131 Shares 2773 views

Przegląd LG P970 Optimus czarne. Cechy i cena

Firma LG często podoba użytkowników ciekawych rozwiązań i nowości. Czasami nawet przestarzałe Soup Company może zaskoczyć. P970 smartphone, wydany ponownie w odległym 2011 roku – jeden z tych modeli. Urządzenie ma nie tylko potężne czas na farsz, ale również ciekawą historię.


projekt

Urządzenie Optimus czarny LG P970 jest całkowicie zgodne z tytułu. Dostępny w czarnej wersji urządzenia, choć nie oznacza to, że inne kolory nie istnieją. Model posiada „brat” białego koloru, w rzeczywistości jest to druga wersja telefonu.

Telefony LG są zawsze inna jakość wykonania. I nie był wyjątkiem i P970. Urządzenie nie posiada luki i widocznych zadrapań. Oczywiście, trochę zdezorientowany materiału obudowy. Telefon jest całkowicie wykonany z najzwyklejszym plastiku. W związku z powyższym, jasny wygląd nie wywołuje wrażenia. Model włączone prosty, ale mocną konstrukcję.

producent devaysa przedni umieszczony ekran frontalku, czujników i elementów sterujących. Jest obecny w telefonie i podświetlenie przycisków dotykowych. Użytkownik będzie znacznie bardziej komfortowe do pracy z urządzeniem w słabym świetle. Z tyłu urządzenia flash jest dostępny, główne kamerę, głośnik i logotypy.

Praktycznie wszystkie zewnętrzne elementy zostały przeniesione do górnej części urządzenia producenta. Decyzja ta została podjęta ze względu na luki znajduje się poniżej urządzenia i zaprojektowane, aby zdjąć tylną pokrywę. Został on umieszczony na górze port USB, złącze słuchawkowe, opcjonalnego mikrofonu i przycisku zasilania. Po prawej stronie maszyny jest pusty, a lewa, stał się „oazą” regulacja głośności oraz specjalny klucz, który jest odpowiedzialny za aktywację informacji odczytanej z czujnika przyspieszenia.

Nazywany modelem P970 atrakcyjny niemożliwe. Etniczność absolutnie niepozorny i szary. Jednak do codziennego projektowania ukrywa potężne według standardów 2011 sprzętem. Nie zapomnij o jakości montażu telefonu.

pokaz

Nie szczególnie wyróżnia się i wyświetli LG P970 Optimus Black. Charakterystyka należy się spodziewać ze starej maszyny. Wielkość wyświetlacza jest tylko 4 cale, który od dawna nie jest zaskoczeniem. Chociaż wymienić należy obecność IPS macierzy. Małe i rozdzielczości urządzenia – tylko 800 na 480 pikseli.

Jakość obrazu LG P970 Optimus czarnego nie powoduje zachwyt. Użytkownik może zauważyć pikseli. Jest to szczególnie widoczne w małych ikon. Jednakże, aby wywołać ekran nie może być złe. Na rok 2011 to wielki wyświetlacz. Ponadto LG zastosowało nową technologię Nova, który zapewnia jasność ekranu 700 nitów. Stawka jest bardzo wysoka, ale w rzeczywistości prawie żadnych różnic.

Wyświetlacz ma dobre kąty widzenia i margines jasności. Urządzenie prawie nie ma „zamiar ślepy” na słońce. Ogólnie rzecz biorąc, model jest wyposażony w doskonały wyświetlacz, to szkoda, że w niskiej rozdzielczości.

kamera

Producent działający Optimus LG P970 czarnej matrycy 5 megapikseli. Użytkownik nie powinien spodziewać się niesamowitych ujęć, jak aparat jest dość budżetowa i nadaje się tylko do przeciętnych zdjęć. „Oczko” rozdzielczość to zwykle 2560 1920 pikseli. Oczywiście, kostka jest prawie niewidoczne, ale obecne zamylennost i rozmycia.

Wyposażone w urządzenia i przednią kamerę. Zaskakująco, zamiast oczekiwanego producenta 0,3 megapiksela zainstalowanej w LG P970 Optimus czarne jak 2 megapikseli. Rozwiązaniem jest absolutnie niezrozumiałe, ponieważ autoportret, że jest zdecydowanie za mało, i wideo działa poprawnie w normalnych „oczami”.

Część sprzętu

Model ten jest zdecydowanie nie do flagowych wydajności. Mimo że jest przeciętny użytkownik powinien wystarczyć. Producent powstała w R970 układ z jednym rdzeniem OMAP3630. Procesor zapewnia wydajność urządzenia 1 GHz. Do codziennego użytku, to wystarczy, ale dla wymagających gier i programów będzie musiał zapomnieć.

Ilość pamięci tanich telefonów LG też nie może się pochwalić. W urządzeniu jedynie 512 MB RAM. Oczywiście, ze względu na „wypychania” byłoby to dziwne, aby zobaczyć w R970 1 GB pamięci. RAM wystarczy do swobodnej zabawy i prostego programu, można spodziewać się więcej. Problem polega na tym, a rodzimy pamięć, która jest tylko 2 GB w telefonie. To nie wystarczy nawet do codziennych potrzeb. Użytkownik będzie musiał wyposażyć pamięć urządzenia.

Stand-alone

Smartfon został zainstalowany wymienną baterię 1500 mAh. Pojemniki powinny wystarczyć na cały dzień pracy pasywnej. Połączenia i minimalne wykorzystanie telefonu umieścić go w ciągu 12 godzin. Z aktywnego życia baterii wystarczającej na około 3,5-4 godzin z dołączonego Internecie. Oczywiście, wydajność nie jest najwyższa, ale jest znacznie lepiej niż w innych tanich urządzeń.

koszt

Właściciele przyciąga przyrody budżet LG Swift Black P970. Cena devaysa oscylują 3000 rubli. Ten niski koszt urządzenia usprawiedliwia wszystko niedociągnięć.

wynik

Nazywany modelem R970 atrakcyjny lub potężny język nie jest obracany. Jednakże, ten telefon jest utrzymywane stale w segmencie low-end, a nawet lepszy od większości konkurentów. Niezawodność i stabilną pracę – główne zalety urządzenia. Dla niewymagających użytkowników R970 – doskonały wybór.