skargi powoduje tylko kamerę główną, autonomię inteligentnego telefonu i ilość zainstalowanej pamięci.

W pierwszym przypadku, zdjęcie z deklarowanych 8 megapikseli, ale oczekują, że ich nienaganna jakość w gadżecie entry-level nie jest konieczne. Względna autonomia można zauważyć, że można oczekiwać więcej od smartfonu o przekątnej i podobny CPU na pewno nie jest to konieczne. Można, oczywiście, było ustanowienie bardziej pojemny akumulator, ale decyzja ta będzie negatywnie wpływać na ciężar i wymiary urządzenia.

Ilość pamięci RAM i pojemność wbudowanej pamięci spełniać minimalne wymagania, które zapewniają prawidłowy poziom wydajności, a więcej z budżetu gadżet z pewnością nie należy się spodziewać. Co więcej, wszystkie te wady są kompensowane kosztem smartphone.

koszt

Początkowo, HTC Desire 616, cena wynosiła 350 $. W momencie urządzenia wyjściowego (lipiec 2014) była to normalna wartość. Teraz ten smartfon można kupić za 200 $. Z uwagi na ukośne urządzenia wyświetlającego (5 cali), i bardzo skuteczny procesora (8 rdzeni 1.7 GHz), uzyskuje się doskonałe połączenie ceny i możliwości technicznych.

wyniki

Idealne urządzenie zarówno z pozycji cenowej oraz z punktu widzenia specyfikacji technicznych okazało pragnienie Smartphone HTC 616 Dual SIM. Opinie na temat tego punktu po raz kolejny. Kupić telefon o przekątnej 5 cali i 8-core CPU za 200 $ jest bardzo trudne. Dlatego niełatwo w tym przedziale cenowym znaleźć odpowiednik tego gadżetu. Okazuje się, że z punktu widzenia cen i specyfikacji technicznych zostały uznane devaysa praktycznie nie ma konkurencji.