652 Shares 3175 views

Jak z telefonu do komputera, aby rzucić Zdjęcia: porady i wskazówki

Rozwój technologii informatycznych znacząco zmienił życie współczesnych ludzi. Wcześniejsze fotografie zostały wykonane przez długi czas, na specjalnym papierze. W miejsce takich obrazów przyjść do postaci elektronicznej. To pozwala na przechowywanie zdjęć na różnych nośnikach komputerowych, można drukować szczegółowe zdjęcia w razie potrzeby. Jest to bardzo wygodne. Główną masę obrazów obecnie przechowywane na komputerze PC lub laptopie. Następny będzie można nauczyć się rzucać telefon do obrazów komputerowych. Co o tym wszystkim proces powinien znać osobę? Jakie techniki pomogą sprowadzić pomysłów do życia?

Środki do tworzenia zdjęcie

Ważne jest, aby pamiętać, że rozwój nowoczesnych technologii pozwala na wykonywanie zdjęć przy użyciu różnych urządzeń. Wraz z nimi, można w każdej chwili do przesyłania obrazów do komputera. Procedura ta jest zasadniczo taka sama dla wszystkich urządzeń.

Robienia zdjęć, można:

 • telefon;
 • za pomocą tabletki;
 • przez zdjęcie lub wideo;
 • za pośrednictwem kamery internetowej.

Jak już wspomniano, proces przesyłania obrazów do komputera jest podobna we wszystkich przypadkach. Aby poradzić sobie z tym zadaniem jest w stanie nawet początkujący użytkownik.

Tryby transmisji

Jak z telefonu do komputera, aby wrzucić zdjęcia? Istnieje kilka scenariuszy. Użytkownik może wybrać odpowiednią metodę rozwiązywania jego problemów.

Do tej pory przeniesienie zdjęć z urządzeń mobilnych jest dostępna:

 • za pomocą połączenia przewodowego (w praktyce, najczęściej używany);
 • bezprzewodowo.

W pierwszym przypadku proponuje się korzystać z urządzenia, na którym są zdjęcia jak karty flash. Nic specjalnego lub niezrozumiałe! Następny zostaną opisane bardziej szczegółowo dla każdej metody.

Co trzeba

Jak z telefonu do komputera, aby wrzucić zdjęcia? Wcześniej użytkownik musi wybrać typ urządzeń synchronizacji. Pozwoli to ustalić, niezbędne do realizacji inwentaryzacji pomysłów.

Dla połączenia przewodowego będą musiały podjąć:

 • urządzenie przenośne;
 • kabel ze złączem USB (zazwyczaj wraz z urządzeniem).

połączenia bezprzewodowego jest wykorzystywany głównie smartfony lub tabletek. Wymaga ona następujące elementy:

 • Gadżet, który ma włączony zdjęcia bezprzewodowej;
 • Aplikacja na komputerze do synchronizacji przez urządzenia Bluetooth;
 • specjalny adapter Bluetooth (zwykle nie jest to konieczne dla laptopów).

Następnie dowiesz się więcej na temat każdej z opcji, aby rozwiązać ten problem.

połączenie przewodowe

Jak wrzucać zdjęcia na komputerze? Jeśli korzystasz z połączenia przewodowego, można wnieść pomysły w życie na każdym gadżecie. W takim przypadku, urządzenie jest używane jako wymiennego.

Aby przesłać zdjęcia z telefonu komórkowego lub aparatu do komputera, trzeba:

 1. Włącz komputer i gadżetu. Poczekaj na pełnym obciążeniu obu urządzeniach.
 2. Podłącz jeden koniec kabla USB do urządzenia mobilnego, z drugiej – do komputera.
 3. Poczekać trochę dłużej. Zwłaszcza jeśli jest to pierwsze połączenie. System operacyjny rozpoznaje podłączone urządzenie.
 4. Przejdź do „Mój komputer”. Tam, w „Inne” lub „Urządzenia z wymiennymi nośnikami pamięci” będzie nowa ikona z nazwą gadżetu, na którym przechowywane są zdjęcia.
 5. Dwukrotnie kliknij na odpowiedni obrazek. Jak wrzucać zdjęcia z aparatu do komputera? Lub, na przykład, z telefonu? Będzie trzeba znaleźć folder, w którym wykonane zdjęcia są zapisywane. Na tabletach i smartfonach często pożądany punkt znajdujący się na zdjęciach / kamera.
 6. Otwórz folder, w którym przechowywane są obrazy. Wyróżnij niezbędne dokumenty i przeciągnąć je do miejsca przechowywania na komputerze. Zaleca się, aby utworzyć w tym celu osobnego folderu.

To wszystko. Teraz jest jasne, jak zdjęcia z aparatu do komputera, aby rzucić. Można użyć innej techniki. Przyspiesza proces i importu na komputerze wszystkie zdjęcia naraz.

W tym celu konieczne jest:

 1. Podłącz telefon, aparat fotograficzny, kamerę lub tabletu do komputera za pomocą przewodów.
 2. Przejdź do „Mój komputer”.
 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy na podłączonym urządzeniu. Wybierz pozycję menu „Importuj obrazy i wideo”.
 4. W razie potrzeby w specjalnym polu na ekranie, aby ustawić znacznik, który jest przypisany do wszystkich przesyłanych dokumentów.

Pliki są zapisywane w systemie Windows do folderu głównego „Video” i „Pictures”. Znajdują się one w „Library”.

bez przewodów

Jak z telefonu do komputera, aby wrzucić zdjęcia przez Bluetooth? Taka metoda nie jest szczególnie popularne, ale konieczne jest, aby wiedzieć. Proces ten jest następujący algorytm:

 1. Podłączyć odbiornik Bluetooth do komputera. Na laptopach kolei odpowiednia funkcja jest wystarczająca.
 2. W celu ustanowienia specjalnego programu dla sterownika podłączonego urządzenia.
 3. Włącz Bluetooth w telefonie lub tablecie.
 4. Otwórz program „Bluetooth” na komputerze i znaleźć listę dostępnych urządzeń, gadżet.
 5. „Synchronizacja” Wybierz w menu funkcyjnym. Czasami to etykieta może mieć inny kształt, ale jego znaczenie nie zmienia.
 6. Zapoznaj się z urządzenia do komputera. Aby to zrobić, kliknij dwukrotnie w „Mój komputer” na podłączonych urządzeniach. Niektóre programy do pracy z „Bluetooth” pozwala natychmiast przejść do zawartości gadżetu.
 7. Znajdowanie zdjęć musisz uratować.
 8. Wybierz żądane dokumenty. Przeciągnij i upuść je w odpowiednim miejscu na komputerze.

Od teraz, to wynika zarówno z telefonu do komputera, aby wrzucić zdjęcia w danym przypadku. Jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz! Podobnie, można korzystać z Wi-Fi technologii.